Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1055 razy
Najnowsze artykuły:
2014-12-22
Zderzenie na Hałcnowskiej - foto
Trzy samochody osobowe uczestniczyły w kolizji na ul. Hałcnowskiej w Bielsku-Białej. Sprawca kolizji zmieniając kierunek jazdy się zamyślił… Do szpitala odwieziono dwie osoby.
więcej
2014-12-22
Telewizyjny debiut bielszczanki - foto
Nagranie odcinka trwało cztery godziny. - Było zamieszanie, dziesięć osób, aparaty, kamery. Musiałam uważać, by nie potknąć się o kable. Byłam bardzo podekscytowana. Chętnie bym to powtórzyła - mówi Paulina, którą w sobotę oglądaliśmy w TV.
więcej
2014-12-22
Agresja drogowa na światłach
Policjanci zatrzymali 26-letniego pasażera fiata 126p, który urządził awanturę na ulicy w centrum Bielska-Białej. Za kierownicą "malucha" siedziała jego partnerka. Krewkiemu mężczyźnie wydawało się, że w czasie jazdy zajechała im drogę inna kobieta.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic