Studenci wracają do nauki


2009-10-01, 09:15  |  komentarzy (4)

W całym kraju rozpoczyna się dziś nowy rok akademicki. Wszystkim studentom, pracownikom naukowo-dydaktycznym oraz personelowi administracyjnemu wyższych uczelni Bielska-Białej nasz portal życzy sukcesów w nauce i pracy.
 
W Bielsku-Białej istnieje sześć szkół wyższych, w tym jedna – publiczna. Najnowszymi kierunkami studiów są m.in. architektura krajobrazu oraz wnętrz, kosmetologia i prawo. Jak co roku, uroczystości inauguracyjne w bielskich uczelniach rozłożono na cały tydzień. Np. w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów odbędą się jutro (Teatr Polski), a w Akademii Techniczno-Humanistycznej - 6 października (BCK).
 
Za zaproszenie na inaugurację roku akademickiego 2009/2010 dziękujemy szczególnie JM Rektorowi Wyższej Szkoły Administracji prof. dr hab. Wiesławie Korzeniowskiej. Bielska WSA czwarty rok z rzędu okazała się być najlepszą niepubliczną uczelnią licencjacką w mieście i regionie. W ogólnopolskim rankingu szkół wyższych za rok 2009 przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” i miesięcznik „Perspektywy - w kategorii niepublicznych uczelni licencjackich - WSA zajęła szóste miejsce w kraju.
 
                                                                                                                       pod
Artykuł wyświetlono 2079 razy
Najnowsze artykuły:
2017-08-24
Pół miasta bez przystanku
MZK zapewnia, że godziny kursowania autobusów są uzgodnione z zakładami pracy, co w pełni zaspokaja potrzeby komunikacyjne pracowników. W trosce o pasażerów przewoźnik planuje uruchomienie dodatkowego przystanku przy Warszawskiej.
więcej
2017-08-24
Będzie prywatyzacja bielskiej Thermy?
Jeszcze w 2015 radni wyrazili zgodę na podjęcie działań zmierzających do sprzedaży PK Therma. Teraz miasto zleciło przygotowanie operatu wartości przedsiębiorstwa. Czy są to przygotowania do prywatyzacji firmy dostarczającej ciepło do bielskich domów?
więcej
2017-08-24
Udają policjantów tropiących oszustów
W Bielsku-Białej pojawili się fałszywi policjanci. Kontaktują się z wytypowanymi osobami, twierdząc, że pracują nad sprawą fałszerstwa dowodów osobistych i wyłudzania kredytów. Informują, że oszczędności zgromadzone w bankach są zagrożone.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - wwww 2009-11-27 20:42
Cieszę się, że tak mówią o wsa. Więcej takich opinii o innych z naszej okolicy i będzie się nam żyło lepiej
niezarejestrowany - wx 2009-10-09 20:30
Jak zawsze znajdzie się jeden, co musi mącić. Byłeś? Studiowałeś? Masz jakieś dowody, że tak nie jest? To co siejesz jakiś defetyzm? Po to żeby tak sobie gadać? To znajdź sobie "swój" portal Jockerze!
niezarejestrowany - sm 2009-10-07 12:46
Ja tam studiuję i jest OK!
niezarejestrowany - majek 2009-10-01 16:11
wyższa szkoła administracji najlepsza w regionie hahahahaha !niezły joke! nawet studenci tej "ambitnej" uczelni w to nie wierzą:P
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic