REKLAMA

Windhager Polska

Windhager Polska - zajmujemy się sprzedażą, montażem, a także serwisowaniem kotłów na pellet, pieców ekologicznych, pieców na pellet i wielu innych rodzajów kotłów, także automatycznych.

Windhager Polska
Instalacje - elektryczne, gazowe, grzewcze
ul. ul. 1-go Maja 19
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 608 54 67 89
fax: +48 33 486 90 62
http://windhager.pl/

Oferujemy kompleksowe usługi związane z piecami na pellet i kotłami na pellet. Od przygotowania oferty, przez wycenę, sprzedaż, montaż, pierwsze uruchomienie urządzenia, szkolenie z obsługi kotła, po opiekę serwisową, przeglądy roczne i okresowe oraz usługi dodatkowe - na przykład pośrednictwo w dostawach paliwa.

Nasze kotły i piece nie wpływają na wzrost zanieczyszczeń powietrza, ani nie wytwarzają szkodliwych dla zdrowia substancji - spełniają kryteria dofinansowań Programu Czyste Powietrze - http://windhager.pl/dotacje/czyste-powietrze

Nasze kotły na pellet są ekologiczne, energooszczędne, ekonomiczne, proste w obsłudze i tanie w eksploatacji. Kotły i piece mogą zostać wyposażone w podajnik paliwa, systemy samoczyszczące, elektryczną grzałkę, liczne sterowniki czy dotykowy panel do zarządzania pracą. Charakteryzują się niskim zużyciem paliwa. Z powodzeniem zastępują przestarzałe kotły olejowe i na paliwo stałe.

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Windhager Polska,kotły na pellet, piece co z podajnikiem, piec co na pellet, piec na pellet cena, automatyczny piec na pellet, piec na pellet, kotły na pellet, piece c.o. na pellet, piec na pelet, kocioł na pellet, kotły na pelet, kocioł na pelet, piece ekologiczne, piec pellet, piece na pellet

Stronę odwiedzono: 1312 razy.
Aktualizacja: 2019-04-26 11:28:40
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE