Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 242 razy
Najnowsze artykuły:
2015-06-30
Pożyczył sobie auto z salonu
Wczoraj po południu policja otrzymała zgłoszenie od pracownika jednego z bielskich salonów samochodowych, że nieznany mężczyzna wsiadł do pojazdu za 100 tys. zł i dzięki kluczykom, które były pozostawione w stacyjce, odjechał.
więcej
2015-06-30
Na władzę nie poradzę
Ledwie zamknęły się drzwi, dwóch mężczyzn podeszło do ekspedientki. Wyciągnęli legitymacje. Osłupiałej kobiecie oznajmili, że przed chwilą dokonała sprzedaży piwa… na kredyt, co skutkuje cofnięciem zezwolenia na sprzedaż alkoholu.
więcej
2015-06-30
Podrobił podpis swojej żony
Sprawa zaczęła się od pisma komornika informującego o zajęciu części wynagrodzenia w związku z niespłaconym kredytem. Jego adresatka była zdziwiona, gdyż nie brała żadnego kredytu. Udała się więc do sądu i w aktach sprawy znalazła umowę pożyczki.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic