REKLAMA

Atrakcje Regionu

Całoroczny Tor Saneczkowy
Całoroczny tor saneczkowy obiekt w pełni oświetlony rynna podgrzewana w zime zaprasza codziennie zimmą od godziny 9:00 do 16:00 latem 9:00 do 19:00
Całoroczny Tor Saneczkowy
ul. Al. Skalna 50
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać

BENJAMIN Paralotnie Narty Snowboard
Od wiosny do jesieni organizujemy loty paralotniowe w tandemie. Zimą zapraszamy na szkolenia jazdy na snowboardzie i nartach, dla osób w każdym wieku.
BENJAMIN Paralotnie Narty Snowboard
ul. Do Kapliczki 4
43-332 Pisarzowice
tel.: Kliknij aby pokazać

Panic House
Jesteś gotowy na próbę własnych słabości? Odwazysz się tam wejść!?!
Panic House
ul. Legionów 26/28/G
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
Kryta Pływalnia Troclik
Obiekt jest przeznaczony dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Na obiekcie prowadzona jest nauka pływania dla dzieci i dorosłych.
Kryta Pływalnia Troclik
ul. Sosnkowskiego 14
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Skymiro Balloning -Loty Balonowe
Niezapomniane chwile i mnóstwo emocji.
Skymiro Balloning -Loty Balonowe
ul. Pl.Wolnosci 4/5
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Górska Szkoła Szybowcowa
Od stycznia 1974 r. Aeroklub Bielsko-Bialski i Szkoła Szybowcowa "Żar", na mocy zarządzenia władz lotniczych, stanowiły połączoną jednostkę organizacyjną (jej kierownikiem był płk Stanisław Fedyszyn).
Górska Szkoła Szybowcowa
ul. Górska 19
34-312 Międzybrodzie Żywieckie
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Atrakcje Regionu

Drabiną na najwyższy szczyt na ziemi Drabiną na najwyższy szczyt na ziemi

Co wspólnego ma wspinaczka górska oraz drabina? Czy drabina może się przydać alpiniście? Jeśli tak, to czy to oznacza, że idąc w góry od dziś warto będzie zabierać ze sobą swoją drabinę? Przeczytajcie sami!

Jak zapewnić dziecku atrakcje na świeżym powietrzu? Jak zapewnić dziecku atrakcje na świeżym powietrzu?

Rozkwitająca wiosna oraz zbliżające się lato to doskonała okazja, by zachęcić dzieci do przebywania na zewnątrz. W dzisiejszym świecie, zdominowanym przez nowoczesne technologie często zapominamy, jak ważny jest wysiłek na świeżym powietrzu. Coraz częściej główną atrakcją dzieci są smartfony i gry komputerowe, a naukowcy i lekarze biją na alarm, ostrzegając przed negatywnym wpływem tego typu rozrywek na zdrowie najmłodszych. Dlatego, by zachęcić swoje pociechy do wzmożonej aktywności na dworze warto zainwestować w sprzęt, który uatrakcyjni czas spędzany na zewnątrz.

Chorwackie wyspy, które musisz zobaczyć Chorwackie wyspy, które musisz zobaczyć

Chorwacja, jako kraj śródziemnomorski posiada unikalną na skalę światową linie brzegową. Specyficzne warunki geograficzne pozwoliły na ukształtowanie wybrzeża z położonymi do niego równolegle licznymi wyspami. Jest to wybrzeże niezwykle rzadko spotykane i stanowi niemałą atrakcję turystyczną dla odwiedzających.

5 powodów, dla których warto odwiedzić Sopot także jesienią 5 powodów, dla których warto odwiedzić Sopot także jesienią

 

 

 

 

Zostało Ci kilka dni niewykorzystanego urlopu? Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na krótki jesienny wypoczynek? Sopot to idealne miejsce, gdzie podładujesz akumulatory, wyrwiesz się z codziennej rutyny i wypoczniesz. Kilometrowe spacery pustą plażą. Smaczne jedzenie i brak tłumów w restauracjach. Odświeżające i odżywiające zabiegi SPA. Przystępne ceny. Brzmi jak bajka? Tak wygląda Sopot jesienią i zimą. W drogę!

Escape Room czyli daj się zamknąć i rozwiąż zagadkę! Escape Room czyli daj się zamknąć i rozwiąż zagadkę!

Kto nie słyszał o escape room? O tym rodzaju rozrywki i spędzania wolnego czasu mówi się coraz więcej. Nic dziwnego- od dawna nie było tak fascynujących możliwości spędzania czasu w gronie najbliższych. W escape roomie nie tylko dobrze spędzimy czas, ale i pogłówkujemy i zyskamy możliwość sprawdzenia się. Czego jeszcze chcieć więcej?

REKLAMA
ŁADOWANIE