Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1228 razy
Najnowsze artykuły:
2016-10-27
Pomógł sms od przyjaciela
Potrzebne były aż dwa głosowania, aby przyjąć dokument będący zdaniem PiS „nową puszką Pandory”. Po długiej dyskusji sytuację próbował ratować wiceprezydent Przemysław Kamiński, który w trakcie sesji otrzymał smsa w tej sprawie.
więcej
2016-10-27
Policja zaprasza na darmowy przegląd
W najbliższą sobotę bielscy kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu przed zimą. Na przegląd w stacji diagnostycznej MZK przy ul. Długiej w Bielsku-Białej zaprasza drogówka.
więcej
2016-10-27
Tanie czynszówki nie dla bielszczan
Przynajmniej na razie w Bielsku-Białej nie będzie tanich czynszówek budowanych przez państwo. O działania władz miasta w celu realizacji programu Mieszkanie Plus pytał podczas sesji Rady Miejskiej radny Roman Matyja.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic