Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 197 razy
Najnowsze artykuły:
2015-01-27
Armia kusi ochotników
- W całej Polsce, a szczególnie na Podbeskidziu służba wojskowa cieszy się dużym zainteresowaniem - podkreśla major. Nie bez znaczenia jest wielkość uposażenia żołnierza zawodowego. Np. szeregowy otrzymuje 2,5 tys. zł miesięcznie.
więcej
2015-01-27
Od rana będą rozdawać pizzę
Pięć minut ma trwać przygotowanie świeżej pizzy do konsumpcji „w drodze” - obiecują w Pizza Hut Express Sfera. Będzie to pierwszy tego rodzaju lokal znanej sieci w Polsce. Rozruch zaplanowano na jutro. Pierwszy tysiąc klientów otrzyma pizzę za darmo.
więcej
2015-01-27
Ponad podziałami walczą o szkołę
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej grupa radnych złoży wniosek w sprawie rozbudowy budynku, w którym mieści się sala gimnastyczna przy Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Kamienicy. Wniosek poparło pięcioro radnych ze wszystkich klubów.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic