REKLAMA

Kancelarie prawne

Adwokat Mateusz Kubica
Kancelaria sporządza opinie prawne, umowy cywilnoprawne, rejestruje spółki prawa handlowego.
Oferta wyróżniona
rel="nofollow"Adwokat Mateusz Kubica
ul. 11 Listopada 60-62 lok. 335 Biura Pod Orłem III pietro
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 535 175 271

Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz Kancelaria Prawna
Kancelaria świadczy obsługę prawną dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Jesteśmy mobilni, oferujemy możliwość spotkania z prawnikiem w lokalu Klienta.
Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz Kancelaria Prawna
ul. Szewska 14
34-120 Andrychów
tel.: 732-732-739

Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz A. Dyczkowski
Od kilkunastu lat nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa prawnego i prawno-podatkowego, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań klientów.
Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz A. Dyczkowski
ul. Mostowa 5 (Sfera, pokój 417)
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 792-200-207

Kancelaria Codex mgr Piotr Bożek
Od miesiąca maja 2012 roku, Kancelaria prowadzona jest także w formie spółki komandytowej, pod nazwą: "Codex" Kancelaria Radców Prawnych P. Bożek i Wspólnicy spółka komandytowa.  
Kancelaria Codex mgr Piotr Bożek
ul. Karpacka 24/B16
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 /822 16 87, 33/496 33 00
fax: 33/ 496 33 01

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Duda
Kancelaria Radcy Prawego Aleksandra Duda świadczy kompleksową pomoc prawną.
Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Duda
ul. Cechowa 24/94
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 604-055-230

Kancelaria Usług Prawnych LEX SERVICE
Kancelaria Usług Prawnych LEX SERVICE świadczy usługi prawne dla osób fizycznych, osób indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek osobowych i ...
Kancelaria Usług Prawnych  LEX SERVICE
ul. Cechowa 25/2
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 8167011

Adwokat Mateusz Kubica
Kancelaria sporządza opinie prawne, umowy cywilnoprawne, rejestruje spółki prawa handlowego.
Adwokat Mateusz Kubica
ul. 11 Listopada 60-62 lok. 335 Biura Pod Orłem III pietro
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 535 175 271Porady związane z kategorią:
Kancelarie prawne

Jednoczesne popełnienie przestępstwa jazdy po alkoholu oraz recydywy jazdy po alkoholu? Jednoczesne popełnienie przestępstwa jazdy po alkoholu oraz recydywy jazdy po alkoholu?

Czy policja może nas oskarżyć o popełnienie przestępstwa jazdy pod wpływem alkoholu pojazdem mechanicznym jednocześnie z przestępstwem z § 4 tegoż samego artykuły, czyli recydywą jazdy po pijanemu? Zapraszam.

Kancelaria adwokacka Gliwice Kancelaria adwokacka Gliwice

Korzystanie z pomocy adwokata wielu ludziom wydaje się czymś abstrakcyjnym. Do pewnego czasu. Przychodzi czasami taki moment, w którym jest on jedyną osobą, mogącą nam pomóc. Rozpoczynają się wówczas gorączkowe poszukiwania dobrej kancelarii adwokackiej w twoim mieście i próby umówienia się na dogodny termin wizyty.

Prowadzenie samochodu bez uprawnień Prowadzenie samochodu bez uprawnień

Udało się. Zdałeś egzamin na prawo jazdy. Następnego dnia radośnie wsiadasz do samochodu,
bo w końcu ”zdałeś już ten egzamin”. Twoja radość skończyła się w momencie, w którym policjant
nakłada na ciebie mandat w wysokości 500 zł. Ale przecież zdałem ten egzamin! Oczywiście, zdałeś,
jednakże istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie została jeszcze wydana decyzja, dzięki której nabyłeś uprawnienia. Niby nic takiego, jednakże...no właśnie. Popełniłeś wykroczenie z art. 94 § 1 kodeksu wykroczeń.

Ustawa o lasach nadal kontrowersyjna Ustawa o lasach nadal kontrowersyjna

30 kwietnia 2016 roku wszedł w życie jeden z ważniejszych aktów prawnych określających zasady użytkowania i gospodarowania terenami leśnymi – tzw. ustawa o lasach. Mimo iż początkowo uznawano ją za niezwykle kontrowersyjną, szybko spadła z czołówek gazet na rzecz kolejnych rozwiązań prawnych i działań Ministerstwa Środowiska. Co dziś wiemy o ustawie o lasach?

Odzyskiwanie odszkodowania Odzyskiwanie odszkodowania

W sądach leży mnóstwo akt, które dotyczą odszkodowań. Ludzie z różnych powodów decydują się na złożenie sprawy do sądu, ponieważ trudno im porozumieć się z firmami ubezpieczeniowymi.

Rodzaje prawa karnego i specyfika postępowań karnych Rodzaje prawa karnego i specyfika postępowań karnych

Prawo karne to zespół norm prawnych zakazujących, pod groźbą kar, popełniania czynów, które stanowią ustawowo określone przestępstwa. Ta dziedzina prawa dzieli się na prawo karne materialne, prawo karne procesowe i prawo karne wykonawcze. Jaki obszar prawa karnego obejmuje każda z nich?

Zmiany w prawie zamowień publicznych Zmiany w prawie zamowień publicznych

Departament Prawny Urzędu Zamówień Publicznych przedstawił projekt zmian w Prawie Zamówień Publicznych wobec nowych dyrektyw UE, które wymuszają daleko idące zmiany w obowiązującej ustawie. Jak wyjaśnia PAP Departamentu Prawnego UZP analiza obecnie obowiązującej ustawy wykazała konieczność zmian także w aparacie jednostek budżetowych Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, Krajowej Izby Odwoławczej i sądów.

Rozwód a kredyt hipoteczny. Co ze spłatą kredytu po rozwodzie? Rozwód a kredyt hipoteczny. Co ze spłatą kredytu po rozwodzie?

 

Orzeczenie rozwodu, a także podział majątku pomiędzy rozwiedzionymi małżonkami nie wywiera skutków odnośnie umowy zaciągniętego wspólnie w trakcie trwania małżeństwa kredytu hipotecznego. Obowiązuje ona nadal w takim samym kształcie jak przed rozwodem, a oboje są współkredytobiorcami, czyli solidarnymi dłużnikami banku aż do momentu całkowitej spłaty zobowiązań kredytowych.

Porady prawne online ? korzystać czy unikać? Porady prawne online ? korzystać czy unikać?

Przeciętny użytkownik Internetu wyszukiwarki Google używa coraz częściej jak wielkiego poradnika na każda okazję. Przepis na zapiekankę z bakłażana, sposób na uporczywą plamę po winie czy leczenie boreliozy ? po ?wklepaniu? w niepozorne okienko, frazy te przekierują nas na tysiące stron zawierających rozwiązanie palących problemów.

REKLAMA
ŁADOWANIE