Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 338 razy
Najnowsze artykuły:
2016-08-24
Nocny rozbój w centrum miasta
Wczoraj w nocy na ulicy w centrum Bielska-Białej 17-latek zaatakował 21-letniego mężczyznę. Uderzył go w twarz i skradł mu dokumenty oraz gotówkę. Młody bandyta przywłaszczył też laptopa, którego właścicielka zostawiła na przystanku autobusowym.
więcej
2016-08-24
Chwalą rewitalizację bielskiej starówki
Instytut Rozwoju Miast przygotował zestawienie „Ludzie, Przestrzeń, Zmiana. Dobre praktyki w rewitalizacji polskich miast”. W publikacji znalazło się 30 przykładów dobrych rewitalizacji przestrzeni miejskich. Wśród nich jest bielska starówka.
więcej
2016-08-24
Stracona szansa ulicy Boboli - foto
Czy pewnych rzeczy nie da się robić sensowniej? - zapyta ktoś, czytając blog rowerowy o Bielsku-Białej. Autor bloga analizuje niedawny remont ul. Boboli. - Pewne zadania są przewidziane na kolejne lata - uspokaja dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic