Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 637 razy
Polecamy także:
2014-09-19
Kto łamie prawo?
Piesi oraz zwolennicy dwóch kółek oskarżają się nawzajem o brak kultury. Nie trzeba jednak stawiać dodatkowych znaków zakazu, aby wyrugować rowery z ruchliwych jezdni. Wystarczy doprowadzić do tego, by rowerzyści przestrzegali prawo.
więcej
2014-09-19
Niezależni.BB: prezydent złamał obietnicę
Komitet wyborczy Niezależni.BB. odniósł się do wczorajszej deklaracji prezydenta Jacka Krywulta, że będzie startował w najbliższych wyborach samorządowych. Oświadczenie w tej sprawie nadesłała do redakcji rzeczniczka komitetu Małgorzata Zarębska.
więcej
2014-09-19
Spotkanie w Lipniku: władza smrodu (foto)
Z wielkimi nadziejami prawie 150 mieszkańców Lipnika przybyło wczoraj na zebranie Rady Osiedla Lipnik poświęconego uciążliwościom odorowym, które obejmują coraz większą część miasta. Na sali zabrakło oficjalnego przedstawiciela Ratusza oraz ZGO.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic