Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1079 razy
Najnowsze artykuły:
2015-03-28
Wybieramy Miss Beskidów
Zanim poznamy werdykt jury, wybierzemy najpiękniejszą kandydatkę do tytułu Miss Beskidów 2015. Wystarczy zagłosować w plebiscycie. Kandydatka, która zbierze największą liczbę głosów, otrzyma tytuł Miss portalu bielsko.biala.pl.
więcej
2015-03-28
Niedzielne atrakcje dla rodziny
Podczas spotkań teatralnych dzieci mogą zapoznać się z bajkami o ludziach, codziennych sytuacjach i najważniejszych kwestiach, takich jak przyjaźń czy troska o dobro innych. Odtwórcami ról są m.in. prawdziwi aktorzy. Jutro będą "Wielkanocne jaja”.
więcej
2015-03-28
Bardzo szybko ruszają do akcji
Wojskowa Straż Pożarna z 18. bielskiego batalionu powietrznodesantowego podpisała porozumienie w sprawie włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Wojskowi strażacy mają opinię profesjonalistów. Bardzo szybko ruszają do akcji.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic