Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 204 razy
Najnowsze artykuły:
2015-02-28
Komendant odwołany ze stanowiska
Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej został odwołany ze stanowiska - taką decyzję podjął komendant wojewódzki w Katowicach. Podobne procedury kadrowe wszczęto wobec dwóch zastępców bielskiego komendanta.
więcej
2015-02-28
Atrakcyjne średniowiecze
Grupa dba o to, by stroje zostały uszyte z materiałów dostępnych w średniowieczu - z lnu, wełny czy skóry. Podobnie jest z jedzeniem. - Do potraw nie dodaję pomidorów, których nie znano na naszych terenach w tamtych czasach - mówi kucharz.
więcej
2015-02-28
Z honorami pożegnali strażaka - foto
Nie żyje dh Stanisław Maśka, wieloletni działacz OSP RP. W ceremonii pogrzebowej uczestniczyły delegacje oraz poczty sztandarowe kilkunastu jednostek straży pożarnych, zakładów pracy, bielskiego magistratu oraz druhny, i druhowie.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic