Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1200 razy

Najnowsze artykuły:
2016-06-27
Religia w cieniu terroryzmu
Do Polski miało przyjechać 2,5 mln wiernych. Już wiadomo, że będzie ich około 1,5 mln. Ludzie boją się wydarzeń na tak ogromną skalę. Gości będzie mniej także w Beskidach, gdzie miejsca zorganizowano dzięki ogłoszeniom parafialnym.
więcej
2016-06-27
Będą utrudnienia na granicach
Od początku lipca w związku ze szczytem NATO w Warszawie i Światowymi Dniami Młodzieży na granice Polski powrócą regularne kontrole. Wzmocnienie kontroli może wydłużyć czas obsługi zgłoszeń towarów odprawianych w Urzędzie Celnym w Bielsku-Białej.
więcej
2016-06-27
Wskoczył do wody i nie wypłynął - foto
Pięć zastępów straży pożarnej, WOPR oraz policja uczestniczy w poszukiwaniach 21-letniego mężczyzny, który wczoraj po południu na Jeziorze Międzybrodzkim wskoczył z roweru wodnego do wody i już nie wypłynął. Wieczorem akcję przerwano.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic