Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 191 razy
Najnowsze artykuły:
2014-12-18
Bielska Zadymka także katowicka
Z Bielskiej Zadymki Jazzowej wypada słowo „bielska”. Ale najbliższa, 17. edycja festiwalu nie dlatego będzie wyjątkowa. Wezmą w niej udział artyści, którzy zdobyli łącznie ponad 30 nagród Grammy. Na galę w Katowicach zostaniemy podwiezieni autobusami.
więcej
2014-12-18
Podwyżka będzie jedna
Tradycji stanie się zadość. Będzie podwyżka. Zakład Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej opublikował właśnie na swojej stronie internetowej informację o nowych cenach za przyjęcie i zagospodarowanie odpadów. W Ratuszu jednak uspokajają.
więcej
2014-12-18
Błąd pilota - prokuratura umarza
Bielska Prokuratura Rejonowa Południe zakończyła postępowanie w sprawie katastrofy samolotu Cessna, do którego doszło w maju w Bielsku-Białej. Zanim doszło do tragedii, maszyna była sprawna. W wypadku na miejscu zginęły dwie osoby.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic