Specjalistyczny Szpital Chorób Płuc i Gruźlicyul. Fałata 2
43-360 Bystra Śląska
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
www.szpitalbystra.pl

Szpital mieści się w Bystrej Śl.


LokalizacjaWyświetl większą mapę

Grupa: Szpitale


Stronę odwiedzono: 94818 razy.
Ostatnia aktualizacja: 2011-06-17 15:24:05

Jesteś właścicielem obiektu/firmy? Chcesz zmienić dane - kliknij
Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Leczona tu i tam 2016-02-11 22:39
Wszystkim niezadowolonym za Szpitala w Bystrej polecam Wilkowice. Tam dopiero zobaczycie jak to "drzewiej" w Polsce bywało.
niezarejestrowany - grahut@wp.pl 2016-02-11 22:29
Z OKAZJI DNIA CHOREGO składam serdeczne pozdrowienia LEKARZOM CUDOTWÓRCOM, FACHOWYM /czasem miłym/ PIELĘGNIARKOM, ŻYCZLIWYM SALOWYM całego szpitala. BYŁAM NA KILKU ODDZIAŁACH i nie wiem jakim cudem ale przywrócili mnie życiu, którym dopiero teraz potrafię się naprawdę cieszyć.
DZIĘKUJĘ!
Wdzięczna pacjentka:Grażyna Hutyra
niezarejestrowany - Alnna 2016-02-09 15:33
Proszę o jakieś zdarzenia które miały miejsce w tym szpitalu. Moja rodzina także ucierpiała z powodu tego szpitala- powiem tyle. Postanowiłem, że sprawy owej placówki powinny zostać nagłośnione medialnie. Jeśli ktoś z Was chce coś powiedzieć to zapraszam na poniżej podany adres e- mail. :) Pozdrawiam.
niezarejestrowany - Alnna 2016-02-09 15:30
Witam jeśli ktoś ma negatywne przeżycia związane ze Szpitalem w Bystrej proszę o kontakt jadziakubala@interia.pl
Ukryty 2016-02-09 02:04
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Lukrecja 2016-02-08 21:34
Potwierdzam - umieralnia , im szybciej tym lepiej dla pacjenta i rodziny. Pozostanie mniejsza trauma na dalsze życie.
Jeśli pozostają jakieś szanse , to Zakopane albo Gliwice.
niezarejestrowany - Youftul 2016-02-07 14:30
Szpital zgroza- powodzenia- typowa umieralnia- jak ktoś poniżej napisał lepiej leczyć się w Zakopanem.
niezarejestrowany - niezarejestrowany 2016-02-07 01:27
bardzo dobry szpital
niezarejestrowany - Pawel 2016-01-04 12:56
Szpital zgroza dokladnie. W szczegolnosci odzial pulmonologiczny na 2 pietrze ordynator Jacek Terech i ta cala banda wrednych bez. dusznych lekarzy
niezarejestrowany - Joanna Sudoł 2016-01-03 21:10
Odradzam jakikolwiek kontakt z tym szpitalem. Jeśli ktoś choruje na raka płuc polecam szpitale w Zakopanem bądź w Krakowie przy ulicy prądnickiej. Szpital działa na niekorzyść pacjentów- może okolica i sam szpital są ciekawe- ale to nie wszystko. Mama została przyjęta na odział pulm z rozpoznaniem samego krwioplucia, robiono jej chyba z 5 razy tomografie etc. Aż w końcu się okazało rak drobnokomórkowy płuca, lekarz nie chciał rozmawiać z mamą - także ordynator nie chciał rozmawiać. Wizyta w tym szpitalu całkowicie ją dobiła mama nie mogła wstać z łóżka tym samym po samym wyjściu jeszcze bardziej zachorowała. Dziś jest już w dobrej formie z czego sie ciesze. W szpitalu w bystrej strasznie długo czekalismy na wyniki badań- czas działa na niekorzyść nikt nie chciał z nami rozmawiać postawiono błędną diagnozę choroby. Okazało sie ze rak jest nie operacyjny- po konsultacji w Gliwickim centrum onkologii okazało sie ze jest to całkowicie inny rak jaki zdiagnozowała Bystra, dowiedzieliśmy sie także ze rak jest operacyjny i operacje przeprowadzono natychmiast w Zakopanym. Prosze- jeśli chcecie żyć to nie leczcie się w Bystrej szkoda waszego cennego czasu.
niezarejestrowany - Aga 2015-12-28 19:31
Szpital zgroza, nie polecam!!!!
niezarejestrowany - Aga 2015-12-28 19:30
Lekarze lubią łapówki, niektóre pielęgniarki niemile jak i lekarze, zgroza szpital
niezarejestrowany - uli 2015-12-28 12:52
ukryte komentarze najlepiej świadczą o opiniach szpitala i dyrekcji ,kończą się wasze rządy pełne krzywdy i upokorzenia dla pracowników i pacjentów. Dyrekcje powinno się rozliczyć z tego co przez ostatnie lata się działo .Ten szpital wymaga całkowitej reformy i zmiany esbeckiej kadry
Ukryty 2015-12-27 19:16
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2015-12-27 19:13
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2015-12-11 07:41
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - niezarejestrowana 2015-11-17 16:59
Do Harold - święte słowa, ktoś powinien z tym w koncu zrobic porządek.
niezarejestrowany - Harold 2015-11-16 11:11
Ze szpitalem w Bystrej, a szczególnie odziałem pulmonologii na dole mam same złe wspomnienia. Mama była pacjentką dr Pawlaka. O nim samym mogę napisać, że to łapówkarz. Bez skrupułów wyciąga kasę od rodziny, która w obliczu śmierci najbliższej osoby wyda ostatnie pieniądze by ulżyć w cierpieniu. Pielęgniarki to też porażka. Chora odżywiana przez sondę (wycieńczona chorobą) ani razu nie została zapytana czy pomóc przy karmieniu. Gdyby nie rodzina wcześniej niż na nowotwór zmarłaby z głodu.
niezarejestrowany - Ktoś_ty_pielegniatrka? 2015-11-13 21:13
Do Ewa Kaliniewicz .... zapiłacili Ci za ten wpis? Widocznie mogłaś cały czas towarzyszyć swojemu Mężowi. Większość żon/mężów nie jest w stanie cały czas być z chorym w szpitalu - karmić Go, dbać by zjadł i pomóc wyjść do WC. Chwała Ci za to, na pewno Mąż będzie Cie miał teraz pod opieką z Nieba. Zastanów się jakby było, gdyby był tam sam i gdybyś Ty nie zadbała o Jego opiekę ? Czy na pewno byłby w pełni sił, będąc w stanie terminalnym zadbać o swoje potrzeby ??! A Dr Ch... wspomniany w poniższym wpisie, no cóż , jeśli symboliczne machnięcie ręką na stan chorego tak jak to miało miejsce wobec mojego Bliskiego, to wyraz tzw. "serca" - to powiem Ci jedno, mamy różne standardy.
niezarejestrowany - Ewa Kaliniewicz 2015-11-09 21:16
Pomimo tego że przegraliśmy walkę z rakiem i mój mąz zmarł . W imieniu własnym i rodziny chciałam serdecznie podziękować w szczególności Panu doktorowi Ryszardowi Chaleckiemu za leczenie mojego męza przez ponad rok czasu, ale też bardzo dziękujemy nie tylko za leczenie ale równiez za serce które nam okazał w najgorszym momencie.
Dziękujmy również Panią Pielegniarką z oddziału I i Paniom Salowym, ktore okazały nam dużo życzliwości i zrozumienia w tej walce.
Mąz wielokrotnie leżał po kilka tygodni na tym Oddziałe i nigdy złego słowa nie powiedział na temat Personelu tegoż oddziału
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
niezarejestrowany - Niezadowolony 2015-10-02 22:21
Największą porażką tego szpitala są pielęgniarki!!!!Dramat!!!Wiedza i kultura osobista na poziomie zero!oczywiście nie wszystkie ale są tam takie egzemplarze, że włosy dęba stają!Takie panie to tylko do obory a nie ludźmi się zajmować!Mój teść leżał tam na odcinku pooperacyjnym i to co usłyszałam od jednej pani, która uważa się za pielęgniarkę i w ogóle ma wysokie mniemanie o sobie to jakaś porażka!Nic nie robić tylko mielić ozorem, obgadywać i nie daj boże żeby pacjent coś chciał bo wtedy obraza majestatu!Dyrektor tego szpitala powinna zwolnic większość z personelu z wiekiem powyżej 40 lat i zatrudnić młode pokolenie bo z tymi paniami nie da się już nic zrobić. Na naukę za poźno, na wychowanie tym bardziej.
niezarejestrowany - Czytelniczka 2015-08-15 21:44
Polecam przeczytac:
http://pomimowszystko.blogspot.com/2015/07/dlaczego-bo-to-sa-rzeznicy.html#comment-form
niezarejestrowany - ulinka 2015-08-05 14:50
zamiast polecać inne szpitale podaj się do dymisji babo bo nakrecasz patologie od chwili kiedy cie tu wsadzili na dyrektora za jaszczurowska
niezarejestrowany - niezarejestrowany 2015-08-04 11:49
Dla wszystkich niezadowolonych z opieki w szpitalu w Bystrej polecam szpital Żywiec lub Oświęcim . Życzę dużo zdrowia .
niezarejestrowany - Donek 2015-07-23 12:07
ten szpital to inaczej rządy PO dyrektorka z nadania parti ze ją Kopacz nie wzięła na ministra żaden normalnie funkcjonujacy szpital nie trzyma takiego potwora .Pielęgniarki tam pracujace to przeważnie góralki mentalnie nie nadajace sie do pracy w oborze słowo empatia jest dla nich odległą perspektywą .lekarze poza dwoma wyjatkami słabej klasy specjaliści bo ma ybyć tanio .Kilka osób poprzez zawodowe obowiazki związani ze służbami i taka jest tam rzeczywistość , a może uda się całkiem zprywatyzować tez szpital to dopiero będą zyski a od pomyłek i zaniedbań wykupią ubezpieczenie. Taki jest obraz tego szpitala zarządu upolityczniony z nadania a pracownicy poza szpitalem plują na to co tam się dzieje bo oficjalnie w ankietach i audytach jest ok. tyle. Aby zmienić leczenie i opinie o tym szpitalu potrzeba zmiany całej kadry kierowniczej i dyrekcji i napewno części personelu typu pielegniarki inaczej opiniw będą krytyczne bo ci ludzie ie nadają sie do roli jaka została im powierzona
Zobacz także

Tagi

szpital, choroby płuc, gruźlicy, leczenie, medycyna, opieka lekarska, lekarze, pacjenci


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic