Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 271 razy
Najnowsze artykuły:
2015-10-09
Bank dobrych pomysłów bielszczan
Rozbudowa infrastruktury rowerowej w górach, jarmark na Rynku, budowa windy w Książnicy Beskidzkiej - to projekty, na które bielszczanie będą mogli głosować w nowej edycji budżetu obywatelskiego. Budowę tężni solankowej trzeba odłożyć na później.
więcej
2015-10-09
Jest program budowy parkingów
Jak wynika z dokumentu, do którego dotarliśmy, w Ratuszu rozważana jest koncepcja budowy obiektów w sześciu lokalizacjach. Najbliżej realizacji jest wizja parkingu przy ul. Kopernika. Wszystkie powstać mają ze środków miejskich.
więcej
2015-10-09
Moc atrakcji w Gemini Park
Sport, uroda i muzyka? Takie połączenie możliwe jest tylko w Gemini Park Bielsko-Biała. Pokaz bielskich gwiazd areny sportowej - siatkarek i siatkarzy, a do tego duża dawka muzycznej energii - koncerty gwiazd muzyki rozrywkowej.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic