Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1216 razy
Najnowsze artykuły:
2016-08-30
Nerwy prezydenta w sprawie kotów
Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej radna Bogna Bleidowicz zadała prezydentowi Jackowi Krywultowi 20 pytań w sprawie wypuszczenia kilkudziesięciu kotów ze schroniska. Poirytowany prezydent miasta zapowiedział, że nie odpowie na wszystkie pytania.
więcej
2016-08-30
Milion za każdy kilometr
Inwestycja budzi kontrowersje. Niektóre odcinki nowej drogi mają kilka metrów długości, a inne kończą się krawężnikiem. - Infrastrukturę rowerową robi się w mieście tylko dla statystyk, żeby było się czym pochwalić w rankingach - twierdzi ekspert.
więcej
2016-08-30
Dyplom dla szlachetnego człowieka - foto
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej prezydent Jacek Krywult oraz przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Klimaszewski uroczyście wręczyli biskupowi seniorowi Pawłowi Anweilerowi dyplom o wpisie do Księgi Zasłużonych dla Miasta Bielsko-Biała.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic