Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1124 razy
Najnowsze artykuły:
2015-08-31
Aktorzy dojadą do widzów
Poprzedni sezon był udany, a po najnowszym dyrekcja teatru wiele sobie obiecuje. W repertuarze pojawią się sztuki tworzone przez międzynarodowe zespoły i nowatorski projekt edukacyjny. Czym scena Lucyny Kozień może nas jeszcze zaskoczyć?
więcej
2015-08-31
Uwaga, lejdis za kierownicą!
Odczarować stereotypy dotyczące kobiet za kierownicą, dobrze się bawić i poznać piękne miejsca na Podbeskidziu - takie motto prześwieca uczestnikom Lady’s Tour Bielsko-Biała. Panie zainteresowane udziałem powinny się jednak pospieszyć z zapisami.
więcej
2015-08-31
Nowe szaty króla
Galopujący koń jako logo jednego z modeli Forda od ponad pięciu dekad wywołuje ciarki na plecach fanów motoryzacji na całym świecie. Mustang to najlepszy dowód na to, że samochody dla prawdziwych facetów wciąż istnieją i mają się dobrze!
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic