REKLAMA

Produkcja

Befaszczot
ul. Padarewskiego 7
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 816 96 02

Bezalin
ul. Piastowska 43
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Produkcja

Porównywanie przecinarek taśmowych i tarczowych Porównywanie przecinarek taśmowych i tarczowych

Zadajesz sobie pytanie, co będzie w Twojej sytuacji lepsze — przecinarki taśmowe, czy przecinarki tarczowe? Celem tego tekstu jest rozwianie wszelkich pojawiających się wątpliwości. W związku z tym nie pozostaje nic innego, jak przybliżyć wiedzę na temat wspomnianych przecinarek. Konkretnie, porównaniem zostaną objęte przecinarki wchodzące w skład oferty firmy Bomar Poland.

Cechy wyrobów z odlewów piaskowych Cechy wyrobów z odlewów piaskowych

Odlewnictwo jako technologia wytarzania przedmiotów, zwłaszcza ze stopów metali dzieli się na kilka różnych metod. Jedną z najczęściej stosowanych jest metoda piaskowa. Na czym polega i jakie cechy posiadają tak przygotowane wyroby?

Zasady działania, zastosowanie i rodzaje tokarek do metalu Zasady działania, zastosowanie i rodzaje tokarek do metalu

Tokarka do metalu to specjalnie zaprojektowana obrabiarka, wykorzystująca zarówno konwencjonalne, jak i nowoczesne metody do obróbki oraz produkcji różnego rodzaju wyrobów metalowych. Urządzenia tego typu posiadają bardzo szeroki zakres zastosowań, m.in. w tworzeniu narzędzi oraz budowie maszyn. Dotyczy to zarówno wykonywania elementów pojedynczych, jak i całych serii o idealnej powtarzalności.

REKLAMA
ŁADOWANIE