Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1116 razy
Najnowsze artykuły:
2015-07-28
Ścieżki rowerowe na Koziej Górze
Do końca września potrwają prace przy budowie górskich ścieżek rowerowych w rejonie Koziej Góry. Jest to jeden z projektów wybranych przez mieszkańców do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej.
więcej
2015-07-28
Będzie winda, ale nie tak szybko
Uczniowie niepełnosprawni mają problemy z poruszaniem się po ZSO im. AK. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej radni zaproponowali zainstalowanie platform dla wózków inwalidzkich. Pełnomocnik prezydenta obiecał nawet windę w planie na lata 2016-2019.
więcej
2015-07-28
Ma zakaz zbliżania się do siostry
To już kolejny w ostatnim czasie przypadek, gdy podejrzanemu o przemoc domową prokurator nakazuje opuszczenie zajmowanego dotąd mieszkania. Tym razem dotyczy to 53-letniego mężczyzny, który jest podejrzany o znęcanie się nad siostrą.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic