REKLAMA

EL INSTAL

EL INSTAL jest rodzinną firmą, która istnieje od roku 1984, zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji elektroenergetycznymi, teleinformatycznymi, odgromowymi, alarmowymi i domofonowymi.

EL INSTAL
Alarmy
ul. Słowackiego 69
43-300 Bielsko Biała
Skontaktuj się

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 1984 roku, w swojej ofercie posiadamy kompleksowe wykonanie instalacji elektroenergetyce, teleinformatyczne, odgromowe, alarmowe i domofonowe.

Obecnym, jak i nowym klientom zawsze służymy opieką elektryczną, która polega nie tylko na serwisie, ale także doradztwie i dostarczeniu materiałów, usług na najwyższym poziomie.

Przedsiębiorstwo El-Instal ma szerokie zaplecze techniczko ? warsztatowe a także w pełni profesjonalną kadrę pracowników i współpracowników do realizacji inwestycji od projektów poprzez wykonawstwo, aż po odbiór techniczny.

Posiadamy szereg referencji, które świadczą o naszej rzetelności i zaufaniu klientów. Prowadzimy stałą współpracę:

  • multiform
  • Antoni Szczotka
  • Signum Grzegorz Czarnik
  • F.H.U. ELMAR Marek Furgała

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: instalacje elektroenergetyczne, instalacje elektroenergetyczne Bielsko, instalacje teleinformatyczne, instalacje teleinformatyczne Bielsko, alarmy, alarmy Bielsko, domofony, domofony Bielsko
Grupa: Alarmy

Stronę odwiedzono: 4997 razy.
Aktualizacja: 2014-01-15 11:48:03
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE