Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 664 razy
Najnowsze artykuły:
2014-12-18
Podwyżka będzie jedna
Tradycji stanie się zadość. Będzie podwyżka. Zakład Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej opublikował właśnie na swojej stronie internetowej informację o nowych cenach za przyjęcie i zagospodarowanie odpadów. W Ratuszu jednak uspokajają.
więcej
2014-12-18
Piękne opakowania prezentów
Klienci kupujący w sklepach galerii handlowej Sarni Stok w Bielsku-Białej do 23 grudnia będą mogli skorzystać z bezpłatnej usługi pakowania prezentów świątecznych. Wystarczy zgłosić się do Dekoratorni.
więcej
2014-12-17
Coś się rozsypało w tym mieście
- Za to kursują do nas ciężarówki wypełnione setkami ton niebezpiecznych odpadów do spalenia. A grupą mieszkańców miasta, w którą się nieporównywalnie najwięcej inwestuje, są kibice piłki nożnej. I mamy nowe centrum handlowe - napisał bielski dramaturg.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic