Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 325 razy

Najnowsze artykuły:
2016-06-28
Piękno z Beskidów wygrywa - foto
Uroda dziewcząt z naszego regionu jest wysoko oceniana na ogólnopolskich etapach konkursów piękności. Miss Beskidów Alicja Tabaka awansowała do półfinału konkursu Miss Polski 2016, a Jagoda Sokołowska brylowała w finale Miss Polski Nastolatek.
więcej
2016-06-28
Na problemy… Albania
Część bielskich touroperatorów unika sprzedaży wycieczek do krajowych kurortów. - Mieliśmy w ofercie tygodniowy pobyt z dwoma posiłkami w Kołobrzegu za 1100 zł. Klient, który widzi taką ofertę, woli dołożyć 200-300 zł i polecieć do Grecji - słyszymy.
więcej
2016-06-28
Poszukują zaginionego mężczyzny
Policjanci z Bielska-Białej poszukują 37-letniego Seweryna Pawlika, który wczoraj nad ranem wyszedł z domu przy bielskiej ul. Czołgistów i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony może potrzebować pomocy lekarskiej!
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic