Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1091 razy
Najnowsze artykuły:
2015-05-05
Marsz dla życia w Bielsku-Białej
Znany jest program Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w czerwcu w Bielsku-Białej. Celem organizatorów jest promocja życia i rodziny, w tym poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci. Kolumna marszowa przejdzie ulicami mi
więcej
2015-05-05
Trener chce zostać na dłużej
Dla władz klubu utrzymanie w ekstraklasie, to formalność. W ostatnich dniach do prezesa wpływały oferty od trenerów z Niemiec, Czech, Słowacji czy Holandii, ale postawiono na Polaka. Formalnie trenerem jest jednak wciąż Leszek Ojrzyński.
więcej
2015-05-05
Automatyczny szalet na starówce
W ostatnich dniach Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na budowę szaletu miejskiego w rejonie Rynku. Całoroczny obiekt ma powstać w czasie do trzech miesięcy, licząc od dnia podpisania umowy. Wszystko w nim będzie automatyczne.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic