Klimatyzacja, wentylacja

Pozycji w tej kategorii: 8


ul. Brzozowa 31
43-246 Zbytków
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
www.klimaro.pl

F.H.U KLIMARO Robert Rogala

Swe usługi wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych (mieszkania, domy), jak również dla Firm: w biurach, lokalach użytkowych, obiektach gastronomicznych, handlowych, przemysłowych itp.


zobacz więcej
ul. Słoneczna 35
43-360 Meszna / Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
www.twklimatyzacja.pl

TW Klimatyzacja Tomasz Walczak

Świadczymy usługi w zakresie montażu, serwisu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz urządzeń chłodniczych, zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

 


zobacz więcej
ul. Lipowa 19
43-360 Meszna
tel.: Kliknij aby pokazać
www.powerklima.pl

Power Klima Jarosław Misiak

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Staramy się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta przy zachowaniu wysokich standardów estetycznych. 
 


zobacz więcej
Porady związane z kategorią: Klimatyzacja, wentylacja
PORADY
TEMATYCZNE
Postaw na jakość mikroklimatu panującego w Twoim mieszkaniu

Ocieplanie się klimatu sprawia, że upalne dni stają się praktycznie nie do wytrzymania nawet w zaciszu własnego mieszkania. Jak się okazuje, temperatura oraz jakość powietrza w pomieszczeniach ma duży wpływ na samopoczucie domowników. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji w celu poprawy jakości swojego życia w domowym warunkach.

więcej
PORADY
TEMATYCZNE
Klimatyzacja w domu i w mieszkaniu


Klimatyzatory to urządzenia powszechnie montowane w budynkach przemysłowych i w biurowcach. Są również standardowym wyposażeniem domów jednorodzinnych i coraz częściej znajdują też zastosowanie w mieszkaniach.

więcej


ul. Czerwona 183 B
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Euroklima

Nasza firma funkcjonuje na rynku od roku 1999. W ramach swojej działalności proponujemy między innymi instalację oraz serwis wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła, urządzeń chłodniczych, czy instalacji gazowych.


zobacz więcej
ul. Piastowska 64
43-300 Bielsko Biała
Skontaktuj się
GOMIX

Nasza firma na rynku istnieje od 1994 roku. W roku 2000 przekształciliśmy swoją działalność w spółkę zoo. Podejmujemy się zleceń z zakresu sterowania i napędów elektrycznych, chłodnictwa, przepływów i pomiarów klimatyzacji.


zobacz więcej
ul. Promienista 18
43-360 Bystra Śl./Bielsko-Biała
Skontaktuj się
KLIMA L

Firma KLIMA ? L powstała już w roku 1999 jako firma handlowa, swoją siedzibę ma w Bystrej. Podczas pierwszego okresu działalności, zajmowała się w dużej mierze kompletacją oraz dostawą urządzeń klimatyzacyjnych pod działy wykonawstwa oraz montażu. Obecnie zajmuje się całkowitą obsługą klienta, od doradztwa, poprzez projektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie urządzeń.


zobacz więcej
ul. Cieszyńska 365
43-383 Bielsko Biała
Skontaktuj się
KLIMAT

Nasza firma istnieje na rynku od 1994 roku, zajmuje się montażem oraz dystrybucją nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Naszym celem jest spełnienie wymagań naszych klientów, zapewnienie komfortowych warunków pracy oraz wypoczynku.


zobacz więcej
ul. Grażyńskiego 38-40
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
EKOWENT

Nasza firma realizuje zlecenia z zakresu dostawy, montażu jak i także serwisu nowoczesnych układów wentylacyjnych, chłodniczych, odpylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w swojej branży!


zobacz więcej


Zobacz także inne kategorie z grupy Usługi


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic