Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 790 razy
Najnowsze artykuły:
2016-08-31
Zaginął Marcin - kto go widział?
Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej poszukują Marcina Okruty, 27-letniego bielszczanina. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj nad ranem i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony może potrzebować pomocy medycznej.
więcej
2016-08-31
Dziadostwo i papierowe obietnice
Zapowiedzi to jedno, a rzeczywistość - drugie. - Zdajemy sobie sprawę, że kierowcy jeżdżą po zdegradowanej nawierzchni, dlatego staramy się o pieniądze. Nigdy nie deklarowaliśmy, że znajdziemy je już w tym roku - przekonuje inżynier.
więcej
2016-08-31
Atrakcyjne miejsce w Lipniku - foto
W bielskim Lipniku dobiegły końca prace związane z realizacją projektu obywatelskiego dotyczącego modernizacji boiska przy ul. Ks. Brzóski. Jego celem była budowa ogólnodostępnego, bezpiecznego i wielofunkcyjnego boiska do gier zespołowych.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic