REKLAMA

"AGNES" CZARNY FASHION GROUP SP.J

Przyjdź - Przymierz - Pokochaj                                          

"AGNES"   CZARNY FASHION GROUP SP.J
Salony ślubne
ul. 1 Maja 19
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33/819-35-60 ; 33/819-35-61
http://www.suknieagnes.pl

Firma Agnes Fashion Gropu jest wynikiem marzeń o wspaniałych sukniach i niepowtarzalnej atmosfery czasu przygotowań do najważniejszego dnia w życiu. Suknie ślubne Agnes to wspaniałe kolekcje, piękne suknie ślubne z najlepszych materiałów oraz dodatki ślubne. Nasze suknie ślubne są szyte z najlepszych tkanin sprowadzanych z Francji, Włoch i Japonii . Jeżeli chcesz wybrać się z nami w cudowną podróż w świat pięknych sukien zapraszamy do salonu firmowego Agnes w Bielsku-Białej. W salonie dostępne są trzy marki: romantyczna Agnes Bridal Dream, nowoczesna The One, unikatowa Lovely. Salon oferuje: Szycie na miarę, promocje cenowe na wybrane modele sukien od 500zł, wypożyczenia sukien, dodatki- buty ślubne ( La Boda, Gatuzzo, Mebur); bielizna ślubna (Ava, Dalia, Sawren),welony,stroiki,biżuteria,bolerka i inne profesjonalną pomoc przy doborze bielizny ślubnej. Zapraszamy także Panów do odwiedzenia działu męskiego. W ofercie poza garniturami są surduty angielskie, smokingi i fraki oraz dodatki.

Zapraszamy również po sukienki komunijne:
Communion by Agnes Fashion Group

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: suknie ślubne Bielsko, suknie szyte na miarę, wypożyczenia sukien ślubnych, dodatki ślubne, garnitury, ślubne, suknie ślubne, suknie szyte na miarę bielsko, wypożyczenia sukien ślubnych bielsko, dodatki ślubne bielsko, garnitury ślubne bielsko, wypożyczalnia sukien, wypożyczalnia sukien bielsko, salon ślubny, salon ślubny bielsko, salony slubne3, salony ślubne bielsko

Stronę odwiedzono: 72271 razy.
Aktualizacja: 2020-02-07 15:18:54
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE