REKLAMA

Kominki Matlak

Przedsiębiorstwo Kominki Matlak funkcjonuje na rynku już od roku 1994. Zajmuje się budową kominków grzewczych z wkładami żeliwnymi lub stalowymi.

Kominki Matlak
Kominki
ul. Rzemieślnicza 1
43-305 Bielsko Biała
Skontaktuj się

Firma Kominki Matlak istnieje w swojej branży od roku 199. Prowadzi działalność w zakresie budowy kominków grzewczych z wkładami stalowymi lub żeliwnymi. Jest to firma rodzinna, która zyskała sporą ilość wyróżnień i nagród na różnego rodzaju targach budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Przedsiębiorstwo Kominki Matlak na każdy z swoich wyrobów proponuje pięcioletnią gwarancję, co zapewnia naszych Klientów o doskonałym poziomie jakości oferowanych przez nas usług.

Do każdego zamówienia podchodzimy w pełni indywidualnie, zawsze służymy fachowym doradztwem, tak by zamontowany kominek mógł służyć Państwu wiele lat.

Nasze wyroby oczywiście są wykonane zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami i przepisami prawa budowlanego z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu cechują się trwałością i bezpieczeństwem użytkowania!

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Kominki, kominki Bielsko, kominki z wkładem żeliwnym, kominki z wkładem żeliwnym Bielsko, kominy z wkładem stalowym, kominy z wkładem stalowym Bielsko
Grupa: Kominki

Stronę odwiedzono: 4950 razy.
Aktualizacja: 2018-05-23 13:12:49
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE