lista ogłoszeń

Praca / Doradca Klienta

Jeśli jesteś ambitną, komunikatywną osobą damy Tobie szansę na rozwój w naszej firmie. Nie musisz mieć doświadczenia, ponieważ zapewniamy system szkoleń, który od podstaw przygotuje Cię do pracy w naszym zespole. Otrzymasz wsparcie managera, który będzie nadzorował Twoją pracę jak i pomagał przy tworzeniu pozytywnej relacji z klientem.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży energetycznej, w związku z czym poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego w nowym oddziale w Katowicach.

Zadania:
- Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm,
- Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,
- Realizacja celów sprzedażowych,
- Przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie,
- Znajomość obsługi pakietu MS Office,
- Prawo jazdy kat. B,
- Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętność samodzielnego organizowania swojego czasu pracy.

Oferujemy:
- Program profesjonalnych szkoleń,
- Umowa o pracę lub umowa zlecenie
- Możliwość rozwoju osobistego oraz tworzenie własnego zespołu doradców,
- Pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole,
- Korzystny system prowizyjny/motywacyjny.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aktualnego CV na maila:
[email protected]

Kategoria: Inne
Dodano: 2014-04-17

Dane kontaktowe:

Telefon:
530040179
Ogłoszenie wyświetlono: 890 razy