Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 173 razy
Polecamy także:
2014-10-21
Ostra awantura na czerwonym świetle
Rozbite okulary i poważny uraz oka, to skutki awantury pomiędzy dwoma kierowcami, do której doszło wczoraj po południu na ul. Andersa w Bielsku-Białej. Sprawcy przeszkadzała wolna jazda poprzednika. Sprawa najprawdopodobniej znajdzie finał w sądzie.
więcej
2014-10-21
Klucz do szczęścia i sukcesu
Na szkolenia często kierowani są pracownicy firm. - Uczę zarówno palacza kotłowego, jak i prezesa - tłumaczy trenerka. Na coaching zgłaszają się głównie kobiety w wieku 30-40 lat, które są na etapie podjęcia ważnej decyzji.
więcej
2014-10-21
Bez referendum w sprawie Straży Miejskiej
Rada Miejska Bielska-Białej jednogłośnie przyjęła dziś uchwałę dotyczącą odrzucenia wniosku KNP o przeprowadzenie referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej. Specjalna komisja rady uznała, że wniosek nie odpowiada formalnym warunkom ustawy.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic