Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 284 razy
Najnowsze artykuły:
2015-11-24
Więcej pieniędzy na kotły
Z raportu NIK wynika, że mieszkamy w ósmym najbardziej zanieczyszczonym mieście w Polsce. Badania potwierdzają, że największy wpływ na jakość powietrza w Bielsku-Białej ma tzw. niska emisja. Co robić, aby nie zabijał nas smog?
więcej
2015-11-24
Na Bystrzańską jadą pirotechnicy - foto
Około godz 13.15 policja zamknęła ruch drogowy i pieszych na odcinku ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Na terenie jednej z posesji zostało znalezione improwizowane urządzenie wybuchowe.
więcej
2015-11-24
Jak leasingować z głową?
Zakup środków trwałych niezbędnych do prowadzenia lub rozwijania działalności gospodarczej prowadzonej przez przedsiębiorcę można sfinansować z udziałem środków własnych i obcych. Zewnętrznym źródłem finansowania może być leasing.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic