Tancerze z Buenos Aires nauczą


2012-07-18, 09:30  |  komentarzy (0)

W najbliższy piątek w bielskiej Galerii Blu odbędzie się spotkanie z tangiem importowanym wprost z Argentyny. Bielszczanie będą mogli uczyć się tańczyć od najlepszych tancerzy argentyńskich. Dla Czytelników mamy darmowe zaproszenie na ten wieczór.
 
Galeria Blu znana jest z wielu ciekawych inicjatyw artystycznych. W lokalu odbywają się m.in. koncerty muzyki jazzowej oraz wystawy plastyczne. W piątek, 20 lipca dojdzie do wydarzenia, jakiego jeszcze w Bielsku-Białej nie było. O godz. 20 rozpocznie się koncert tanga w wykonaniu Tria Grzegorza Frankowskiego w składzie: Grzegorz Frankowski (kontrabas), Jacek Bylica (fortepian) i Piotr Kopietz (bandoneon). Z polskimi muzykami gościnnie zaśpiewa artysta z Argentyny, Carlos Roulet.
 
Jak poinformowali nas organizatorzy, w trakcie koncertu odbędzie się pokaz tanga w wykonaniu pary z Buenos Aires - Facundo Penalva i Josefina Stelatto. W piątek i sobotę Facundo i Josefina poprowadzą warsztaty tanga dla wszystkich bielszczan zainteresowanych tym stylem tańca. Milonga z muzyką na żywo potrwa łącznie do godz. 23. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.
 
Dla czytelników mamy wejściówkę dla dwóch osób na piątkowy wieczór z tangiem w Galerii Blu przy ul. Gen. Maczka 41. Aby wygrać, należy wysłać maila na adres: konkurs@bielsko.biala.pl, wpisując w tytule „tango”, a w treści:

- imię i nazwisko
- adres e-mail
- telefon kontaktowy

Liczy się kolejność zgłoszeń. O wygranej i sposobie jej realizacji zwycięzca zostanie poinformowany drogą telefoniczną.
 
ab
Artykuł wyświetlono 915 razy
Najnowsze artykuły:
2015-07-31
Szpital w pętli zadłużenia
Rada pozytywnie zaopiniowała wniosek dyrekcji dotyczący zmiany wierzycieli szpitala na rzecz prywatnej spółki z Wrocławia. Częściowe oddłużenie powinno również nastąpić poprzez umorzenie pożyczki udzielonej przez miasto Bielsko-Biała.
więcej
2015-07-31
Zderzenie osobówki z ambulansem - foto
Jeden zastęp straży pożarnej z JRG1 neutralizował skutki zderzenia samochodu osobowego z ambulansem na skrzyżowaniu ul. Gen. Bora-Komorowskiego z ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Ambulans jechał z załączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi.
więcej
2015-07-31
Bielski duet zdobywa publiczność
Letnia Scena Sfery nie zwalnia tempa. Dziś o godz. 20.00 na placu Bolka i Lolka znów usłyszymy zespół pochodzący z Bielska-Białej. Duet Riffertone zdobywa publiczność akustycznym brzmieniem gitary i autorskim repertuarem.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic