REKLAMA

Pieczywo Koniakowskie

Tradycyjne pieczywo i słodkości od pokoleń

Pieczywo Koniakowskie
Piekarnie, cukiernie
ul. Gen. Stanisława Maczka 71B
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się

Robert Kawulok- mistrz piekarnictwa od dziesiątek lat. Twierdzi, że najlepszy chleb, to ten wypieczony zgodnie ze starą recepturą, w której posiadaniu jego rodzina jest od pokoleń. Atutem jego piekarni jest doświadczenie w produkcji zarówno w oparciu o tradycyjne metody, jak również o te bardziej nowoczesne, które podnoszą wydajność całego procesu.

"Pieczywo koniakowskie jest dla mnie powrotem do dzieciństwa, do chleba z aromatyczną, chrupiącą skórką i wspaniałym, niepowtarzalnym miękiszem. Wytwarzam je tylko z najlepszej mąki z polskich młynów. Udało mi się połączyć tradycyjny wypiek z dobrodziejstwem jakie daje nowoczesna technologia, zapewniająca przede wszystkim powtarzalność doskonałej jakości wypieków."

Piekarnia oferuje:

  • Chleby (tradycyjne, żytnie, pakowane)
  • Bułki
  • Słodkości (rogale, strucle, drożdżówki, kołacze)

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Piekarnie, piekarnie bielsko, pieczywo, pieczywo bielsko, pieczywo koniakowskie, chleb, chleb bielsko, tradycyjny chleb, tradycyjny chleb bielsko, bułki, bułki bielsko, śląskie kołacze, śląskie kołacze bielsko, drożdżówki, drożdżówki bielsko, strucle, strucle bielsko

Stronę odwiedzono: 5687 razy.
Aktualizacja: 2013-08-26 11:47:21
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE