Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 677 razy
Najnowsze artykuły:
2015-03-06
Ile władzy dla mieszkańców?
Zdaniem opozycji, zwiększenie środków w budżecie obywatelskim jest możliwe, lecz wymaga dobrej woli rządzących. Czy nawet radykalny wzrost kwoty zachęci bielszczan do aktywności? Autorzy niezależnego raportu mają sporo wątpliwości.
więcej
2015-03-06
Konwój z darami pojedzie na Ukrainę
Od kilkunastu dni w Bielsku-Białej trwa zbiórka darów dla dzieci i młodzieży z ukraińskiego Słowiańska. Zapoczątkowana z końcem lutego akcja cieszy się dużym zainteresowaniem bielszczan. W przyszłym tygodniu na Ukrainę uda się pierwszy konwój z darami.
więcej
2015-03-06
Głosujemy na bielską inwestycję
Bielska inwestycja „Poprawa stanu gospodarki wodno-ściekowej w dzielnicach Bielska-Białej” znalazła się w gronie 25 przedsięwzięć w kraju nominowanych do nagrody w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2015. Bielszczanie mogą oddać głos internetowo.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic