REKLAMA

Golden spa

Golden Spa to miejsce, gdzie jakość usług jest priorytetem, tu można oczekiwać dokładnej i profesjonalnej diagnozy cery oraz doradztwa w zakresie pielęgnacji skóry, zdrowej diety i suplementacji.

Golden spa
Relaks, masaże
ul. Maczka 41
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 033 810 54 87
http://www.goldenspa.pl

To miejsce naznaczone jest charyzmatyczną osobowością zespołu.
Pracują tu eksperci z takich dziedzin jak: kosmetologia, fizjoterapia, dietetyka, dermatologia, medycyna.
Dzięki ich doświadczeniu, które zdobywane było w Polsce i za granicą u wybitnych nauczycieli, w najlepszych placówkach akademickich, terapeuci Golden Spa posiedli wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu pielęgnacji skóry, zwłaszcza w obszarze odmładzania, rewitalizacji, estetyki i jej zdrowego wyglądu.

Jako jedyne dzienne spa w Bielsku-Białej, Golden Spa specjalizuje się w autorskich metodach relaksacji, opracowując własne receptury zabiegów na ciało. Masaże inspirowane są wschodnimi rytuałami, głęboko odprężając ciało i umysł. To właśnie dlatego Golden Spa jest miejscem pełnym harmonii i dobrej energii.
Zespół Golden Spa stale poszukuje informacji, nowości, które przesiewa przez bardzo wymagające sito swoich oczekiwań i proponuje Klientom tylko to, co najlepsze i bezpieczne dla zdrowia.

Jeśli szukasz miejsca, aby odpocząć, zrobić coś tylko dla siebie, cenisz jakość i bezpieczeństwo, odwiedź nas - zapraszamy.
Jeśli chcesz podarować komuś niezwykły prezent, kup zaproszenie na zabieg w Golden Spa.

Więcej informacji: www.goldenspa.pl

Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: relaks bielsko, spa bielsko, masaż bielsko

Stronę odwiedzono: 6031 razy.
Aktualizacja: 2013-11-13 08:24:38
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE