Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 225 razy
Najnowsze artykuły:
2015-04-28
Były biura, jest dziura
To był to jeden z najatrakcyjniejszych biurowców w mieście. Zachwycał wyremontowaną fasadą z fantazyjnym daszkiem w stylu retro i holem oświetlonym żyrandolami. Wejścia do budynku strzegł portier. Zmieniło się, gdy obiekt wrócił do Miasta.
więcej
2015-04-27
Prezydent Jacek Krywult w szpitalu
Na jutrzejszej sesji Rady Miejskiej niemal na pewno nieobecny będzie Jacek Krywult. Prezydent miasta jest hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Informację potwierdzono nam w placówce.
więcej
2015-04-27
Niedziela na dwóch kółkach
Ponad 2,5 tys. sympatyków dwóch kółek wzięło wczoraj udział w 38. Bielskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Trasa rajdu z półmetkiem w Jaworzu liczyła 28 km.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic