Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 167 razy
Polecamy także:
2014-09-23
Bez konserwantów i barwników
Ceny mogą być wyższe, wszystko zależy od rodzaju danego produktu. - Klienci nie muszą przecież kupować w sklepach ze zdrową żywnością codziennie, choć zdarzają się osoby, które na zakupy wybierają się tylko do takich miejsc.
więcej
2014-09-23
Od fejsa do ustawki
Konflikt pomiędzy trójką nastolatków zaczął się od wulgarnych wyzwisk na portalu społecznościowym. Później było złamanie nosa, a na koniec… wizyta policji. Jednemu ze sprawców przedstawiono zarzut pobicia, a drugiemu - namawiania do tego przestępstwa.
więcej
2014-09-23
Wymień śmieci na sadzonki
W najbliższy weekend w centrum handlowym Sarni Stok odbędzie się akcja ekologiczna „Drzewko za surowce”. Do rozdania jest 5 tys. sadzonek drzew i 2 tys. sadzonek bratków.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic