REKLAMA

Klinika św. Łukasza

Klinika św. Łukasza w Bielsku - Białej  czołowy ośrodek medyczny na Podbeskidziu.

Klinika św. Łukasza
Laryngolodzy
ul. Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się

Klinika św. Łukasza już od wielu lat jest uważana za jedną z najlepszych na Śląsku. Wynika to z faktu, iż od początku naszej działalności stawialiśmy dobro pacjenta na pierwszym miejscu i dlatego też wyznaczyliśmy sobie najwyższe standardy świadczenia usług medycznych. Patrząc na rosnącą z roku na rok liczbę pacjentów nasze starania zostały docenione. Specjalizujemy si w leczeniu ortopedycznym oraz laryngologicznym.

Od początku naszej działalności współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, a nasze gabinety są nieustannie modernizowane by sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Przeprowadzamy leczenie z użyciem nowoczesnej techniki Celon.

Zapraszamy do korzystania z naszych świadczeń


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: laryngolog, laryngolog bielsko, laryngologia, laryngologia bielsko, leczenie zatok przynosowych, badania endoskopowe nosa, choroby nosa, choroby górnych dróg oddechowych, choroby uszu, badania audiometryczne narządu słuchu, zaburzenia słuchu,
Grupa: Laryngolodzy

Stronę odwiedzono: 10290 razy.
Aktualizacja: 2018-06-18 10:50:35
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE