Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i RekonstrukcyjnejNowoczesna placówka o profilu zabiegowo-diagnostycznym zapewniająca opiekę medyczną w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Szpital świadczy także usługi komercyjne.
 
Leczymy pacjentów w oddziałach i poradniach:
 
- Oddział chirurgii plastycznej
- Oddział chirurgii dziecięcej
- Oddział chirurgii ogólnej
- Oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej z ośrodkiem
chirurgii rekonstrukcyjnej ręki i stopy oraz ośrodkiem neurochirurgicznym
- Oddział otolaryngologiczny z ośrodkiem diagnostyki i leczenia
zespołu bezdechu sennego i chrapania

- Poradnia chirurgii plastycznej
- Poradnia chirurgii dziecięcej
- Poradnia chirurgii ogólnej
- Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej 
- Poradnia otolaryngologiczna 

W Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej pracują specjaliści o najwyższych kwalifikacjach z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, korzystający z najlepszych tradycji i osiągnięć medycyny oraz najnowocześniejszych metod leczenia.

Zdrowie Pacjenta jest dla nas najwyższą wartością. Przywracamy je choremu w poczuciu poszanowania jego praw, godności i zapewniamy bezpieczeństwo w całym okresie terapii.

Szpitale
ul. Aleja Armii Krajowej 180 5
43-316 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
www.cmr.bielsko.pl
Szpital dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonywanie diagnostyki i przeprowadzanie zabiegów z wykorzystaniem stosowanych na świecie małoinwazyjnych technik operacyjnych z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i laserowej.

Funkcjonujący w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej oddział chirurgii plastycznej nie ma odpowiednika w publicznej służbie zdrowia na terenie Podbeskidzia. Na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizuje zabiegi takie, jak np. rekonstrukcja piersi po amputacji, korekcja plastyczna blizn.

Jako jedyny szpital w Polsce Szpital  Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej łączy metodę endoskopową i laserową do leczenia schorzeń bólowych kręgosłupa. Stosowane w szpitalu metody są w pełni bezpieczne, skracają czas leczenia i ograniczają możliwości wystąpienia powikłań.

Wizytówką Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej jest pełna diagnostyka i leczenie chirurgiczne małoinwazyjną metodą wewnątrznosowej chirurgii endoskopowej chorób nosa i zatok. Szpital zajmuje się również diagnozowaniem i leczeniem zespołu bezdechów śródsennych.

W Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej realizowane są zabiegi operacyjne z zakresu chirurgicznego leczenia otyłości. Szpital wyposażony jest w nowoczesny sprzęt stosowany w chirurgii bariatrycznej, odpowiednio wyposażoną salę operacyjną i dostosowaną do potrzeb pacjenta salę pooperacyjną.
W 2009 roku Szpital otzrymał Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008, a w 2011 roku Certyfikat ISO/IEC 27001:2005 w zakresie świadczenia usług medycznych dla pacjentów w oddziałach szpitalnych i poradniach przyszpitalnych.

    
 
 
 
Od roku 2011 CMR jest beneficjentem projektu „Rozszerzenie zakresu i podniesienie jakości usług medycznych w wyniku zakupu nowoczesnego sprzętu w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjengo Województwa.
 
 


LokalizacjaWyświetl większą mapę

Grupa: Szpitale


Stronę odwiedzono: 46185 razy.
Ostatnia aktualizacja: 2013-04-25 11:17:38

Jesteś właścicielem obiektu/firmy? Chcesz zmienić dane - kliknij
Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Zobacz także

Tagi

szpital, cmr, NFZ, poradnie chirurgii plastycznej, urazowo-ortopedycznej, otolaryngologii, chirurgii ogólnej i chirurgii dziecięcej, ból kręgosłupa, leczenie dyskopatii, metoda endoskopowa i małoinwazyjna, zbiegi laserowe, laparoskopia, choroby nosa i zatok, leczenie otyłości, bezdech senny, rekonstrukcja piersi, korekcja blizn poparzeniowych, korekcja blizn pourazowych,korekcja blizn pooperacyjnych, neurochirurg, laryngolog, chirurg, szpital bielsko, cmr bielsko, NFZ bielsko, poradni


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic