REKLAMA

Hotel Dębowiec w Bielsku-Białej

Hotel Dębowiec ** położony jest w pięknej, rekreacyjnej dzielnicy Bielska-Białej u podnóża gór - Dębowca i Szyndzielni, z dala od gwaru miasta a jednocześnie niedaleko od jego centrum.
 

Hotel Dębowiec w Bielsku-Białej
Hotele i motele
ul. Al. Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała
tel.: 33 8138201?202
fax: 33 8138204
http://www.hoteldebowiec.pl


Hotel znajduje się zaledwie 1400 m od stacji kolei linowej na Szyndzielnię oraz 800 m od wyciągu narciarskiego na Dębowcu.

Usytuowanie hotelu i dobre drogi pozwalają na komfortowy dojazd od strony Katowic, Cieszyna, Krakowa i Żywca. Z dworców PKP i PKS można dojechać autobusem nr 8.

W lipcu 2012 r. hotel oddano do użytku po gruntownej modernizacji.

Hotel dysponuje 200 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z widokiem na Beskid Śląski i Mały. Przy hotelu znajduje się duży, bezpłatny parking na samochody i autobusy.

Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor LCD, telefon i dostęp do internetu. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia, część rekreacyjna z placem zabaw dla dzieci i miejscem do grilowania oraz nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne.
Jest to doskonałe miejsce dla turystów, rodzin z dziećmi, grup szkoleniowych, integracyjnych, oraz na imprezy okolicznościowe, sympozja i konferencje.

Nasz sympatyczny personel gwarantuje profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę.

Pokoje

Hotel oferuje swoim klientom łącznie 188 miejsc noclegowych z widokiem na góry i panoramę miasta. Odwiedzającym nas gościom proponujemy 84 pokoje, w tym:

  • 15 pokoi 1-osobowych
  • 51 pokoi 2-osobowych (w tym 2 studia i 3 pokoje dla niepełnosprawnych)
  • 12 pokoi 3-osobowych
  • 6 pokoi 4-osobowych

Wszystkie pokoje w hotelu utrzymane są w eleganckim, prostym stylu, każdy wykończony z najwyższą starannością, tak aby goście mogli w nich dobrze wypocząć. Pokoje wyposażone są w stolik do pracy, telewizor, telefon, szafki nocne z lampkami, eleganckie łazienki oraz mają dostęp do internetu.
Mając na uwadze indywidualne życzenia gości w wybranych pokojach zainstalowano łóżka o długości 220 cm.

Kolorystyka pokoi jest różnorodna - dominują beże, popiele, czerwienie i brązy.
Ozdobą pokoi, nawiązującą do walorów naszego regionu, są reprodukcje akwarel bielskich malarzy - Lecha Helwiga i Ignacego Bieńka oraz pejzaże Juliana Fałata.

Z każdego okna w hotelu roztacza się widok na góry. Najbardziej widokowe pokoje znajdują się w części A od strony południowej - panorama gór zaczyna się od Szyndzielni w Beskidzie Śląskim, poprzez Kołowrót, Kozią Górę a kończy na Magurce Wilkowickiej i Gaikach w Beskidzie Małym.Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Hotel Dębowiec -Bielsko-Biała,ziad bielsko biała, ziad, wypoczynek beskidy, wczasy hotele bielsko, hotele beskidy hotel bielsko, hotel beskidy, konferencje bielsko, szyndzielnia, dębowiec, wynajem pokoi, turystyka beskidy, turystyka biesko, ośrodki wypoczynkowe bielsko, ośrodek wypoczynkowy bielsko, ośrodek wypoczynkowe

Stronę odwiedzono: 99843 razy.
Aktualizacja: 2013-01-03 11:10:46
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

Hotel & Apartments Ventus Rosa
ApartHotel Ventus Rosa to klimatyczny boutiq'owy Hotel mieszczący się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w pobliżu XVII wiecznego Rynku w centrum Bielska-Białej.
Hotel & Apartments Ventus Rosa
ul. Piwowarska 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 814 20 59
fax: 33 810 18 52

REKLAMA
ŁADOWANIE