Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 748 razy
Najnowsze artykuły:
2015-11-28
Wspólnie dla dobra miasta
PO jest w zasadzie przeciwna zapowiadanej przez PIS reformie administracyjnej, lecz Mirosława Nykiel dostrzega w niej szansę dla Bielska-Białej. Czy lokalni politycy w nowej kadencji będą potrafili współpracować ponad podziałami partyjnymi?
więcej
2015-11-28
Kalendarze pomogą zwierzakom - foto
Dwanaście miesięcy i 12 wyjątkowych zdjęć, do których pozowali niezwykli modele - bezdomne zwierzęta. Taki jest charytatywny kalendarz dlaSchroniska.pl. Kupując go, można wesprzeć bezpańskie czworonogi także z terenu Bielska-Białej.
więcej
2015-11-28
Czujny kurator powiadomił policję
W czwartek wieczorem policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Mikuszowicach, gdzie nietrzeźwa kobieta „sprawowała opiekę” nad trojgiem małoletnich dzieci. O zdarzeniu poinformował policję kurator sprawujący nadzór nad rodziną.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic