REKLAMA

Sklepy medyczne, apteki

Patronus
Całodobowa Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego i Rehabilitacyjnego
Patronus
ul. Beskidzka 135
43-370 Szczyrk
tel.: 795078048



Porady związane z kategorią:
Sklepy medyczne, apteki

Spirulina – zastosowanie i właściwości Spirulina – zastosowanie i właściwości

Miniaturowa alga należąca do gromady sinic, jaka mieści w sobie mnóstwo cennych właściwości zdrowotnych to spirulina – znana prawdopodobnie jeszcze wśród Azteków. Co takiego potrafi zdziałać w naszym organizmie?

Lek na zgagę – czyli jak sobie pomóc? Lek na zgagę – czyli jak sobie pomóc?

Czy znasz to okropne uczucie palenia w przełyku? To właśnie zgaga. Pojawia się zazwyczaj u osób cierpiących na refluks żołądkowy i osób otyłych. Nie musisz jednak uczyć się z nią żyć. Istnieją bowiem skuteczne leki na zgagę i nadkwasotę. Zobacz, po co sięgnąć, kiedy dopada Cię uczucie pieczenia w przełyku.

Leki na potencję Leki na potencję

Problemy z potencją mogą pojawić się w każdym wieku mężczyzny. Mogą one być wynikiem przepracowania, nadmiernego stresu, problemów w związku czy symptomem rozwoju groźnych chorób w organizmie. Dlatego bardzo ważne jest by już na początku reagować nawet na te najmniejsze problemy męskości i sięgnąć po odpowiednie leki na potencję z apteki.

Rodzaje konopi i ich charakterystyka Rodzaje konopi i ich charakterystyka

Zasadniczo można wyróżnić trzy rodzaje konopi, które różnią się między sobą miejscem pochodzenia, składem i sposobem działania na organizm. Najwyżej cenione są Cannabis sativa (konopie siewne), które wykazują działanie prozdrowotne. Jak wygląda podział konopi i jakie są ich właściwości?

Pięć wynalazków które odmieniły życie mężczyzny Pięć wynalazków które odmieniły życie mężczyzny

Życie mężczyzny nie byłoby tak fascynujące, gdyby nie pięć wynalazków, które całkowicie zmieniło ich sposób postępowania. Dodają im dzisiaj więcej animuszu, pozwalają lepiej dbać o wygląd, a także o sprawność seksualną.

Pomiar poziomu tlenku azotu przy astmie Pomiar poziomu tlenku azotu przy astmie

 

Astma jest powszechnym schorzeniem dróg oddechowych, które diagnozowane jest przez pulmonologów i alergologów, w zależności od przyczyn występowania choroby. Prostym testem pomagającym w trafnym zdiagnozowaniu astmy u pacjenta jest pomiar tlenku azotu.

REKLAMA
ŁADOWANIE