REKLAMA

Pewne Używane

Pewne Używane - najlepsza oferta samochodów używanych Skup i sprzedaż samochodów używanych - wszystkie marki      

Pewne Używane
Auto komisy
ul. Wyzwolenia 95
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 338270002
http://www.pewneuzywane.pl

Jakość oferowanych samochodów oraz szeroki zakres dodatkowych usług sprawia, że nasza oferta cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, co przekłada się na coroczne wzrosty w wynikach sprzedaży. W ubiegłym roku sprzedaliśmy ponad 2000 samochodów.

Nie ustajemy w wysiłkach utrzymania najwyższego poziomu oferowanych usług, w tym celu nasze salony poddawane są cyklicznym badaniom jakościowym oraz audytom wewnętrznym.

Przez 10 lat sprzedaliśmy ponad 15 000 samochodów używanych. Taka ilość zadowolonych klientów utwierdza nas w przekonaniu o zasadności starań w kierunku ciągłego podnoszenia standardów oraz poszerzania i uatrakcyjniania naszej oferty.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Suzuki Japan Motors, Suzuki Japan Motors Bielsko-Biała, komisy samochodowe, komisy samochodowe Bielsko-Biała, auto komisy, auto komisy Bielsko-Biała,naprawa, części samochodowe, części samochodowe Bielsko-Biała, samochody, samochody Bielsko-Biała
Grupa: Auto komisy

Stronę odwiedzono: 77034 razy.
Aktualizacja: 2018-05-25 10:34:34
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE