Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 614 razy
Polecamy także:
2014-07-29
Teraz chcą pośmigać na lotnisku
Ponad 270 samochodów wraz z ich właścicielami stanęło w minioną sobotę na jednym z bielskich parkingów. Punktem kulminacyjnym zlotu był przejazd kolumny pojazdów przez miasto. Organizatorzy myślą o spotkaniu na płycie lotniska w Kaniowie.
więcej
2014-07-29
Bezwstydnicy nad morzem
Zamożni bielszczanie wyjeżdżali na odpoczynek na południe Europy. Panie z dobrego towarzystwa mogły wtedy na plaży pokazywać swoje wdzięki. Na pięciotygodniowy urlop nad Adriatykiem wybrał się nawet bielski proboszcz.
więcej
2014-07-29
Wybiorą najlepsze firmy w regionie
Rozpoczęła się rywalizacja w piątej edycji konkursu Firma Roku 2014. Swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa działające na terenie Bielska-Białej oraz powiatów bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic