Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 321 razy
Najnowsze artykuły:
2016-05-28
Co dalej ze Stalownikiem?
Zainteresowanie zakupem terenów na zboczu Łysej Góry wykazuje bielski biznesmen, który w przeszłości z powodzeniem adaptował zaniedbane obiekty. Przedsiębiorca zapewnia, że ma plan na zagospodarowanie terenu po dawnym szpitalu.
więcej
2016-05-28
Pijana uszkodziła cztery auta - foto
Wczoraj około godz. 23.30 kobieta kierująca samochodem osobowym uszkodziła co najmniej cztery samochody stojące przy ul. I Armii WP oraz ul. Sterniczej w Bielsku-Białej. Sprawczyni wydmuchała promil alkoholu.
więcej
2016-05-28
Pomogli złapać kłusowników
Dzięki spostrzegawczości świadków policja zatrzymała dwóch kłusowników, którzy zarzucili sieci w stawie hodowlanym. Za usiłowanie kradzieży 85 kg ryb zatrzymanym mężczyznom grozi pięcioletnia odsiadka w więzieniu.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic