REKLAMA

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej

Nowoczesna placówka o profilu zabiegowo-diagnostycznym zapewniająca opiekę medyczną w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Szpital świadczy także usługi komercyjne.
 
Leczymy pacjentów w oddziałach i poradniach:
 
- Oddział chirurgii plastycznej
- Oddział chirurgii dziecięcej
- Oddział chirurgii ogólnej
- Oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej z ośrodkiem
chirurgii rekonstrukcyjnej ręki i stopy oraz ośrodkiem neurochirurgicznym
- Oddział otolaryngologiczny z ośrodkiem diagnostyki i leczenia
zespołu bezdechu sennego i chrapania

- Poradnia chirurgii plastycznej
- Poradnia chirurgii dziecięcej
- Poradnia chirurgii ogólnej
- Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej 
- Poradnia otolaryngologiczna 

W Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej pracują specjaliści o najwyższych kwalifikacjach z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, korzystający z najlepszych tradycji i osiągnięć medycyny oraz najnowocześniejszych metod leczenia.

Zdrowie Pacjenta jest dla nas najwyższą wartością. Przywracamy je choremu w poczuciu poszanowania jego praw, godności i zapewniamy bezpieczeństwo w całym okresie terapii.

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej
Szpitale
ul. Aleja Armii Krajowej 180 5
43-316 Bielsko-Biała
tel.: 33 816 33 00/01
fax: 33 816 33 00/01
http://www.cmr.bielsko.pl
Szpital dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonywanie diagnostyki i przeprowadzanie zabiegów z wykorzystaniem stosowanych na świecie małoinwazyjnych technik operacyjnych z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i laserowej.

Funkcjonujący w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej oddział chirurgii plastycznej nie ma odpowiednika w publicznej służbie zdrowia na terenie Podbeskidzia. Na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizuje zabiegi takie, jak np. rekonstrukcja piersi po amputacji, korekcja plastyczna blizn.

Jako jedyny szpital w Polsce Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej łączy metodę endoskopową i laserową do leczenia schorzeń bólowych kręgosłupa. Stosowane w szpitalu metody są w pełni bezpieczne, skracają czas leczenia i ograniczają możliwości wystąpienia powikłań.

Wizytówką Szpitala Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej jest pełna diagnostyka i leczenie chirurgiczne małoinwazyjną metodą wewnątrznosowej chirurgii endoskopowej chorób nosa i zatok. Szpital zajmuje się również diagnozowaniem i leczeniem zespołu bezdechów śródsennych.

W Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej realizowane są zabiegi operacyjne z zakresu chirurgicznego leczenia otyłości. Szpital wyposażony jest w nowoczesny sprzęt stosowany w chirurgii bariatrycznej, odpowiednio wyposażoną salę operacyjną i dostosowaną do potrzeb pacjenta salę pooperacyjną.
W 2009 roku Szpital otzrymał Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008, a w 2011 roku Certyfikat ISO/IEC 27001:2005 w zakresie świadczenia usług medycznych dla pacjentów w oddziałach szpitalnych i poradniach przyszpitalnych.

Od roku 2011 CMR jest beneficjentem projektu „Rozszerzenie zakresu i podniesienie jakości usług medycznych w wyniku zakupu nowoczesnego sprzętu w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjengo Województwa.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: szpital, cmr, NFZ, poradnie chirurgii plastycznej, urazowo-ortopedycznej, otolaryngologii, chirurgii ogólnej i chirurgii dziecięcej, ból kręgosłupa, leczenie dyskopatii, metoda endoskopowa i małoinwazyjna, zbiegi laserowe, laparoskopia, choroby nosa i zatok, leczenie otyłości, bezdech senny, rekonstrukcja piersi, korekcja blizn poparzeniowych, korekcja blizn pourazowych,korekcja blizn pooperacyjnych, neurochirurg, laryngolog, chirurg, szpital bielsko, cmr bielsko, NFZ bielsko, poradni
Grupa: Szpitale

Stronę odwiedzono: 48142 razy.
Aktualizacja: 2013-04-25 11:17:38
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu.

brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE