Izba Wytrzeźwień pełna w weekendy


2007-09-23, 06:00  |  komentarzy (1)

Strażnicy miejscy nie mają dokąd odstawiać nietrzeźwych. Coraz częściej zdarza się, że w sobotnie noce muszą odwozić ich do domu, albo zostawiać pod opieką znajomych.

Ten informacje potwierdza dyrektor bielskiej Izby Iwona Kufel. - Od początku roku już 16 razy zabrakło miejsc w Izbie Wytrzeźwień. Ta tendencja nasiliła się w tym roku.

Najpierw wypełniają się miejsca przeznaczone dla mężczyzn. Jednak statystyki wskazują, że również kobiety coraz częściej spędzają noce w Izbie. W bielskiej Izbie Wytrzeżwień na amatorów zbyt dużej dawki alkoholu czeka 31 miejsc, w tym 6 damskich i 3 dla nieletnich. Pracownicy bielskiej placówki pamiętają rekordzistę, który w Izbie nocował 264 razy.

Źr. Radio Bielsko
Artykuł wyświetlono 654 razy
Najnowsze artykuły:
2014-11-24
O czym marzy dziewczyna
To historia, chciwości, samotności i zagubienia. Jej pointa jest gorzka i trudna do zaakceptowania. Jak bardzo pochodzenie, status społeczny i materialny może wpłynąć na wszystkie sfery życia młodego człowieka? Każdy ma swoją odpowiedź.
więcej
2014-11-24
W trudnym terenie na quadzie - foto
Dziś na bielskich Błoniach strażacy jeździli swoim nowym quadem. W kilkugodzinnych ćwiczeniach doskonalących technikę jazdy uczestniczyło pięć zastępów straży pożarnej oraz ratownicy.
więcej
2014-11-24
Od czterdziestu lat na scenie: gratulacje!
Kazimierz Czapla, jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Teatru Polskiego świętował w minioną sobotę czterdziestolecie pracy artystycznej. Po premierze „Królowej Margot”, w której kreował rolę Gasparda de Coligny, otrzymał kwiaty i gratulacje.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - mx 2007-09-23 20:07
Izba wytrzezwien!?!?!?! co za bzdura socjalistyczna!!!!!!!!!!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic