REKLAMA

Giovanni

Nasza pizza - zawsze gorąca, najdłużej czynna na rynku

Giovanni
Pizzerie
43-300 Bielsko - Biała
Skontaktuj się

Giovanni Pizza to jedna z pierwszych pizzerii w Bielsku- Białej i innych miastach, w kórych mamy swoje siedziby. Już od 13 lat spełniamy oczekiwania smakowe zwolenników pizzy, nie tylko na terenie województwa ślaskiego. Dostarczamy pizze wyłącznie na dowóz. Perfekcyjnie dobrana receptura ciasta i jakość wykorzystanych składnikow sprawiła, że nasza pizza wyróżnia nas w regionie.Zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci powinno zachęcić Państwa do skosztowania naszych wyrobów - pizz na grubym i cienkim cieście.

Tagi: pizzeria, pizzerie w Bielsku-Białej, pizza, menu, dania, napoje, sałatki,pizza bielsko,spaghetti,spaghetti bielsko, sałatki bielsko, pizza na telefon
Grupa: Pizzerie

Stronę odwiedzono: 3963 razy.
Aktualizacja: 2013-07-12 10:30:05
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 1

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu.

Avatar
student
UWIELBIAM TE PIZZERIE!!!
ZAWSZE CIEPLA I DOBRA A CZYNNE DO PÓŹNA! :D
2013-12-22, 19:58
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE