Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1070 razy
Najnowsze artykuły:
2015-03-01
Potrzebna jest prawdziwa opozycja
Najbliższym egzaminem będą wybory do rad osiedli. Ale stowarzyszenie nie zamierza zawiązywać komitetu wyborczego. - Będziemy pomagać kandydatom - tłumaczy Janusz Okrzesik, który zasiądzie w radzie programowej ugrupowania.
więcej
2015-03-01
Na fałszywych numerach - foto
Jedna osoba została przewieziona do szpitala w efekcie zderzenia dwóch samochodów osobowych na łuku ul. Babiogórskiej w Bielsku-Białej. Sprawca zdarzenia jechał autem z fałszywymi tablicami rejestracyjnymi. Odjechał, nie udzielając poszkodowanej pomocy.
więcej
2015-03-01
Porsche kontra subaru - foto
Na skrzyżowaniu ul. Stojałowskiego z ul. Konfederatów Barskich w Bielsku-Białej zderzyły się wczoraj dwa samochody: porsche i subaru. Obaj kierowcy przedstawiają odmienne wersje zdarzenia. Świadków nie było. Jedno z aut uderzyło w słup latarni ulicznej.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic