REKLAMA

Fryzjerzy

Trendy Hair Fashion
Trendy hair fashion to największa i najlepiej rozwijajaca sie sieć salonów fryzjerskich z profesjonalnymi i utalentowanymi stylistami.
Trendy Hair Fashion
ul. Głęboka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 821 45 05
Studio Fryzjerskie Farouk
Wykonujemy pielęgnację włosów jak i koloryzację bezamoniakową firmy Farouk -  CHI, poprzez odpowiednio dobreane kosmetyki i farby. Studio fryzjerskie Farouk&Chi zostało przeniesione na Grażyńskiego 12 ...
Studio Fryzjerskie Farouk
ul. Grażyńskiego 12
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 509 861 033 ( chwilowo brak tel. stacjonarnego )Porady związane z kategorią:
Fryzjerzy

Wypadanie włosów – jak sobie poradzić? Stosuj DELPOS – szampon, płyn i odżywka Wypadanie włosów – jak sobie poradzić? Stosuj DELPOS – szampon, płyn i odżywka

Wypadanie włosów może być spowodowane przez wiele różnych czynników. Czasami jego podłoże można łatwo ustalić, na przykład wypadanie włosów po ciąży jest dość powszechnym zjawiskiem. W innych przypadkach znalezienie przyczyny może być trudniejsze, choć nie oznacza to wcale, że nie można w żaden sposób zareagować i złagodzić objawów. A pomóc mogą skuteczne dermokosmetyki, które będą aktywnie przeciwdziałać utracie włosów i pobudzą ich porost. Dobrym przykładem jest zestaw Delpos, którego działanie i skład omówimy w poniższym artykule.

Hoker fryzjerski - stołek do zadań specjalnych Hoker fryzjerski - stołek do zadań specjalnych

Jedni chodzą do fryzjera regularnie, inni na specjalne okazje, jak imieniny czy wesela. Wszyscy mieliśmy jednak okazję usiąść na fotel fryzjerski, który zwykle wyglądał tak samo – prosty, czarny, podnoszony i bez zagłówka. Dziś sprawa ma się jednak zupełnie inaczej. Fotel fryzjerski ma nie tylko pomagać fryzjerowi w pracy, ale też musi dobrze wyglądać.

Najlepsze prostownice do włosów w 2020. Zobacz produkty tego roku! Najlepsze prostownice do włosów w 2020. Zobacz produkty tego roku!

Na zakup dobrej prostownicy trzeba przeznaczyć nawet 300 – 400 złotych. Wiesz już, że właściwe płytki, odpowiednia moc czy np. podczerwień zapewniają uzyskanie idealnego efektu, bez niszczenia struktury włosa. Pytanie jednak, na którą prostownicę, spośród tak wielu oferowanych na rynku się zdecydować? Zobacz więc, które prostownice okazały się najlepsze w 2020 roku.

Sklep fryzjerski przyjazny mężczyznom Sklep fryzjerski przyjazny mężczyznom

Czy ty również myślisz, że klientami sklepów fryzjerskich są tylko kobiety? Nic bardziej mylnego! Mężczyźni uwielbiają kupować akcesoria oraz profesjonalne kosmetyki do swojego zarostu i włosów. Szczególnie gdy jest to sklep online, ceny są dużo niższe niż u barbera, a wybór jest bardzo prosty i oszczędza cenny czas.

Jak wybrać, zakładać i pielęgnować włosy clip in? Jak wybrać, zakładać i pielęgnować włosy clip in?

Doczepy clip in umożliwiają samodzielne zagęszczenie i wydłużenie włosów. Bez konieczności kosztownej wizyty w salonie fryzjerskim. Aby osiągnąć najlepszy efekt, zadbaj nie tylko o przemyślany wybór dopinek, ale również o odpowiednią pielęgnację. Na co zwrócić szczególną uwagę? Jakich błędów unikać? Podpowiadamy. Dopinki clip in to pasma włosów umieszczone na cienkiej taśmie z klipsem. To właśnie klips służy do połączenia doczepów z naturalnymi włosami. Używając doczepów clip in, przedłużysz i zagęścisz włosy we własnym domu. Wygodnie, spektakularnie i… niedrogo.

Nowe trendy w zarządzaniu salonem fryzjerskim. Sprawdź, jak ograniczyć wydatki Nowe trendy w zarządzaniu salonem fryzjerskim. Sprawdź, jak ograniczyć wydatki

Kluczem do większych przychodów twojego salonu fryzjerskiego może okazać się jedna bardzo prosta rzecz: zmniejszenie wydatków. Coraz więcej właścicielek z Bielsko-Białej obiera właśnie taką strategię, negocjując i porównując oferty. Zobrazujmy to na przykładzie rachunków za prąd: możesz negocjować lepsze warunki ze swoim dostawcą lub zmienić sprzedawcę na takiego, który jest przyjazny firmom, np. Po Prostu Energia. Przejdź do następnego akapitu i zobacz, co dokładnie powinnaś zrobić, żeby ograniczyć wydatki twojego salonu.

Jak ostrzyc psa, czyli psie trendy na 2016 rok Jak ostrzyc psa, czyli psie trendy na 2016 rok

Modne fryzury dotyczą nie tylko dam i gentlemanów. Jeśli chcesz uchodzić za osobę, która w pełni nadąża za trendami, modną fryzurę musi mieć także Twój pies! Jak ostrzyc swojego czworonoga, by podkreślić jego urodę?

Czy można mieć długie włosy bez konieczności wielu lat unikania fryzjera? Czy można mieć długie włosy bez konieczności wielu lat unikania fryzjera?

 

Obecnie istnieje wiele możliwości, by spełnić marzenie o długich i pięknych włosach.Profesjonalne salony fryzjerskie i Kliniki Włosów poszukują coraz to nowych trendów w przedłużaniu włosów oraz uczą się technik pochodzących zza oceanu. Dzięki poszerzaniu możliwości i sposobów przedłużania włosów, zabiegi te stają się popularne i nie jest już konieczne poddawanie się kosztownym zabiegom klinicznych.

REKLAMA
ŁADOWANIE