Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 776 razy

Najnowsze artykuły:
2016-06-28
Na problemy… Albania
Część bielskich touroperatorów unika sprzedaży wycieczek do krajowych kurortów. - Mieliśmy w ofercie tygodniowy pobyt z dwoma posiłkami w Kołobrzegu za 1100 zł. Klient, który widzi taką ofertę, woli dołożyć 200-300 zł i polecieć do Grecji - słyszymy.
więcej
2016-06-28
Spacer z atrapą karabinu
Wczoraj przed południem bielscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, iż na ul. Legionów w Bielsku-Białej widziano mężczyznę z karabinem AK-47. Interweniowały patrole policji.
więcej
2016-06-28
Bielsko-Biała zaprasza do… Londynu
Galeria Bielska BWA zaprasza na wernisaż wystawy „The Ten of Arts”, która odbędzie się w najbliższą sobotę w… Londynie. Prezentowane będą prace dziesięciu artystów z Bielska-Białej i okolic. W rewanżu londyńscy artyści pokażą swe dzieła w Bielsku-Białej.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic