Tancerze z Buenos Aires nauczą


2012-07-18, 09:30  |  komentarzy (0)

W najbliższy piątek w bielskiej Galerii Blu odbędzie się spotkanie z tangiem importowanym wprost z Argentyny. Bielszczanie będą mogli uczyć się tańczyć od najlepszych tancerzy argentyńskich. Dla Czytelników mamy darmowe zaproszenie na ten wieczór.
 
Galeria Blu znana jest z wielu ciekawych inicjatyw artystycznych. W lokalu odbywają się m.in. koncerty muzyki jazzowej oraz wystawy plastyczne. W piątek, 20 lipca dojdzie do wydarzenia, jakiego jeszcze w Bielsku-Białej nie było. O godz. 20 rozpocznie się koncert tanga w wykonaniu Tria Grzegorza Frankowskiego w składzie: Grzegorz Frankowski (kontrabas), Jacek Bylica (fortepian) i Piotr Kopietz (bandoneon). Z polskimi muzykami gościnnie zaśpiewa artysta z Argentyny, Carlos Roulet.
 
Jak poinformowali nas organizatorzy, w trakcie koncertu odbędzie się pokaz tanga w wykonaniu pary z Buenos Aires - Facundo Penalva i Josefina Stelatto. W piątek i sobotę Facundo i Josefina poprowadzą warsztaty tanga dla wszystkich bielszczan zainteresowanych tym stylem tańca. Milonga z muzyką na żywo potrwa łącznie do godz. 23. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.
 
Dla czytelników mamy wejściówkę dla dwóch osób na piątkowy wieczór z tangiem w Galerii Blu przy ul. Gen. Maczka 41. Aby wygrać, należy wysłać maila na adres: konkurs@bielsko.biala.pl, wpisując w tytule „tango”, a w treści:

- imię i nazwisko
- adres e-mail
- telefon kontaktowy

Liczy się kolejność zgłoszeń. O wygranej i sposobie jej realizacji zwycięzca zostanie poinformowany drogą telefoniczną.
 
ab
Artykuł wyświetlono 947 razy
Najnowsze artykuły:
2015-10-10
Nowoczesny sposób na Polskę
- Polacy nie wierzą, że politycy mogą myśleć o obywatelach, a nie o swoich stołkach, że podatki mogą być proste, że można odbiurokratyzować gospodarkę. Wcale się nie dziwię - pisze Mirosław Suchoń z Nowoczesnej Ryszarda Petru.
więcej
2015-10-10
Pijany rozbił dwa auta - foto
Dziś rano na ul. Jutrzenki w Bielsku-Białej samochód terenowy uderzył w osobówkę. Sprawca zdarzenia miał w wydychanym powietrzu przeszło dwa promile alkoholu. Do szpitala została odwieziona kobieta, która kierowała osobówką.
więcej
2015-10-10
Co się stało z teatrem Abrahamowicza?
Niektórzy nasi czytelnicy zastanawiają się, co się stało z Teatrem Komedii Kuby Abrahamowicza? W poprzednim sezonie odwiedziło to miejsce ponad 9 tys. osób, zagrano kilka sztuk z udziałem m.in. Tomasza Kota i Hanny Śleszyńskiej. Co teraz?
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic