REKLAMA

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Da Vinci

Da Vinci to pierwsza w Bielsku-Białej Szkoła Montessori, które czerpie z najnowszej wiedzy na temat procesów uczenia się a po przez aktywizujące metody pracy z dziećmi stwarza przestrzeń do indywidualnego rozwoju dla każdego ucznia.    

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Da Vinci
Szkoły prywatne
ul. Nadbrzeżna 12
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 791-721-224
http://www.davinci.szkola.pl

Koncepcja szkoły opiera się na najnowszej wiedzy o procesach uczenia się (neurodydaktyka), interdyscyplinarnym i kontekstowym programie nauczania który po przez zastosowanie metody projektu łączy ze sobą wiedzę z różnych dziedzin , metod nauczania aktywizujących uczniów.

Bardzo ważną rolę w Da Vinci w edukacji wczesnoszkolnej odgrywa znana i ceniona na całym świecie pedagogika Montessori, która pomaga w rozwijaniu indywidualnych cech osobowości, formowaniu prawidłowego charakteru, wzbudzaniu chęci współdziałania, a także zdobywaniu wiedzy i umiejętności praktycznych.

Nasza szkoła, to miejsce gdzie najważniejsze są dzieci. To dla nich zorganizowana została przestrzeń, w której będą się czuć swobodnie i bezpiecznie. Dzieci w wieku szkolnym najchętniej uczą się poprzez aktywne działanie. Metoda Montessori daje gwarancję zdobycia przez dziecko takiego samego lub wyższego poziomu wiedzy szkolnej w stosunku do konwencjonalnego systemu.

Gruntowne, rzetelne i wszechstronne nauczanie w Da Vinci nie jest tylko realizowaniem programu, ale czymś więcej. Tu dzieci uczymy życia. Zarażamy je miłością do nauki, także poza szkołą, pokazujemy, jak wiele ona im daje oraz jak może być ciekawa. Bezcenna jest też świadomość dziecka, że wiedza jest kluczem do rozumienia siebie, a co za tym idzie, lepszego rozumienia innych ludzi.


Dlaczego Da Vinci?

- posiadamy program wspierania uczniów wybitnie zdolnych
- posiadamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych; robotyka z programowaniem, klub małego odkrywcy, zajęcia
kulinarne, nauka gry na pianinie, gitarze, nauka śpiewu, kółko gier planszowych
- Zajęcia sportowe - basen, judo, taniec, konie
- posiadamy bogato i nowocześnie wyposażone sale w pomoce naukowe (komputery apple, ipady, lego
wedo, ozoboty, roboty Dash, osmo, mikroskopy, książki, atlasy, pomoce montessori, pianina, keyboardy,
instrumenty perkusyjne bongosy, djembe, bumbu rurki kolorowe dzwonki itp.)
- w naszej szkole twoje dziecko uczy się dla siebie nie dla stopni ponieważ stosujemy ocenianie kształtujące
- dbamy o jakość relacji między uczniami a nauczycielami
- zamiast wytykać błędy tworzymy kulturę doceniania

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: nauka muzyki rozrywkowej, nauka muzyki rozrywkowej bielsko, nauka muzyki klasycznej, nauka muzyki klasycznej bielsko, nauka muzyki estradowej, nauka muzyki estradowej bielsko, nauka muzyki, nauka muzyki bielsko, szkoła mzyczna, szkoła muzyczna bielsko, prywatna szkoła muzyki, prywatna szkoła muzyki bielsko, zajęcia muzyczne dla dzieci, zajęcia muzyczne dla dzieci bielsko, zajęcia muzyczne dla drosłych, zajęcia muzyczne dla drosłych bielsko, studio nagrań, studio nagrań bielsko, nauka wokalu, nauka wokalu bielsko, nauka śpiewu, nauka śpiewu bielsko, nauka gry na gitarze, nauka gry na gitarze bielsko, nauka gry na pianinie, nauka gry na pianinie bielsko, nauka gry na keyboard, nauka gry na keyboard bielkso, nauka gry na perkusji, nauka gry na perkusji bielsko,

Stronę odwiedzono: 12489 razy.
Aktualizacja: 2018-06-13 10:31:21
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE