REKLAMA

Brzęczek

Tworzymy wypieki z tradycją, pasją i sercem.

Brzęczek
Piekarnie, cukiernie
ul. Sukiennicza 1
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się

Historia Piekarni rozpoczęła się w 1971 roku. Firma wciąż się rozwija, pieczywo i ciasta powstają dzięki pasji i zamiłowaniu do rzemiosła piekarsko-cukierniczego. Chleb wypiekany jest pieczołowicie na naturalnym kwasie, według własnych ściśle strzeżonych receptur.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: piekarnie, cukiernie, piekarnie bielsko, cukiernie bielsko, chleb, chleb bielsko, wyroby drożdżowe, wyroby drożdżowe bielsko, torty weselne, torty weselne bielsko, ciasteczka, ciasteczka bielsko, drożdżówki, drożdżówki bielsko, chleb na zakwasie bielsko, bułki bielsko, brzęczek, brzęczek bielsko

Stronę odwiedzono: 5012 razy.
Aktualizacja: 2013-07-16 15:48:58
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE