Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1193 razy

Najnowsze artykuły:
2016-05-30
Wybraliśmy najpiękniejsze
Czytelnicy się nie mylą. Na wczorajszej gali w Jaworzu korony Miss Beskidów oraz Miss Południa Nastolatek 2016 otrzymały kandydatki, które wygrały plebiscyt naszego portalu: Alicja Tabaka i Julia Jura. Oto jak prezentują się najpiękniejsze.
więcej
2016-05-30
Nowe autobusy dla MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Bielsku-Białej rozstrzygnął przetarg na zakup 50 nowych autobusów. Jak poinformował nas przewoźnik, łączna kwota zamówienia wynosi 62,9 mln zł. Pierwsza partia pojazdów jeszcze w tym roku trafi na bielskie ulice.
więcej
2016-05-30
Na początku był korowód - foto
Tradycyjnie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego w Bielsku-Białej otworzył barwny korowód ulicami miasta. Później zabawa przeniosła się do parku. Tam uczestniczące w imprezie placówki oświatowe rywalizowały o cenne nagrody.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic