REKLAMA

www.praca.bielsko.pl

Jeśli szukasz pracy lub chcesz zatrudnić pracownika, zajrzyj tutaj.

www.praca.bielsko.pl
Portale i linki Bielskie
ul. Żywiecka 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 470 30 40
fax: 33 470 30 44
http://www.praca.bielsko.pl

Serwis www.praca.bielsko.pl to miejsce dla tych, którzy szukają pracy lub myślą o zmianie aktualnego stanowiska. Można tu znaleźć oferty nie tylko z Bielska-Białej, ale i miast dawnego województwa bielskiego. Strona jest pomocna także dla pracodawców, którzy mogą zarówno zamieścić swoje ogłoszenie, jak i skorzystać z bazy CV kandydatów.


Oprócz ofert pracy, na portalu stale zamieszczane są artykuły i porady osób specjalizujących się w prawie pracy. Można tu przeczytać o przywilejach rodzicielskich, czy przysługujących urlopach. Na stronie pojawiają się też wskazówki dotyczące walki z nieuczciwym pracodawcą, uzyskania podwyżki, czy odejścia z pracy z klasą. Coś dla siebie znajdą także osoby ubiegające się o zatrudnienie. Specjaliści w swoich artykułach udzielają odpowiedzi na pytania jak napisać CV i jak być efektywnym w poszukiwaniach pracy.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: praca, praca bielsko, ogłoszenia o pracę, ogłoszenia o pracę bielsko, porady dla pracodawców, porady dla pracodawców bielsko, jak napisać CV, jak napisać CV bielsko,zatrudnienie, zatrudnienie bielsko, prawo pracy, prawo pracy bielsko, urlop macierzyński, urlop macierzyński bielsko, wypowiedzenie, wypowiedzenie bielsko, umowa o pracę, umowa o pracę bielsko, umowa zlecenie, umowa zlecenie bielsko, umowa o dzieło, umowa o dzieło bielsko, szukam pracy, szukam pracy bielsko, dam pracę, dam pracę bielsko, zatrudnię, zatrudnię bielsko,

Stronę odwiedzono: 7843 razy.
Aktualizacja: 2013-09-30 09:10:07
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE