Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 737 razy
Najnowsze artykuły:
2015-10-10
Nowoczesny sposób na Polskę
- Polacy nie wierzą, że politycy mogą myśleć o obywatelach, a nie o swoich stołkach, że podatki mogą być proste, że można odbiurokratyzować gospodarkę. Wcale się nie dziwię - pisze Mirosław Suchoń z Nowoczesnej Ryszarda Petru.
więcej
2015-10-10
Pijany rozbił dwa auta - foto
Dziś rano na ul. Jutrzenki w Bielsku-Białej samochód terenowy uderzył w osobówkę. Sprawca zdarzenia miał w wydychanym powietrzu przeszło dwa promile alkoholu. Do szpitala została odwieziona kobieta, która kierowała osobówką.
więcej
2015-10-10
Co się stało z teatrem Abrahamowicza?
Niektórzy nasi czytelnicy zastanawiają się, co się stało z Teatrem Komedii Kuby Abrahamowicza? W poprzednim sezonie odwiedziło to miejsce ponad 9 tys. osób, zagrano kilka sztuk z udziałem m.in. Tomasza Kota i Hanny Śleszyńskiej. Co teraz?
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic