REKLAMA

Grabowski Patrol Sp. z o.o.

Agencja ochrony osób i mienia GRABOWSKI PATROL działa w oparciu o koncesję wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, co umożliwia precyzyjne określenie potrzeb oraz dostosowanie się w pełni do wymagań.

Grabowski Patrol Sp. z o.o.
Ochrona mienia
ul. Sobieskiego 105
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
  • Ochrona osób VIP
  • Ochrona mienia
  • Ochrona imprez masowych
  • Całodobowy monitoring obieków
  • Systemy zabezpieczeń

Agencja ochrony GRABOWSKI PATROL prowadzona jest przez kompetentnych i doświadczonych ludzi, którzy przez całe swoje życie zawodowe zajmowali się szeroko rozumianą ochroną na terenie Bielska-Białej oraz okolic.

Zakres naszych usług to ochrona fizyczna obiektów handlowych, przemysłowych i logistycznych, praca na patrolach interwencyjnych, konwojowanie wartości pieniężnych oraz ochrona bezpośrednia osób VIP.

Nasza kadra pracownicza to przede wszystkim osoby sprawdzone, rzetelne, odpowiednio przeszkolone, posiadające licencję pracownika ochrony fizycznej I i II stopnia. Swój zawód wykonują z oddaniem i pasją, co niejednokrotnie udowodnili działając z pełnym poświęceniem.

Systemy alarmowe

Specjalizujemy się w technicznych systemach alarmowych. Zapewniamy montaż, wycenę oraz całodobowy serwis.

Instalacje alarmowe montujemy w domach, mieszkaniach, firmach, zakładach, sklepach oraz na zewnątrz ogrodzonych obiektów.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: ochrona osób i mienia bielsko, ochrona mienia bielsko, ochrona osób bielsko, ochrona imprez masowych bielsko, monitoring bielsko, systemy zabezpieczeń bielsko,

Stronę odwiedzono: 6020 razy.
Aktualizacja: 2018-05-02 09:22:17
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 4

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
ADOLF H.
AMATORZY
2014-10-30, 18:06
Ocena: 100%
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
zniesmaczony
Ta firma to paranoja. Człowiek pracuje po 280h w miesiącu i co z tego ma ? Nic. Obiecują kokosy a przy wypłacie nie wiesz czy ją oddać czy płakać. Zalegają z wypłatami za 2 miesiące wstecz. Umów jak nie było tak nie ma. Tą firmą już dawno powinni się zająć inspektorzy z PIP. Wielki pan przemysław przyjeżdża do firmy obiecując wypłaty, lepsze warunki pracy, podwyżki i inne puste obietnice nagle nie odbiera telefonu... żal... Nie idźcie ludzie tam pracować, chyba że lubicie wolontariat !!!
2014-10-24, 21:46
Ocena: 100%
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
niezarejestrowany - duch 2
W COSie w Szczyrku już dwa miesiące robią za friko .
Ale są dzielni nie schodzą z posterunku , mino braku głodowej pensji.
A nóż się biedny szefuncio zlituje i zapłaci.
2014-10-03, 20:23
Ocena: 100%
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
duch
Człowiek robi za 4.5 o wypłatę się prosi a roboty dokladaja
2014-04-15, 11:21
Ocena: 100%
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE