Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 671 razy
Najnowsze artykuły:
2015-01-27
Przestępczość spada, wykrywalność rośnie
W ub. roku policjanci zabezpieczyli mienie należące do podejrzanych na kwotę ponad 10 mln zł na poczet przyszłych kar oraz zaspokojenie roszczeń pokrzywdzonych. To najlepszy wynik w skali województwa - poinformowano na naradzie w KMP w Bielsku-Białej.
więcej
2015-01-27
Armia kusi ochotników
- W całej Polsce, a szczególnie na Podbeskidziu służba wojskowa cieszy się dużym zainteresowaniem - podkreśla major. Nie bez znaczenia jest wielkość uposażenia żołnierza zawodowego. Np. szeregowy otrzymuje 2,5 tys. zł miesięcznie.
więcej
2015-01-27
Bez konsultacji w sprawie wyborów
Podczas dzisiejszej sesji Rada Miejska odrzuciła projekt uchwały w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących zmiany zasad wyboru członków rad bielskich osiedli. Radni przyjęli poprawki do tegorocznego budżetu.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic