Wyposażenie wnętrz

Pozycji w tej kategorii: 3


OFERTY WYRÓŻNIONE
ul. 1 Maja 26
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.kard.com.pl

KARD Przedsiębiorstwo Handlowe

KARD zaprasza do swojego salonu w centrum Bielska na wprost Aquy

w godz.pon-pt 8-18 sob 9-13

WSZYSTKO DO ŁAZIENKI płytki-wyposażenie-instalacje

 


zobacz więcej
ul. Katowicka 96
43-346 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
www.mentel.com.pl

Firma MENTEL - Centrum Wyposażenia Kuchni i Łazienek

Nasza firma działa na rynku polskim nieprzerwalnie od ponad 20 lat. Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą produktów do wyposażenia kuchni i łazienek. W naszej ofercie znajdziecie produkty czołowych polskich i zagranicznych producentów. Aby wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom prowadzimy również sprzedaż internetową z możliwością wysyłki na terenie całego kraju. Firma Mentel to przede wszystkim zadowolony klient i konkurencyjne ceny. Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś!


zobacz więcej
Porady związane z kategorią: Wyposażenie wnętrz
PORADY
TEMATYCZNE
Nakładka na sedes

Opinie na temat nakładek sedesowych są różne. Ich zwolennicy nie wyobrażają sobie biegania po domu z pełnym nocnikiem, tylko dlatego, że dziecko krzyknęło „kupa” w salonie i zdjęło majtki w oczekiwaniu na nocnik. Ich przeciwnicy uważają, że ryzykowanie zdrowia i życia dziecka dla tak nieistotnego komfortu, jak możliwość bezpośredniego spuszczenia nieczystości w toalecie jest niedorzeczne. Ale zacznijmy od początku.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Zaczaruj swój salon za pomocą lustra

Lustereczko, powiedz przecie… Wszyscy znają tę bajkową formułę, jednak warto zastanowić się nad tym, co lustra rzeczywiście mówią – o wystroju naszych czterech ścian.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Oświetlenie w Twoim domu - co musisz o nim wiedzieć?

Trudno wyobrazić sobie normalny dom czy mieszkanie bez sztucznego źródła światła, dlatego dziś opiszemy najważniejsze kwestie z nim związane!

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Naklejki na ścianę i ich wpływ na nasze samopoczucie

Naklejki na ścianę można z jednej strony wykonać samodzielnie, z drugiej natomiast poprosić o wyklejenie ścian fachowców. W tym ostatnim przypadku najlepiej zdecydować się na pomoc specjalistów, jeśli powierzchnia do wyklejenia jest bardzo duża. Oczywiście, można próbować wykonać prace we własnym zakresie, jednak należy liczyć się z tym, że brak doświadczenia może negatywnie odbić się na końcowym efekcie, a co za tym idzie podwoić koszty, ponieważ i tak w ostateczności trzeba będzie zatrudnić profesjonalistów.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Optyczne powiększenie salonu światłem.

Małe wnętrza mogą wyglądać na jeszcze mniejsze, gdy nie będą odpowiednio zaaranżowane i oświetlone. Gdy wobec tego w twoim mieszkaniu salon należy raczej do tych mniejszych, dowiedz się, w jaki sposób warto go oświetlić, żeby nie sprawiał wrażenia klaustrofobicznego.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Umywalka - jak wybrać?

Żadna łazienka nie może obejść się bez wygodnej, funkcjonalnej i estetycznej umywalki. Pełni ona bowiem kluczową rolę – to przy niej myjemy ręce, robimy makijaż, golimy się i wykonujemy wiele innych czynności związanych z higieną osobistą.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Łazienkowy zawrót głowy

No tak, można odnieść wrażenie, że w żadnej innej dziedzinie związanej z aranżowaniem i urządzeniem technicznym domu nie jest widoczny aż tak lawinowy rozwój. Idzie, rzecz jasna o łazienki.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Wydruk na płótnie – niecodzienna ozdoba pomieszczenia

Sztuka to nie tylko eksponaty znajdujące się na ścianach muzeów czy w gablotach sal wystawowych, ale również elementy będące codzienną dekoracją naszych pomieszczeń. Bez wątpienia Sztuką przez duże „S” można nazwać również obrazy na płótnie, które coraz chętniej wykorzystywane są nie tylko przez projektantów wnętrz, ale również samych „mieszkańców” chcących ubarwić i ożywić swoje ściany.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Armatura łazienkowa - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybór armatury łazienkowej nie jest tak prostą sprawą, jak się wydaje. Oprócz przesłanek estetycznych, uwzględnić należy także kwestie praktyczne, dotyczące jej montażu, ekonomii, trwałości. Dlatego też wybór armatury łazienkowej nie powinien być dziełem przypadku, a wręcz przeciwnie, musi być dobrze przemyślany.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Aranżacja klasycznego salonu

To pomieszczenie tętniące życiem każdego dnia. W salonie, gdyż o nim mowa, nie tylko przyjmujemy gości, lecz także wypoczywamy, oglądamy telewizję czy spędzamy czas z naszą rodziną. By przebywanie w nim było przyjemne, szczególną uwagę należy zwrócić na jego aranżację.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
O wizerunek dbaj także w toalecie

Można wydać setki tysięcy na reklamę, poprawę wizerunku i próby przekonywania klientów, że firma oferuje produkty czy usługi najwyższej klasy. A potem szybko i sprawnie doprowadzić do tego, że wysiłek pójdzie na marne. W toalecie.

więcej
Zobacz także inne kategorie z grupy Budownictwo


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic