REKLAMA

Tkaniny, pościel, dekoracje

Bielstyl
Jesteśmy zakładem włókienniczym produkującym modne tkaniny płaszczowe, ubraniowe, kostiumowe i sukienkowe oraz watolinę.
Bielstyl
ul. Plac Wolności 8
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Dona
Miękka i przyjemna w dotyku tkanina zagwarantuje Państwu komfort snu.
Dona
ul. Cieszyńska 367
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Tkaniny, pościel, dekoracje

Pościel z kory - gofrowana powierzchnia Pościel z kory - gofrowana powierzchnia

Dobierając pościel do własnej sypialni warto przeanalizować kilka różnorodnych możliwości

Firany woalowe – do jakich pomieszczeń ? Firany woalowe – do jakich pomieszczeń ?

Modne, eleganckie, ale również dość kapryśne i nie zawsze spełniające oczekiwania nabywców. Jakie naprawdę są firany woalowe, do których pomieszczeń się nadają i jak je kupować ,by nie żałować i nie przepłacić ?

Firany i zasłony ozdobą każdego wnętrza. Firany i zasłony ozdobą każdego wnętrza.

 

Większość z nas lubi otaczać się pięknem. Dbamy o swoje najbliższe otoczenie, czyli przede wszystkim o dom lub mieszkanie, najlepiej jak możemy. Świetnym pomysłem na ocieplenie pomieszczenia, a także na stworzenie w lokalu niebanalnego klimatu oraz nadanie ciekawego charakteru, może być powieszenie w oknach odpowiednich firanek i zasłon.

Talerzyk jak malarskie płótno Talerzyk jak malarskie płótno

Sezon owocowy  w pełni. Nawet najzagorzalsi przeciwnicy słodyczy ulegają łakomstwu. Niektórzy sięgają więc po przepisy kulinarne, odnawiają kontakty z popularnymi blogami i sami próbują piec. Ciasta kruche, ucierane, drożdżowe. Z truskawkami (sezon na truskawki jest taki krótki? za krótki!), malinami, jabłkami, porzeczkami? - jak mówi porzekadło: język ucieka na samą myśl. Jedni preferują owoce zatopione głęboko w cieście, drudzy dopiero biszkoptowe cuda dekorują świeżymi darami natury, jeszcze inni delektują się owocowymi kremami, musami, galaretkami własnej roboty. Byle na słodko, byle wielobarwnie i aromatycznie. Upieczenie doskonałego ciasta to dopiero początek kulinarnej przygody.

REKLAMA
ŁADOWANIE