Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 355 razy
Najnowsze artykuły:
2016-10-27
Bielszczanie pozytywnie o prezydencie
Większość ankietowanych bielszczan była zadowolona z sytuacji w mieście i dobrze oceniała prezydenta. Wskazała jednak także mankamenty, które należy poprawić. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego kilka tygodni temu przez działaczy partii Razem.
więcej
2016-10-27
Pomógł sms od przyjaciela
Potrzebne były aż dwa głosowania, aby przyjąć dokument będący zdaniem PiS „nową puszką Pandory”. Po długiej dyskusji sytuację próbował ratować wiceprezydent Przemysław Kamiński, który w trakcie sesji otrzymał smsa w tej sprawie.
więcej
2016-10-27
Policja zaprasza na darmowy przegląd
W najbliższą sobotę bielscy kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu przed zimą. Na przegląd w stacji diagnostycznej MZK przy ul. Długiej w Bielsku-Białej zaprasza drogówka.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic