Budownictwo mieszkaniowe

Pozycji w tej kategorii: 2


ul. Piekarska 57
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.inbud.bielsko.pl

GRUPA INBUD

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowaie oraz generalne wykonawstwo. Od 2008 roku nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem


zobacz więcej
ul. Sieroszewskiego 20
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.tynkujemy.com.pl

Tech-Tynk

Firma z długim doświadczeniem na rynku budowlanym. Wykonująca profesjonalnie tynki maszynowe. Tynki Super Twarde DIAMANT, Tynki Maszynowe Gipsowe oraz Tynki Maszynowe Cementowo-Wapienne.


zobacz więcej
Porady związane z kategorią: Budownictwo mieszkaniowe
PORADY
TEMATYCZNE
Rynek mieszkaniowy w Białymstoku sprzyja młodym

Cena mieszkań w Białymstoku ulega podwyżkom, lecz nadal ceny za nie są niższe w porównaniu z nieruchomościami w stolicy.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Jak przygotować dom do nadejścia wiosny?

Choć może jeszcze nie widzisz jej pierwszych oznak, wiosna już się zbliża. Niedługo stopnieje śnieg, gruby płaszcz zostawisz w szafie, a słońce będzie miło łaskotało twarz. Przed nadejściem najradośniejszej z pór roku, koniecznie przygotuj swój dom.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Osiedle poza granicami miasta?

Pomimo tego, że wielu z nas wciąż żyje w przeświadczeniu, że duże miasto to znacznie więcej możliwości związanych nie tylko z rozwojem kariery zawodowej, ale również z realizacją różnego rodzaju hobby i podejmowaniem wszelkich aktywności w czasie wolnym, to w budownictwie domów wyraźnie zauważalny jest trend „ucieczki na obrzeża”. Skąd to się bierze? Dlaczego miasta mają coraz mniej mieszkańców?

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Inteligentny dom - to warto wiedzieć

Wstajesz o poranku, a w kuchni już zaparza się świeża kawa. Idziesz do łazienki, a wanna jest już pełna gorącej wody i czeka właśnie na Ciebie. Wyjeżdżasz z podjazdu, a brama otwiera się sama, więc nie musisz wychodzić z samochodu... To nierealne marzenia? Niekoniecznie, inteligentne domy to coraz popularniejsze rozwiązanie, które cechuje się niezwykłą wygodą.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Kupujemy mieszkanie od dewelopera

Każde przedsięwzięcie mieszkaniowe, nie tylko jego budowa od fundamentów, ale również kupno od dewelopera to bardzo poważny ruch. Wymaga od nas nie tylko dokonania analizy własnych potrzeb mieszkaniowych względem powierzchni jaką zamierzamy wykorzystywać, odpowiedniej do naszych potrzeb lokalizacji mieszkania oraz oczywiście „plus – minus” kwoty, jaką możemy przeznaczyć na zakup.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Problemy z nowym mieszkaniem? Skorzystaj z rękojmi od dewelopera

Nie każdy kupujący nowe mieszkanie od dewelopera zdaje sobie sprawę z tego, że zgodnie z obowiązującymi przepisami deweloper ma obowiązek w ciągu pięciu lat od momentu nabycia nieruchomości usuwać wszelkiego rodzaju niedoróbki, także te znajdujące się w częściach wspólnych.

więcej
Zobacz także inne kategorie z grupy Budownictwo


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic