Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 754 razy
Najnowsze artykuły:
2016-02-09
Ostrzeżenie przed gwałtownym halnym
Dziś późnym popołudniem zacznie się nasilać halny, który od kilku dni mocno daje się we znaki mieszkańcom południowej Polski. Według Łowców Burz, szczególnie narażone oddziaływaniem niszczycielskiego wiatru będą Tatry oraz rejon Bielska-Białej i Żywca.
więcej
2016-02-09
Czy musi dojść do tragedii?
Część mieszkańców bloku przy ul. Łagodnej na montaż nawiewników zgodzić się nie chce. Lokatorzy tłumaczą, że otwór w oknie jest duży i powoduje znaczną utratę ciepła, a nikt w spółdzielni nie zagwarantuje, że problem cofania spalin zniknie.
więcej
2016-02-09
Kogo reprezentuje radna Bielska-Białej?
Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej wróciła sprawa planowanej przebudowy ul. Cieszyńskiej. Radna Małgorzata Zarębska przypomniała deklaracje Jacka Krywulta z kampanii wyborczej. W odpowiedzi prezydent pytał, czyje interesy reprezentuje radna?
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic