Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1169 razy
Najnowsze artykuły:
2016-02-11
Ludzie dzielni są wśród nas
Prezes Beskidzkiej Izby Lekarskiej Klaudiusz Komor spotkał się dziś z osobami, które bezinteresownie pomagają bielszczanom i mieszkańcom powiatu bielskiego w największej opresji życiowej. Spotkanie odbyło się przy okazji Światowego Dnia Chorego.
więcej
2016-02-11
Nowa atrakcja przy Cieszyńskiej?
Bielskie centrum animacji miałoby szansę stać się konkurencją dla łódzkiego Muzeum Animacji Se-ma-for. Wiadomo, że jednym z jego głównych elementów byłby dorobek SFR przy ul. Cieszyńskiej, skąd pochodzi wiele znanych postaci.
więcej
2016-02-11
Ciężko pobity przed lokalem
W sobotę przed wejściem do lokalu w centrum Bielska-Białej doszło do kłótni pomiędzy grupą młodych osób. Na skutek pobicia 23-letni mężczyzna stracił przytomność i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic