Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1097 razy
Najnowsze artykuły:
2015-05-26
Szaleństwo za szklaną ścianą
W turnieju może wziąć udział każdy. Będzie to jedyna taka okazja, by zawodnicy z naszego regionu spotkali się rakieta w rakietę z krajową czołówką tej dyscypliny sportu. Niecodziennym zawodom towarzyszyć będzie licytacja cennych przedmiotów.
więcej
2015-05-25
Bałagan na terenach zamkniętych
- Gmina z przyczyn formalnych nie może podejmować działań, które mogłyby wskazywać na jakiekolwiek ingerencje w tereny zamknięte, w tym pielęgnowanie zieleni, porządkowanie czy też prace związane z poprawą estetyki - tłumaczy wiceprezydent.
więcej
2015-05-25
Dwoje na zielonym? - foto
Dziś po południu w Al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej zderzyły się dwie skody. Dwoje kierujących zostało odwiezionych do szpitala. Skutki zdarzenia neutralizowały dwa zastępy straży pożarnej.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic