Przeszkadza targowisko


2003-07-06, 06:00  |  komentarzy (0)

Problemy z dotarciem do komisji obwodowej przy ul. Lompy mieli rano mieszkańcy Bielska- Białej. Od 6.00 trwa w kraju unijne referendum. ”Korki w okolicach targowiska są tak duże, że dotarcie do lokalu samochodem zabiera nawet 20 minut. Co niecierpliwsi mogą po prostu zrezygnować z głosowania”- mówi nasz słuchacz. “Znamy sprawę, po raz drugi wyślemy tam nasz patrol”- powiedział dyżurny oficer bielskiej policji.
Artykuł wyświetlono 234 razy
Najnowsze artykuły:
2015-05-24
Jak głosować w drugiej turze
Od godz. 7.00 na terenie całego kraju oraz za granicą Polacy wybierają swojego prezydenta. W Bielsku-Białej uprawnionych do głosowania jest ponad 135 tys. wyborców, którzy swój głos mogą oddać w 80 obwodowych komisjach wyborczych.
więcej
2015-05-24
Wsparcie dla pacjentów w kolejkach
W województwie śląskim zaczyna funkcjonować Powszechna Informacja Medyczna, czyli zaawansowany system informacji o świadczeniach medycznych. System ułatwia m.in. umówienie się do lekarza czy sprawdzenie godzin przyjęć do konkretnego specjalisty.
więcej
2015-05-24
Składka na album znanego fotografika
Trwa akcja crowdfundingowa, której celem jest zebranie funduszy na wydanie albumu ukazującego 50-letni dorobek znanego fotografika związanego z Bielskiem-Białą, Andrzeja Baturo. Wsparciem inicjatywy może być wpłata nawet 5 zł. Potrzeba 17 tys. zł.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic