I Urząd Skarbowy



ul. T. Sixta 17
43-300 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
www.isnet.katowice.pl/us/bielsko1.htm

Czynny:

poniedziałek 07:00-18:00
wtorek-piątek: 07:00-15:00

Kasa czynna:

poniedziałek-piątek 07:30-13:00

Dojazd autobusem MZK do Dworca PKP (ul. 3 Maja).
Przejście ulicami Matejki, Mickiewicza i Sixta (350m).
Dojazd autobusem MZK do Dworca PKS (ul. Piastowska).
Przejście ulicami Przybyły i Sixta (250m).
Budynek urzędu jest ustawiony na rogu ulic Sixta i Krasińskiego z wejściem od ulicy Sixta.

Zasięg terytorialny urzędu skarbowego obejmuje ulice:

1 Dywizji Pancernej, 1 Maja, 11 Listopada od 1 do 12, 3 Maja, 3 Pułku Strzelców Podhalańskich,

A
Adama Asnyka, Adama Bunscha, Adama Mickiewicza, Adama Próchnika, Adama Staszki, Agawy, Agrestowa, Akacjowa, Akademicka, Aktorów, Alabastrowa, Albatrosów, Aleja, Armii Krajowej, Aleja Gen. Władysława Andersa, Aleksandrowicka, Altanowa, Andrychowska, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Andrzeja Małkowskiego, Andrzeja Struga, Antenowa, Antoniego Nikla, Antoniego Osuchowskiego, Antyczna, Argentyna, Armii Ludowej, Artura Grottgera, Astronomów, Augustowska, Azaliowa,

B
Babiogórska, Balladyny, Bartnicza, Bartosza Głowackiego, Barwna, Bazarowa, Bałtycka, Bednarska, Begonii, Berestecka, Biblioteczna, Biedronki, Biwakowa, Bliska, Blokowa, Bobrowa od 1 do 8, Bociania, Bohaterów Getta, Bohaterów Monte Cassino, Bohaterów Warszawy, Bolesława Krzywoustego, Borowa, Botaniczna, Braci Gierymskich, Bracka, Bratków, Bronisława Czecha, Browarna, Brzoskwiniowa, Budowlanych, Bukowa, Burzliwa, Bystrzańska, Błatnia, Błotnia,

C
Cała, Cechowa, Celna, Celtycka, Centralna, Chabrowa, Chlebowa, Chochołowska, Chocimska, Chłodna, Ciasna, Cienista, Cieszyńska, Cisowska, Ciżemki, Cygańska, Cygański Las, Czapli, Czechowicka, Czeladnicza, Czesława Tańskiego, Czołgistów, Czujna, Czwartaków, Czysta,

D
Daleka, Daliowa, Danusi, Darniowa, Derkaczy, Diamentowa, Dniestrzańska, Doliny Miętusiej, Dożynkowa, Drochobycka, Drukarzy, Drużyny, Dumki, Dworcowa, Dworska, Dymarek, Dywizji Kościuszkowskiej, Działkowców, Działowa, Dziewanny, Dzięciołów, Dzwonkowa, Długa, Dębowa, Dębowiec,

E
Edwarda Zajączka, Ekologiczna, Elizy Orzeszkowej, Elżbiety Lohman, Emilia Zegadłowicza, Emilii Plater, Eugeniusza Kwiatkowskiego do 67,

F
Fabryczna, Falista, Filarowa, Filatelistów, Filomatów, Filona, Folwarczna, Franciszka Kamińskiego Franciszka Karpińskiego, Franciszka Wojnara, Francuska, Fryderyka Chopina,

G
Gajowa, Gazownicza, Gen. Kazimierza Sosnowskiego, Gen. Andrzeja Galicy, Gen. Bora-Komorowskiego, Gen. Franciszka Latinka, Gen. Józefa Hallera, Gen. Józefa Kustronia, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Mariusza Zaruskiego, Gen. Stanisława Szeptyckiego, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Gen. Wacława Przeździeckiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Gerberów, Gerwazego, Giewont, Gilów, Gminna, Goleszowska, Gorczańska, Gotycka, Gościnna, Goździków, Gołębia, Graniczna, Grawerska, Grażyny, Grodzka, Grotowa, Gruntowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Gwarków, Głogowska, Głucha, Gęsia, Górna, Górnicza,

H
Hajduczka, Halna, Handlowa, Hanki, Harcerska, Harfowa, Harnasiów, Henryka Siemiradzkiego, Henryka Sienkiewicza, Hetmana Jana Zamoyskiego, Hicyntów, Hodowców, Horeszków, Hoża, Hufcowa, Hugona Kołłątaja, Husarksa, Hutnicza,

I
I Armii Wojska Polskiego, Iglasta, Ignacego Bieńka, Ignacego Domeyki, Ignacego Łukaszewicza, Ikara, Inwalidów,

J
Jabłeczna, Jacka Malczewskiego, Jacka Soplicy, Jagienki, Jagodowa, Jana Długosza, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jana Sobieskiego, Jana Szajtera, Janisława Grondysa, Jankiela, Jantarowa, Janusza Korczaka, Jarosława Dąbrowskiego, Jaskrowa, Jaskółcza, Jasna, Jaworowa, Jaworzańska, Jazowa, Jedności, Jedwabnicza, Jemiołowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jogłowa, Juhasów, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Juliusza Osterwy, Juliusza Słowackiego, Junacka, Juranda, Jurija Gagarina, Józefa Bożka, Józefa Chełmońskiego, Józefa Lomypy, Jóżefa Mireckiego, Józefa Pankiewicza,

K
Kacza, Kaktusowa, Kalinowa, Kameliowa, Kamienicka, Kamieniec Podolski, Kamieniołom, Karbowa, Karola Ambrożego, Karola Korna, Karola Miarki, Karpacka, Karłowicza, Kaskadowa, Kasztanowa, Kaszyska, Katowicka, Kazimierza Brodzińskiego, Kazimierza Kopczyńskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kazimierza Sumpera, Kijowska, Klasyków, Klemensa Matusiaka, Klonowa, Klubowa, Kmicica, Kminkowa, Kolibrów, Kolista, Kolorowa, Kolumnowa, Komandorska, Kominiarska, Konstantego Damrota, Konwojowa, Koperkowa, Kopytko, Koralowa, Kormoranów, Kornela Ujejskiego, Korzenna, Kosynierów, Kotlarska, Kowalska, Kozia, Kozielska, Koscielna, Kołodziejska, Kpt. Aleksandra Kunickiego, Kpt. Henryka Boryczki, Krakusa, Krecia, Kresowa, Krogulcza, Krokusowa, Krucza, Krzemienna, Krzywa, Kręta, Królewska, Ks. Bronisława Jakubowskiego, Ks. Józefa Londzina, Ks. Mateusza Opolskiego, Ks. Piotra Skargi, Ks. Stanisława Stojałowskiego nr 1-3, 2-8A, Książęca, Księcia Przemysława, Kupiecka, Kurkowa, Kustosza, Kwiatowa, Kwietniowa, Kłosowa, Kącik, Kąkolowa, Kąpielowa,

L
Lajkonika, Laskowa, Laury, Lechosława Marszałka, Lekarska, Leopolda Staffa, Leśników, Lipowa, Listopadowa, Lniana, Lodowa, Lotnicza, Lubiana, Ludowa, Ludwika Waryńskiego,

Ł
Ładna, Łamana, Łanowa, Łowiecka, Łuczników, Łączna

M
Macierzy Szkolnej, Malowany Dworek, Malwowa, Margaretek, Marii Konopnickiej, Marysieńki, Marzanny, Mazańcowicka od 9, Mazurska, Małą, Mechaników, Mglista, Michała Drzymały, Michała Grażyńskiego, Michała Wołodyjowskiego, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Mistrzowska, Miła, Miłosna, Międzyrzecka, Miętowa, Modra, Modrzewiowa, Morskie Oko, Mostowa, Motyli, Mroczna, Muszlowa, Muzyczna, Mysia, Myśliwska, Młodej Polski, Młodzieżowa,

N
N.M.P. Królowej Polski, Nad Niprem, Nad Potokiem, Nagietek, Nasienna, Niwna, Norbeta Barlickiego, Nowinny,

O
Obfita, Ochota, Ogrodników, Okrętowa, Okrężna, Oleandrów, Olecka, Olszowa, Olszówka, Opalowa, Opłotek, Orla, Orna, Oskara Kolbergera, Otwarta, Owcza, Owsiana, Oświęcimska,

P
Palenica, Papierowa, Parkowa, Partyzantów, Pawła Stalmacha, Pawła Wapiennika, Pedagogiczna, Perłowa, Piastowska, Piastów Śląskich, Piechurów, Pieczarkowa, Piekiełko, Pienińska, Pierwiosnków, Piesza, Piotra Czajkowskiego, Piołunowa, Piracka, Piwna, Piwowarska, Pięciu Stawów, Pl. Adama Mickiewicza, Pl. Bolesława Chrobrego, Pl. Esperanto, Pl. Fabryczny, Pl. Franciszka Smolki, Pl. Marcina Lutra, Pl. Zwycięstwa, Pl. Żwirki I Wigury, Pl Św. Mikołaja, Pocztowa, Pod Grodzickiem, Podchorążych, Podcienie, Podhajecka, Podleśna, Podwale, Pogodna, Pokoju, Polarna, Poligonowa, Pomarańczowa, Ponętna, Poprzeczna, Por. Jana Łyska, Poranna, Portowa, Porzeczkowa, Potok, Powstańców Śląskich, Poziomkowa, Praska, Produkcyjna, Prof. Dr Mieczysława Michałowicza, Promienna, Przechód, Przechód Dworcowy, Przechód Schodowy, Przedwiośnie, Przekop, Przesmyk, Przełom, Przy Torach, Przyjemna, Prądnicza, Próżna, Pszczela, Pszenna, Puszczyków, Płk. Karola Zagórskiego, Północna,

R
Rafowa, Rajska, Rejsowa, Relaksowa, Rezedowa, Robotnicza, Romualda Traugutta, Rondo Hulanka, Rondo Im. Solidarności, Roztoki, Rubinowa, Ruciana, Ruczaj, Rudawka, Rumiankowa, Rusałki, Rynek, Rysia, Rzeczna, Rześka, Równa, Różana,

S
Sabały, Sadowa, Saperów, Sarni Potok, Sarni Stok, Sarnia, Schodowa, Sierpowa, Sikornik, Skalna, Skarpowa, Skoczowska, Skośna, Skrajna, Smocza, Smolna, Smutna, Solna, Sosnowa, Spokojna, Sporna, Spółdzielców, Srebrna, Stanisława Dubois, Stanisława Konarskiego, Stanisława Mielnickiego, Stanisława Moniuszki, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Skrzydlewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Starej Basni, Starobielska, Startowa, Stawowa, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Okrzei, Stefana Starzyńskiego, Stefana Żeromskiego, Stefanki, Sternicza, Stoczniowa, Storczyków, Strażacka, Strzelecka, Sucha, Sukiennicza, Suska, Suwalska, Swojska, Szafirowa, Szara, SzarotkiI, Szarych Szeregów, Szałwlii, Szczera, Szeroka, Szewska, Szklana, Szlachecka, Szpaków, Sztabowa, Szybowcowa, Szynszyli, Szyprów, Słodka, Słomiana, Słoneczna, Słowiańska,

Ś
Średnia, Św Trójcy, Św. Andrzeja BoboliI, Św. Anny, Św. Jadwigi Śląskiej, Św. Maksymiliana Kolbego, Św. Pawła, Św. Stanisława, Światopełka, Świetlista, Świt, Świętej Kingi,

T
Tadeusza, Tadeusza Pietrzykowskiego, Tadeusza Regera, Tadeusza Rejtana, Tarninowa, Tarnopolska, Tatarczana, Telimeny, Tenisowa, Teodora Sixta, Terenowa, Thomasa Woodrowa Wilsona, Topazowa, Trakcyjna, Trzech Diamentów, Trzmielów, Twarda, Twórcza, Tylna, Tymiakowa, Tęczowa,

U
Uczniowska, Uroczysko, Urzędnicza, Ustronie,

W
Wacława Grodeckiego, Wadowicka, Wakacyjna, Wandy, Wapienicka, Warszawska, Wał Szwedzki, Wałachowej, Wałowa, Widok, Wiedeńska, Wielkiego Księcia Witolda, Wierchowa, Wierzbowa, Wiktora Przybyły, Willowa, Wincentego Kadłubka, Wita Stwosza, Witolda Pileckiego, Wiśniowa, Wodna, Wojskiego, Wolska, Wołyńska, Wrzosowa, Wspaniała, Wypoczynkowa, Wzgórze, Władysława Cieśli, Władysława Nehrebeckiego, Władysława Orkana, Władysława Stanisława Reymonta, Wędrowców, Węglowa,

Z
Zacisze, ZagajnikK, Zagłoby, Zajazdowa, Zakładowa, Zakątna, Zamknięta, Zamkowa, Zapora, Zapłocie Duże, Zapłocie Małe, Zaułek, Zawiła, Zbaraska, Zbigniewa Cybulskiego, Zbożowa, Zdrojowa, Zdrowa, Zduńska, Zgody, Zgrabna, Zielna, Zimorodków, Zimowa, Ziołowa, Zmożka od 1 do 15, Zniczowa, Zofii Kossak-Szczuckiej, Zorzy, Zosi, Zuchów, Zwady, Zwardońska, Zwierzyniecka, Zwrotna, Zygmunta Drobniewicza, Zygmunt Krasińskiego, Zygmunta Lubertowicza, Złocista, Złoczowska, Złota,

Ż
Żelazna, Żniwna, Żołnierska, Żołędziowa, Żytomierska, Żywieckie Przedmieście, Żyzna, Żółkiewskiego, Żółwiowa



Numery kont bankowych:

Podatek dochodowy od osób prawnych CIT

67101012120049102221000000

Podatek od towarów i usług VAT

17101012120049102222000000

Podatek dochodowy od osób fizycznych PIT-5,PIT-5L, podatek dochodowy zryczałtowany, podatek od wynagrodzeń PIT-4, podatek od umów-zleceń, rozliczenia roczne PIT 36-37, PIT-36L, PIT-38

64101012120049102223000000

Podatek od umów cywilnoprawnych, podatek od spadków i darowizn, karta podatkowa 58101012120049102227000000


Lokalizacja



Wyświetl większą mapę

Grupa: Urzędy


Stronę odwiedzono: 333354 razy.
Ostatnia aktualizacja: 2011-06-17 15:46:34

Jesteś właścicielem obiektu/firmy? Chcesz zmienić dane - kliknij
Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij
Zobacz także

Tagi

Urzędy, Urzędy w Bielsku-Białej, Urząd Skarbowy, I Urząd Skarbowy, pierwszy urząd skarbowy, pierwszy urząd skarbowy Bielsko, pierwszy urząd skarbowy Bielsko Białą, urzędy Bielsko, urzędy Bielsko Biała, urzędy skarbowe, urzędy skarbowe Bielsko,






Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic