Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 261 razy
Najnowsze artykuły:
2015-09-01
Wiaty pod szklanym dachem
Nowe ławki i zieleńce, elektroniczny ekran wyświetlający czas oczekiwania na autobus, kolorowa kostka brukowa - tak wkrótce będzie wyglądał jeden z bielskich przystanków autobusowych. A wszystko to za prywatne pieniądze.
więcej
2015-09-01
Koniec wakacji, a roboty trwają
Podczas wakacji w placówkach oświatowych na terenie Bielska-Białej trwały prace remontowe. W szkołach wymieniano posadzki, stolarkę okienną i drzwiową oraz sanitariaty, schody i ogrodzenia. Remonty realizowane były w 66 obiektach.
więcej
2015-09-01
Wbił samochód pod autobus - foto
Wczoraj późnym wieczorem samochód osobowy uderzył z impetem w autobus MZK stojący na przystanku przy ul. Międzyrzeckiej. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia. Rozbite auto pozostawił kilkaset metrów dalej.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic