Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 771 razy
Najnowsze artykuły:
2016-05-25
Nowe budowle z klocków Lego - galeria
Na Największej w Polsce Wystawie Budowli z Klocków Lego, która znajduje się w Gemini Park w Bielsku-Białej odsłonięto dziś nowe figury. Przedstawiają one zwycięzcę rajdu Dakar Rafała Sonika oraz jego quada. Figury wykonane zostały z 250 tys. klocków.
więcej
2016-05-25
Będzie bielska strefa kibica?
Do rozpoczęcia Euro 2016 pozostało szesnaście dni. Czy tak jak cztery lata temu, w Bielsku-Białej powstanie specjalna strefa kibica? Wtedy ta forma wspólnej zabawy cieszyła się dużą popularnością. O nową strefę pytają fani futbolu i radni.
więcej
2016-05-25
Paserzy zdemontowali pojazd - foto
Bielska policja zlikwidowała dziuplę samochodową w Jaworzu, w której odnaleziono skradzione audi Q7. Paserzy zdemontowali pojazd na części oraz usunęli numery identyfikacyjne.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic