Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 183 razy
Najnowsze artykuły:
2014-11-28
Prezydent nie złamał ustawy
Sąd Apelacyjny w Katowicach w trybie wyborczym orzekł dziś, że prezydent Jacek Krywult nie złamał ustawy antykorupcyjnej. Sąd znacząco zmienił jednak postanowienie, które zapadło w tej sprawie w pierwszej instancji w Bielsku-Białej.
więcej
2014-11-28
W poszukiwaniu skarbu
Trudno uwierzyć, że templariusze rosną w siłę. Wielu osobom kojarzą się z masonerią, poszukiwaniem skarbu i sensacją, która spędza sen z powiek naśladowcom Indiany Jonesa. Bielszczanin z Wapienicy jest jednym z 37 rycerzy w Polsce.
więcej
2014-11-28
Nowy bielski teatr - leczy śmiechem
Lada dzień w Bielsku-Białej powstanie nowa placówka kultury, Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza. Aktor własnoręcznie przygotował dziś śniadanie dla dziennikarzy, aby opowiedzieć im o spełnianiu swojego marzenia.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic