REKLAMA

Redor

Historia Firmy REDOR Sp. z o.o. sięga 1967, kiedy to powołano Zakład Doświadczalny Przekładni w Bielsku-Białej. Kolejny etap to Branżowy Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przekładni, a następnie OBR Motoreduktorów i Reduktorów REDOR w Bielsku-Białej.

Redor
Ochrona środowiska
ul. Piekarska 80
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 827 14 00
fax: (033) 814 91 80
http://www.redor.com.pl

Od 1 października 2005 roku ze struktur OBR wyłoniono firmę produkcyjną REDOR Sp. z o.o., która mieści się w zajmowanej dotąd siedzibie w Bielsku-Białej przy ulicy Piekarskiej 80 i jest kontynuatorem realizowanej w minionym 40-leciu produkcji.

Ostatnie lata w pracach REDORU to dynamiczny rozwój produktów znajdujących zastosowanie w ochronie środowiska. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji napędów oraz najnowsze osiągnięcia nauki z dziedziny mechaniki płynów i techniki uszczelnień wykorzystaliśmy przy produkcji urządzeń dla oczyszczalni ścieków. Nasz program produkcji obejmuje:
- mieszadła zanurzalne z konstrukcją nośną lub bez,
- mieszadła do wydzielonych komór fermentacyjnych
- mieszadła głębinowe ( nie wymagające konstrukcji nośnej)
- napędy wirników aeratorów i rotorów
- napędy specjalne i złożone.
a ponadto:
- motoreduktory i reduktory walcowej walcowo-stożkowe
- motoreduktory i reduktory walcowe do pracy w układzie pionowym
- reduktory walcowe i stożkowo-walcowe ogólnego przeznaczenia
- napędy armatury przemysłowej.

Firma REDOR Sp. z o.o. tworzy markę na rynku, która chce być postrzegana jako kompleksowy dostawca urządzeń do oczyszczalni ścieków. W związku z tym poszerzyliśmy naszą ofertę handlową o szeroki asortyment pomp zaawansowanych konstrukcyjnie i technologicznie, które sprawdziły się na odpowiedzialnym rynku urządzeń wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych.

Marka REDOR obejmuje następujące typy pomp:

zatapialne pompy odwodnieniowe
zatapialne pompy odwodnieniowe odporne na ścieranie
pompy zatapialne z płaszczem chłodzącym odporne na ścieranie
wielostopniowe pompy głębinowe
pompy zatapialne do mediów agresywnych chemicznie
pompy zatapialne odwodnieniowe do wody zanieczyszczonej
pompy zatapialne do ścieków
zatapialne pompy z systemem tnącym itp.

Oprócz nowych urządzeń REDOR wykonuje remonty napędów dla całego zakresu zastosowań m.in. górnicze, do taśmociągów, do wytłaczarek tworzywa itp.
Produkcja części i kompletnych napędów odbywa się w pełnym cyklu bezpośrednio w firmie REDOR, która posiada do dyspozycji park maszynowy, izbę pomiarów, wydzielone gniazdo obróbki cieplnej, stanowiska montażowe oraz stację prób.

Zapraszamy do współpracy w zakresie rozwiązywania Państwa problemów i zaspokajania potrzeb dotyczących szeroko rozumianej techniki napędowej.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: zatapialne pompy odwodnieniowe,zatapialne pompy odwodnieniowe bielsko,zatapialne pompy odwodnieniowe odporne na ścieranie bielsko, zatapialne pompy odwodnieniowe odporne na ścieranie,pompy zatapialne z płaszczem chłodzącym odporne na ścieranie bielsko, pompy zatapialne z płaszczem chłodzącym odporne na ścieranie,wielostopniowe pompy głębinowe bielsko, wielostopniowe pompy głębinowe, pompy zatapialne do mediów agresywnych chemicznie, pompy zatapialne odwodnieniowe do wody zanieczyszczonej

Stronę odwiedzono: 22581 razy.
Aktualizacja: 2012-11-27 11:51:07
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu.

brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE