Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 304 razy
Najnowsze artykuły:
2016-02-06
Mężczyzna wypadł z okna - foto
Nie żyje 36-letni bielszczanin, który spadł z okna na czwartym piętrze budynku przy ul. Czajkowskiego w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy żonie zmarłego.
więcej
2016-02-06
Składka na remont muru?
- Zwróciłem się z wnioskiem do prezydenta Bielska-Białej o rozważenie możliwości podjęcia wspólnych działań i współudział w kosztach remontu muru - informuje urzędnik. Władze województwa liczą na pomoc w wysokości pół miliona złotych.
więcej
2016-02-06
Bielszczanie we władzach Nowoczesnej
Na wojewódzkiej konwencji partii .Nowoczesna Ryszarda Petru, która obradowała w Katowicach, wybrano władze lokalne tego ugrupowania. W skład zarządu i rady regionalnej weszli przedstawiciele Bielska-Białej i Podbeskidzia.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic