REKLAMA

LIDER TRAVEL S.C.

Biuro Podróży Lider Travel - organizator wyjazdów narciarskich, wycieczek krajoznawczych

LIDER TRAVEL S.C.
Biura podróży
ul. Kamińskiego 19/12
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 810 19 10, 512 080 901
http://lidertravel.pl

Jesteśmy organizatorem wyjazdów narciarskich: autokarem, samolotem oraz z dojazdem własnym środkiem transportu m.in do Francji, Austrii i Włoch. Przygotowujemy oferty pod specjalne zamówienia dla grup oraz klientów indywidualnych. Posiadamy bardzo bogatą ofertę zakwaterowania (apartamenty, pensjonaty, hotele) tuż przy stoku i trochę dalej też!

Ponadto w naszej ofercie są wycieczki górskie i krajoznawcze jedno i kilku dniowe do Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Austrii zarówno dla grup, jak i klientów indywidualnych.


Jesteśmy pośrednikiem wczasów letnich, kolonii i obozów dla dzieci największych touroperatorów, m.in. Grecos, Sun Fun, Best Reisen, Rego- Bis, Marco, Vitkovice Tours, Adventure & Cruises oraz pośredniczymy w sprzedaży ubezpieczeń turystycznych.


Nasz atut to doświadczenie w przygotowywaniu ofert, obsłudze wyjazdów, a tym samym podejmowanie trafnych decyzji, sumienność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

ZAPRASZAMY!!!

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: wczasy letnie bielsko, kolonia letnia bielsko, wyjazdy na kolonię, obozy dla dzieci, wyjazdy na obóz, obóz letni, wycieczki górskie dla dzieci, wycieczki krajobrazowe, wycieczki na słowacje, wyciekczka do czech

Stronę odwiedzono: 1692 razy.
Aktualizacja: 2018-11-26 12:44:17
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

Memories Vacations - luksusowe wakacje
Biuro podróży Memories Vacations oferuje ekskluzywne wakacje w najpiękniejszych egzotycznych krajach. Specjalizujemy się w organizacji safari w Afryce, podróży do Azji Pd.-Wsch. oraz rajskich wakacji w ...
Memories Vacations - luksusowe wakacje
ul. Dietla 60/1
31-039 Kraków
tel.: 12 30 77 222

Biuro Podróży Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury
W Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury można zakupić lub zorganizować wycieczki dla szkół i przedszkoli, białe i zielone szkoły w Polsce i za granicą, kolonie i ...
Biuro Podróży Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury
ul. Jana III Sobieskiego 7
34-300 Żywiec
tel.: 334759652

REKLAMA
ŁADOWANIE