Konsultacje w sprawie Szyndzielni i Dębowca


2009-12-07, 11:30  |  komentarzy (1)

Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchomił specjalną stronę internetową, na której ma na bieżąco informować o postępach prac związanych z zagospodarowaniem stoków Szyndzielni i Dębowca. Na stronie znajduje się m.in. skrzynka na dobre pomysły.
 
Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna tego rejonu miasta jest od dłuższego czasu przedmiotem ożywionej dyskusji bielszczan. Dlatego w ramach konsultacji społecznych, UM w Bielsku-Białej otworzył witrynę, na której urzędnicy będą szczegółowo opisywali postępy prac przy tej ważnej inwestycji. Na stronie znalazło się też miejsce na forum dyskusyjne oraz skrzynkę na dobre pomysły.
 
Aktualnie w skrzynce znajduje się jedno zgłoszenie. Jest to Snowpark dla snowbordzistów. Ratusz zapewnia, że wszystkie pomysły zostaną szczegółowo przeanalizowane. Każdy internauta może oddać swój głos na koncepcję, która mu się szczególnie podoba.
 
Adres nowej strony UM: www.szyndzielnia-debowiec.pl
 
                                                                                                                   pod
Artykuł wyświetlono 1139 razy
Najnowsze artykuły:
2015-10-07
Tajemnice wieży na Szyndzielni
Spółka, w której 100 proc. udziałów posiada gmina Bielsko-Biała nie wybrała wykonawcy wieży w drodze przetargu. Nie wiadomo ile kosztowała budowa. Wiadomo za to, że szczegółowe dane objęte są tajemnicą handlową przedsiębiorstwa.
więcej
2015-10-07
Nie będzie podwyżek w Ratuszu
W tegorocznym budżecie miasta nie ma środków na podwyżki dla urzędników. Od kilku lat pensje w Ratuszu są zamrożone. Nowo utworzone stanowisko pełnomocnika prezydenta miasta do spraw zrównoważonego rozwoju kosztuje podatników ok. 120 tys. zł rocznie.
więcej
2015-10-07
Uczta dla fanów motoryzacji - foto
Dla wielu była to niezapomniana niedziela. Na terenie kompleksu "Nowe Miasto" można było podziwiać prawdziwe perełki motoryzacji. Wzroku nie można było oderwać m.in. od trzech Corvette - C3 hitu lat 70., marzenia wielu młodych ludzi w USA.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Piast 2009-12-07 21:34
Zrobić pastwisko, to zapewne zadowoli ekooszołomów, a reszta niech idzie na kolendę.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic