Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 794 razy
Najnowsze artykuły:
2016-09-24
Tłusty smak przeszłości
Sto gramów to 300 kalorii, ale jej wielbiciele z ostrzeżeń dietetyków niewiele sobie robią. Bo golonka, kiedyś królująca na stołach szlachciców, i dziś jest przysmakiem w wielu polskich domach. Wkrótce będzie miała swoje święto w Bielsku-Białej.
więcej
2016-09-24
Piękna góralka jedzie na Rodos - foto
W najbliższy wtorek Justyna Żmuda z Istebnej poleci na Rodos, gdzie na tygodniowym zgrupowaniu będzie się przygotowywała do finału konkursu Foto Models Poland 2016. Justyna jest laureatką konkursu na "Najpiękniejszą Góralkę".
więcej
2016-09-24
Dochodzenie w sprawie dewelopera
Bielska prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie dopuszczenia do użytkowania budynku przy ul. Starzyńskiego w Bielsku-Białej bez uzyskania stosownych zezwoleń. Postępowanie jest następstwem naszego artykułu.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic