REKLAMA

Poradnie psychologiczne, psychiatryczne

GABINET PSYCHIATRYCZNO - PSYCHOTERAPEUTYCZNY
Jesteśmy zespołem psychologów i pedagogów integrujących różne podejścia i metody psychoterapeutyczne by najskuteczniej oraz  najszybciej pomóc ludziom w potrzebie .
GABINET PSYCHIATRYCZNO - PSYCHOTERAPEUTYCZNY
ul. Cechowa 23
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 499 46 10, 609 725 414


Porady związane z kategorią:
Poradnie psychologiczne, psychiatryczne

Terapia online Terapia online

Terapia bez wychodzenia z domu? Tak, to możliwe! Internet daje niemal nieograniczone możliwości, z których warto skorzystać i pozwolić sobie na komfort lepszego życia i samopoczucia.

Na czym polega uzależnienie od hazardu? Na czym polega uzależnienie od hazardu?

Hazard to termin skomplikowany, kryje w sobie bowiem wiele form aktywności, a już sama próba jego definicji budzi spore zastrzeżenia. Bez względu jednak, czy mamy do czynienia z grą w ruletkę, pokera, zabawę z „jednorękimi bandytami”, gry liczbowe, czy też te, które wymagają typowania wyników rozgrywek sportowych, uzależnienie od hazardu nie jest wcale mniej niebezpieczne niż narkomania lub nałóg alkoholowy. 

Leczenie alkoholizmu - jak zrobić to skutecznie? Leczenie alkoholizmu - jak zrobić to skutecznie?

W Polsce wiele osób zmaga się z różnego rodzaju uzależnieniami, a szczególnie często występujące i wyjątkowo szkodliwe dla osoby uzależnionej, jej rodziny oraz całego społeczeństwa, jest uzależnienie od alkoholu. Destrukcyjny wpływ alkoholizmu sprawia, że często rodziny osoby uzależnionej sięgają po różne możliwości i formy pomocy. Jedną z nich jest leczenie uzależnienia od alkoholu w specjalistycznych placówkach, takich jak prywatne ośrodki leczenia alkoholizmu. W niniejszym artykule dowiesz się w jaki sposób pomóc sobie lub osobie, która boryka się z problemem alkoholowym.
 

Depresja - choroba współczesnych czasów Depresja - choroba współczesnych czasów

W ostatnich latach w szybkim tempie rośnie liczba zachorowań na depresję. Lekarze psychiatrzy odnotowują w swoich gabinetach coraz więcej nowych pacjentów.

Dziecko u psychologa - to warto wiedzieć Dziecko u psychologa - to warto wiedzieć

Nie posiada cudownych mocy, nie jest jasnowidzem ani magikiem a jednak może pomóc nawet w najtrudniejszych przypadkach. Warunek? Psychologowi powinniśmy zaufać, należy być wobec niego szczerym i nastawić się na współpracę.

REKLAMA
ŁADOWANIE