Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 705 razy
Najnowsze artykuły:
2015-05-29
Każdy zasługuje na miłość
Możesz powiedzieć, że sam zmagasz się z przeciwnościami, jakie spotykasz na swojej drodze i nikt nie wspiera cię w działaniach, które podejmujesz. Możesz jednak dać coś od siebie, bo dobro zawsze powraca. Energii doda ci wspólny bieg.
więcej
2015-05-29
Teraz wezmą się za Waryńskiego
Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na modernizację budynku przy ul. Waryńskiego 4. Zakres robót obejmować ma kompleksową naprawę dachu i odświeżenie elewacji. Prace budowlane powinny zakończyć się jesienią.
więcej
2015-05-29
Nastolatka zostawiła list pożegnalny- foto
Wczoraj rano nastolatka mieszkająca w Bielsku-Białej przed wyjściem do szkoły pozostawiła list pożegnalny. Istniało podejrzenie, że dziewczyna zamierza popełnić samobójstwo. Do akcji poszukiwawczej skierowano znaczne siły policji i GOPR.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic