REKLAMA

Klub Miasto

Klub Miasto to kontynuacja idei, wartości i sposobu postrzegania kultury przez młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic, które złożyły się na wyjątkowy sukces miejsca o nazwie Rock Galeria.

Klub Miasto
Kluby, dyskoteki, puby
ul. Plac Mickiewicza 2
43-300 Bielsko-Biała
www.facebook.com/klubmiasto

Klub Miasto to kontynuacja idei, wartości i sposobu postrzegania kultury przez młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic, które złożyły się na wyjątkowy sukces miejsca o nazwie Rock Galeria. Po zamknięciu części koncertowej klubu Rock Galeria, nastąpiła swoista pustka na kulturalnej mapie miasta, szczególnie jeśli chodzi o możliwości prezentacji swoich dokonań przez młodych bielskich artystów. Jednak, jak mówi powiedzenie coś się kończy, a coś się zaczyna.

Postanowiliśmy kontynuować działalność koncertową, artystyczną i klubową w zupełnie nowym miejscu. Klub Miasto bo tak brzmi nazwa nowego miejsca, ma siedzibę na Placu Mickiewicza 2 w Parku Włókniarzy, w miejscu dawnego Klubu Autyzm, w którym w latach 90-tych również organizowano dziesiątki koncertów i wydarzeń. W tym miejscu powstała również w późniejszym okresie dyskoteka Queen, którą na pewno wielu Bielszczan kojarzy.

Klub Miasto jest jednak przede wszystkim Klubem Studenckim z prawdziwego zdarzenia, który będzie integrował młodych ludzi w ramach wielu przedsięwzięć i imprez organizowanych w nowym klubie. Organizowane są tu koncerty zarówno gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i muzyków tworzących i działających w lokalnym środowisku. Jednak koncerty i imprezy klubowe to nie wszystko. Cyklicznie pojawiać się będą wernisaże, wystawy, projekcje filmów oraz ciekawe wydarzenia z pogranicza różnych dziedzin sztuki i kultury. Na Placu Mickiewicza nie zabraknie również okazji do interesujących spotkań, dyskusji i rozmów z autorami książek, publicystami oraz twórcami z różnych dziedzin sztuki.

Z nowej blisko 550 m2 powierzchni ucieszą się zapewne wszyscy Ci, którzy narzekali na zbyt duże tłumy przy ul. Staszica. Po za tym właściciele zapewniają, że w Klubie Miasto powrócą wszystkie ważne wydarzenia, które cieszyły się ogromną popularnością m.in. Mistrzostwa Karaoke z muzyką na żywo. Powróci także organizowany już od lat 80-tych bielski konkurs młodych zespołów rockowych Rockosz oraz Przegląd Zespołów Studenckich – Juwenalia. Oprócz tego nieustająca zapraszamy do współpracy muzyków, artystów, fotografików, filmowców, zespoły, organizatorów imprez, fundacje i stowarzyszenia. Kontakt: bbmiasto@gmail.com

Mimo ogromnych kosztów remontu i wyposażenia bez zmian pozostaje atrakcyjne cenowo menu znane z Rock Galerii. Dla wielu właśnie to było największym atutem lokalu, bo trzeba wiedzieć, że prawie wszystko kosztuje tylko symboliczne 5 zł. Tak proste menu sprawia, że większość klientów z uśmiechem na twarzy sięga do portfela i nie tylko wraca, ale zwykle przy następnej wizycie przyprowadza również swoich znajomych.

Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Klub Miasto – zobacz wydarzenia w tym miejscu
Tagi: klub Miasto bielsko, tanie piwo bielsko, symboliczne ceny bielsko, klub bielkso, klub studencki bielsko, knajpa bielsko, pub bielsko, przeglad zespołów studenckich bielsko, mistrzostwa karaoke na żywo bielsko, spotkania studenckie bielsko,

Stronę odwiedzono: 27677 razy.
Aktualizacja: 2018-01-05 09:26:47
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE