Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 151 razy
Polecamy także:
2014-08-01
Brodzik pełen niespodzianek
Basen w Cygańskim Lesie. Nasza Czytelniczka zwróciła uwagę mamie malca, który załatwił swoją potrzebę w wodzie. W odpowiedzi usłyszała, że to... tylko dziecko. Obrażona kobieta w upały nie zamierza męczyć pociechy w pampersie.
więcej
2014-08-01
Tysiąc złotych mandatu! - foto
Rozbity samochód osobowy, ścięta latarnia uliczna, uszkodzona bariera energochłonna - to bilans nocnej kolizji na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. 21-letni pseudorajdowiec nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
więcej
2014-08-01
Ulewne deszcze, lawina interwencji - foto
Około trzydziestu zastępów straży pożarnej uczestniczyło w likwidacji szkód związanych z intensywnymi opadami deszczu na terenie Czechowic-Dziedzic i okolic. Dwa samochody z osobami wewnątrz zostały porwane przez wezbraną wodę.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic