Z MON do bielskiej szkoły


2011-07-08, 08:30  |  komentarzy (0)

W Bielsku-Białej przebywać dziś będą specjaliści z Ministerstwa Obrony Narodowej. Podczas konferencji w Wyższej Szkole Administracji goście przedstawią projekt strategii rozwoju systemu bezpieczeństwa narodowego RP.

W ramach ustawowych konsultacji społecznych specjaliści MON zaprezentują dzisiaj w WSA projekt „Strategii rozwoju systemu bezpieczeństwa narodowego RP 2011-2020/22”. Dokument ten powstaje w ramach realizowanych przez Radę Ministrów prac związanych z wprowadzeniem nowoczesnego systemu zarządzania rozwojem kraju, opartego na zhierarchizowanej strukturze dokumentów strategicznych nowej generacji w powiązaniu z Wieloletnim Planem Finansowym Państwa i budżetem zadaniowym.

Konsultacje będą połączone z konferencją naukową pt. "Bezpieczeństwo narodowe w systemie zarządzania rozwojem kraju". Konferencja rozpocznie się o godz. 10:00 w WSA. Wystąpienia zapowiedzieli: Artur Lech i płk Leszek Pajórek z Departamentu Strategii i Planowania Obronnego MON, a także gen. dyw. Anatol Wojtan, szef Zarządu Planowania Strategicznego - P5 oraz prof. dr hab. Janusz Węc z Wydziału Nauk Humanistycznych i Studiów Międzynarodowych Wyższej Szkoły Administracji.

mad
Artykuł wyświetlono 2964 razy
Najnowsze artykuły:
2017-08-22
Szczury grasują w bielskim parku?
Kilka dni temu do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej wpłynęło niepokojące zawiadomienie. Mieszkańcy informowali o pojawieniu się szczurów w Parku Słowackiego. Gryzonie zauważono na placu zabaw między huśtawkami i piaskownicą.
więcej
2017-08-22
Obowiązkowe badania polityków?
Osoby publiczne, które pełnią funkcje z woli wyborców, zaświadczeń lekarskich przedstawiać nie muszą. Gdy pytamy bielskich polityków, czy taki obowiązek lub zwyczaj należałoby wprowadzić, unikają odpowiedzi. Są jednak dwa wyjątki.
więcej
2017-08-22
Pojedziemy wolniej niż Górny Śląsk?
Stowarzyszenie Niezależni.BB i Stowarzyszenie Mieszkańcy Częstochowy przesłali do Marszałka Województwa Śląskiego oraz radnych wojewódzkich wspólne stanowisko, w którym zwracają uwagę na niebezpieczeństwa związane z powstaniem metropolii Silesia.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic