Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1206 razy
Najnowsze artykuły:
2016-07-25
Szukajcie wodnych kurtyn
Upały powrócą w najbliższych dniach w Beskidy. Meteorolodzy wydali dla południowego subregionu województwa śląskiego pierwszy stopień ostrzeżenia przed upałami.
więcej
2016-07-24
Śmierć nad jeziorem
Nie żyje 36-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego, który wraz z dwójką dzieci spadł z uskoku do Jeziora Międzybrodzkiego. Trójkę poszkodowanych wyciągnięto na brzeg, dzieciom nic się nie stało. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł.
więcej
2016-07-24
Uwaga bakterie!
Zimna woda, zdrowia doda - brzmi popularne powiedzenie. Woda z górskich źródełek jest zimna, ale tylko na pierwszy rzut oka wygląda na zdrową. Żyjące w niej bakterie mogą skutecznie zaszkodzić naszemu zdrowiu.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic