Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 162 razy
Polecamy także:
2014-09-01
Centrum handlowe obok stadionu?
Wygląda na to, że prowizorka dobiega końca. MZD ma już plan przebudowy ciągu komunikacyjnego w okolicy największego obiektu sportowego miasta. W Ratuszu zapewniają, że za wszystkie zmiany zapłaci chorzowska firma.
więcej
2014-09-01
Dziewczyna ze Straconki w Top 15 - foto
To kolejny sukces bielszczanki. Na początku sierpnia informowaliśmy o wyjeździe Natalii Janoszek do Libanu. Konkurs Word Next Top Model trwał trzy tygodnie i zakończył się dla niej wyjątkowo dobrze.
więcej
2014-09-01
Nowy rok szkolny - duże zmiany
Minister edukacji narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska weźmie dziś udział w inauguracji roku szkolnego 2014/2015 w województwie śląskim. Uroczystość odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 15 w Raciborzu. Na dzieci i młodzież czeka w szkołach wiele zmian.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic