REKLAMA

Sprzęt RTV, AGD

Sato - RTV AGD
Firma SATO zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową sprzętu RTV i AGD oraz doradztwem idealnej konfiguracji sprzętu domowego
Sato - RTV AGD
ul. Piekarska 50
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Sprzęt RTV, AGD

Jak porównywać smartfony? Jak porównywać smartfony?

Szukasz nowego smartfona, ale w gąszczu ofert nie potrafisz nic wybrać? Nic dziwnego, na rynku dostępne są setki modeli, a wybór pomiędzy ofertami poszczególnych producentów jest tym trudniejszy, że na forach i stronach poświęconych nowym technologiom, znajdziesz tyle samo zwolenników, ilu przeciwników poszczególnych rozwiązań. Żeby zatem ułatwić sobie poszukiwania telefonu, który spełni twoje indywidualne oczekiwania, sprawdź na jakie elementy powinieneś zwrócić uwagę.

Smartfon cię rozprasza? Sprawdź, co możesz zrobić Smartfon cię rozprasza? Sprawdź, co możesz zrobić

W ciągu ostatnich lat coraz bardziej dotkliwym staje się problem szumu informacyjnego. Bardzo często za głównego sprawcę zamieszania oskarża się właśnie smartfony – urządzenia, z którymi praktycznie się nie rozstajemy. Mówi się, że bombardują nas mnóstwem powiadomień, przy czym większość z nich tak naprawdę wcale nie jest ważna. Poniżej dowiesz się, w jaki sposób ograniczyć problem szumu informacyjnego.

Lodówki No Frost – czy warto Lodówki No Frost – czy warto

Współczesne urządzenia AGD oferują ciekawe i praktyczne rozwiązania, które ułatwiają codzienne korzystanie z nich. Tak jest w przypadku lodówek z systemem No Frost, który nie jest już szczególną nowością, ale wciąż nie stał się totalnym standardem w polskich domach. Lodówki z systemem No Frost są zauważalnie droższe od klasycznych urządzeń i to jeden z powodów, dla którego nie wszyscy sięgają po to rozwiązanie. Jednak może warto dołożyć więcej pieniędzy i korzystać z tej funkcjonalności? Czy warto?

Jak kupować tanio sprzęt elektroniczny? Jak kupować tanio sprzęt elektroniczny?

Nowy telewizor, laptop, czy aparat fotograficzny to marzenie wielu osób. Reklamy informujące o kolejnych promocjach w sklepach z tego typu urządzeniami zachęcają do skorzystania z oferty, warto jednak wcześniej poświęcić nieco czasu na porównanie cen i poszukanie bardziej korzystnej okazji.

Podsłuchy GSM, Lokalizatory GPS - czyli walka ze zdradą Podsłuchy GSM, Lokalizatory GPS - czyli walka ze zdradą

Zbliża się okres wakacji. Dla jednych to czas beztroskiego lenistwa, dla innych wspaniała okazja dorobienia kilku groszy, a dla niektórych szansa na...wakacyjny romans. Krótka, niezobowiązująca znajomość z partnerem lub partnerką z drugiego końca Polski (lub świata), kusi od zawsze. Problem w tym, że nie tylko singli.

Blender ręczny – na co zwrócić uwagę przed zakupem? Blender ręczny – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Potrzebujesz wszechstronnego robota kuchennego, jednak z powodu ograniczonej powierzchni kuchni ciągle nie możesz znaleźć sprzętu dla siebie? Blender ręczny może okazać się dla Ciebie zbawieniem. Zanim jednak podejmiesz decyzję o jego zakupie, doradzamy na co warto zwrócić uwagę, wybierając sprzęt dla siebie.

Monitor do komputera – jaki wybrać? Monitor do komputera – jaki wybrać?

W czasach, gdy większość z nas spędza całe dnie przed ekranem, nic dziwnego, że do jego zakupy przywiązujemy tak wielką wagę. Wiele osób używa przecież komputerów i monitorów nie tylko do rozrywki i uzyskiwania informacji, ale przede wszystkim do pracy, dlatego warto pracować na sprzęcie, który sprawi, że czynność ta będzie przyjemna, niezbyt męcząca i przede wszystkim  - możliwie najmniej szkodliwa dla naszego wzroku. Jak zatem wśród tysięcy produktów wybrać ten właściwy? Po czym go poznamy? O tym wszystkim w najnowszym materiale.

Kiedy cieknie z pralki, wezwij fachowców! Kiedy cieknie z pralki, wezwij fachowców!

 

Dzisiejsza technologia nieustannie gna do przodu. Otacza nas coraz większa ilość sprzętów gospodarstwa domowego, które mimo swojej niezawodności, czasem się jednak psują. Na szczęście nie pozostajemy sami z takim zmartwieniem.

REKLAMA
ŁADOWANIE