REKLAMA

Pub Muzyczny & Restauracja Galicja

GALICJA mieści się w podziemiach zabytkowej kamienicy. Idea tego miejsca powstała z miłości do regionu, jego historii, kultury i tradycji.

Pub Muzyczny & Restauracja Galicja
Kluby, dyskoteki, puby
ul. 11 listopada 14-16
43-300 Bielsko- Biała
tel.: 600945279
http://www.pubgalicja.pl/

Lokal składa się z częsci kawiarnianej z ogródkiem w samym centrum głównego deptaka Bielska- Białej oraz restauracji połączonej z pubem muzycznym w podziemiach kamienicy.

W tygodniu zapraszamy na przepyszne dania przygotowane przez naszych kucharzy, zimne oraz gorące napoje i najlepsze desery.

W weekendy zapraszamy wszystkich spragnionych pozytywnych wrażeń na jedyną w swoim rodzaju imprezę klubową.

Dobra muzyka, pyszne jedzenie i drinki warte grzechu to przepis na udany wieczór.

Wszystkie imprezy prowadzone są przez DJ'a, który swoją pracę traktuje jako pasję a nie obowiązek co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem gwarantuję niezapomnianą podróż przez wszystkie style i gatunki muzycznych hitów, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc !

Już teraz możesz zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe, wieczór panieński lub spotkanie z przyjaciółmi w niepowtarzalnym miejscu jakie tworzy zabytkowy lokal, miła obsługa oraz wspaniali goście.

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: galicja bielsko, dobra muzyka w bielsku, dobry pub bielko, polecany pub w bielsku, pyszne jedzenie bielsko, pub na spotkanie z przyjaciółmi bielsko, imprezy klubowe bielsko,

Stronę odwiedzono: 12834 razy.
Aktualizacja: 2018-10-16 10:55:05
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE