Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1017 razy
Polecamy także:
2014-08-27
Nastaw uszu i patrz!
O Australii napisał kilka książek, w tym przewodnik po bezdrożach. Przez 15 lat prowadził w Radiu Kraków program podróżników, przez kilka miał stałą rubrykę w Przekroju. Bielszczanin, silny człowiek z pasją, który jest ciągle w drodze.
więcej
2014-08-27
Powstała bielska szkoła aktorska
W Bielsku-Białej powstała szkoła aktorska. W jej powstanie zaangażowała się m.in. Bielska Piwnica Artystyczna, a zgodę na patronat Agnieszki Osieckiej udzieliła Agata Passent - córka poetki. Wkrótce ruszy nabór na pierwszy sezon artystyczny.
więcej
2014-08-27
Mundial za darmo i z Gruszką
W sobotę, 30 sierpnia w Polsce rozpoczynają się mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. Z tej okazji w Bielsku-Białej, z inicjatywy klubu kibica BBTS, powstała strefa kibicowania. Wstęp na wszystkie transmisję jest bezpłatny.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic