Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 212 razy
Najnowsze artykuły:
2015-03-27
Andrzej Duda w Bielsku-Białej - foto
Kandydat PiS na prezydenta RP Andrzej Duda przyjechał dziś do Bielska-Białej. Na spotkaniu otwartym z bielszczanami zaprezentował swój program wyborczy oraz odniósł się do wielu spraw z bieżącej polityki.
więcej
2015-03-27
Mama lubi się wyspać
Na ścianie lokalu socjalnego wisi nowiuśki czterdziestocalowy Samsung. Pani Jola nie pracuje. Żyje ze świadczeń pomocy społecznej i alimentów, które dostaje na cztery córki. Z prawie 3 tys. zł miesięcznie da się jakoś związać koniec z końcem.
więcej
2015-03-27
Ćwiczenia na Stadionie Miejskim
Ponad 150 policjantów wyposażonych w tarcze, kaski i środki przymusu bezpośredniego uczestniczyło w ćwiczeniach na Stadionie Miejskim i terenach obok hali sportowej pod Dębowcem. W ćwiczeniach wykorzystano armatkę wodną i broń gładkolufową.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic