REKLAMA

nowe miasto

Kompleks nowe miasto – nowa przestrzeń na mapie Bielska-Białej.
Śmiało można stwierdzić, iż kompleks nowe miasto to najbardziej zmieniająca się część centrum miasta Bielska-Białej w ostatnim czasie.
 

 

nowe miasto
Wynajem lokali
ul. ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 33 3003474
fax: +48 33 3003485
http://www.nowe-miasto.eu

Należymy do najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w sektorze wynajmu obiektów komercyjnych. Oferowane powierzchnie cechuje połączenie designu oraz nowoczesności, a kompleks staje się jedną z większych i najbardziej nowoczesnych przestrzeni biznesowych w Bielsku –Białej.
Jesteśmy również fragmentem bogatej historii Bielska – Białej stanowimy część Bielskiej Fabryki Armatur BEFA, zlokalizowanej przy ulicy Legionów (dawniej: PKWN, Kolejowa, Bahnstrasse, Lenkgasse).

Parametry kompleksu:

• teren o powierzchni 4,7 ha
• 16 budynków o łącznej powierzchni przekraczającej 20 tys. m
• teren kompleksu ogrodzony i monitorowany
• drogi wewnętrzne wykonane z kostki betonowej, oświetlone
• ponad 300 miejsc parkingowych (możliwość dalszej rozbudowy)
• bardzo dogodny dojazd do obwodnicy miasta ulicą Piekarską i Wyzwolenia
• odległość od C.H. Sfera – 450m, odległość od Ratusza – 800m
• dostęp do kompleksu z ulic: Legionów, T.T. Jeża oraz M. Lermontowa; zgodnie z projektem planu zagospodarowania przestrzennego przez teren kompleksu zostanie przeprowadzony łącznik do ulicy Wyzwolenia, jako kontynuacja ulicy Towarzystwa Szkoły Ludowej
• na terenie kompleksu znajduje się największy Fitness club oraz tor kartingowy w Bielsku-Białej, salon SPA, pracownia multimedialna, drukarnia artystyczna, liczne hurtownie min. elektryczna, lokale gastronomiczne oraz wiele innych lokali biurowo-handlowo-usługowych.


Standard kompleksu:

• kompleksowo odnawiane /rewitalizowane budynki poprzemysłowe
• system oznakowania budynków, tablic informacyjnych i kierunkowskazów
• wszystkie lokale w wysokim standardzie wykończenia
• przestrzenie wspólne budynków z dbałością o komfort użytkowania oraz estetykę
• parkingi, przestrzenie zielone oraz mała architektura – dopełniają pozytywny odbiór kompleksu
• nowoczensa infrastruktura teletechniczna, w tym sieś światłowodowa, monitoring wizyjny CCTV, kontrolę dostępu do wybranych budynków (karty zbliżeniowe)

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: wynajem pomieszczeń biurowych bielsko, kompleks nowe miasto, obiekty komercyjne bielsko, wynajem obiektów komercyjnych bielsko, lokale na wynajem w bielsku

Stronę odwiedzono: 7317 razy.
Aktualizacja: 2015-06-11 09:33:52
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 2

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Łukasz S.
Wszystko fajnie, ale uważajcie na miejsca parkingowe. Ledwo widoczne tabliczki informują o stawce 10 zł za godzinę. Również w święta, o czym się niedawno boleśnie przekonałem.
2017-12-26, 22:59
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
kompleks "nowe miasto"
Szanowny Panie, parking kompleksu nie jest parkingiem publicznym i jest przeznaczony wyłącznie dla firm tam funkcjonujących oraz ich klientów. Opłata ma charakter prewencyjny i jeśli została naliczona - to wyłącznie w wypadku, gdy parkował Pan nie korzystając z usług na terenie kompleksu. Nie zależy nam na przychodach z parkingów, a wyłącznie na tym, aby klienci kompleksu zawsze zastali wolne miejsca parkingowe. Zapraszamy następnym razem wyłącznie w charakterze klienta /interesanta.
2018-01-15, 10:19
Ocena: 100%
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE