REKLAMA

Figlo-Park

Rewelacyjna i bezpieczna zabawa, a także zero nudy!

Figlo-Park
Usługi dla dzieci, rekreacja
ul. Cieszyńska 90
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się

Figlo-Park jest pierwszym całorocznym placem zabaw w naszym regionie. Znajduje się również na liście największych obiektów tego typu w Polsce (powierzchnia 800 m2).

Jest to miejsce przyjazne dzieciom, gdzie mogą doskonale się bawić, ale też rozwijać swoją wiedzę i wyobraźnię.

Najważniejszy jest dla nas uśmiech na twarzy dzieci bawiących się w Figlo-Parku. Jest jednak coś o co dbamy równie mocno - bezpieczeństwo. Dlatego wszystkie nasze atrakcje zostały zaprojektowane w oparciu o najbardziej rygorystyczne normy i posiadają odpowiednie atesty. Dzieci bawią się też pod opieką doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego personelu.

Gwarantujemy darmowy wstęp do Figlo-Parku dzieciom niepełnosprawnym i z domów dziecka, a także bierzemy aktywny udział w programie Rodzina+.

Niedawno przeprowadziliśmy kompleksowy remont i wzbogaciliśmy ofertę o wiele nowych atrakcji. Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci na pewno znajdą coś dla siebie. Nie zapomnieliśmy również o opiekunach, na których czeka zaciszna kawiarnia.

Atrakcje:

  • zjeżdżalnie otwarte i zamknięte
  • mosty wietnamskie, drabinki linowe, kładki
  • pochylnia wspinaczkowa
  • labirynt
  • suchy basen wypełniony piłeczkami
  • flippery, air-hockey, piłkarzyki

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: figlo park, figlo park bielsko, zjeżdżalnie, zjeżdżalnie bielsko, atrakcje dla dzieci, atrakcje dla dzieci bielsko, baseny z piłkami, baseny z piłami bielsko, plac zabaw, plac zabaw bielsko, zjeżdżalnie, zjeżdżalnie bielsko, zabawy, zabawy bielsko

Stronę odwiedzono: 3788 razy.
Aktualizacja: 2013-09-11 08:30:35
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu.

brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE