REKLAMA
lista ogłoszeń

Kredyty Gotówkowe - Konsolidacja - Pożyczki

Udzielam kredytowania na okres 144 miesięcy na kwotę netto 220.000 złotych. Oferty również na oświadczenie w zależności od banku, historii kredytowej, czy też profilu, oraz grupy klienta w punktacji bankowej, a każdy bank ma swoje wytyczne.

Dojeżdżam do klienta na podpisanie umowy w miejsce zamieszkania, lub adres korespondencyjny wskazany w umowie. Pierwsza decyzja następuje w przeciągu 15 minut od wysłania wniosku do pracownika banku (analityka)

Udzielone finansowanie możecie Państwo odebrać na poczcie na podstawie czeku GIRO. ( przy większych kwotach polecam opcję przelew - poczty często mają problem z kwotami powyżej 10.000 złotych )

Po pierwszym wniosku sprawdzam czy jest możliwość udzielenia finansowania, często się zdarza, że w banku klient usłyszy

" Przykro mi, ale na chwilę obecną nie jesteśmy wstanie udzielić Panu kredytu "

a wystarczy mieć o (!1!) pkt. mniej od wymaganej punktacji w BIK i bank automatycznie odrzuci kredyt. Przy braku zdolności analizuję historię kredytową po czym szukam odpowiedniego banku który zaakceptuje adekwatną sytuację do udzielenia finansowania.

Posiadam oferty bankowe które nie widzą pożyczek pozabankowych co jest najczęstszym powodem braku zdolności lub odmowie.

PROSZĘ O PRZEMYŚLANE TELEFONY. ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO ODMOWY UDZIELENIA FINANSOWANIA JEŚLI UZNAM TO ZA STOSOWNE, OCZYWIŚCIE KLIENT ŚMIAŁO MOŻE WTEDY WNIOSKOWAĆ U INNEGO POŚREDNIKA.

Jeśli któryś pośrednik pracuje nad ofertą dla Ciebie to uszanujmy swoją pracę i proszę zaczekać, aż pośrednik skończy, bo to może skutkować odmową po obu stronach przez niewiedzę pośrednika o czynnościach poprzedniego pośrednika.

Nie udzielam kredytu bankowego z zajęciami komorniczymi, Opóźnieniami powyżej 60 dni zaległości w bieżącym zobowiązaniu.

Z komornikiem, pozostają POŻYCZKI POZABANKOWE
do 20.000 złotych na okres 48 m-cy, również na dowód osobisty
z wypłatą w 1 godzinę.

Ja jako Pośrednik zobowiązuje się utrzymywać w tajemnicy wszelkie powzięte przy wykonywaniu niniejszej umowy informacje dotyczące Klienta, uzyskane od Klienta i nie ujawniać tych informacji żadnej osobie trzeciej.

Kategoria: Inne
Dodano: 2017-07-17

Dane kontaktowe:

E-mail:
office@businesscommercial.pl
Telefon:
798304428
Adres:
Centrum Kredytowe
ul. Plac Wolności 3
Bielsko-Biała
Ogłoszenie wyświetlono: 228 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

POLECAMY
wypożyczalnia odkurzaczy piorących
POLECAMY
EKONOMICZNE OGRZEWANIE - BEZPŁATNA WYCENA
program do obsługi
program do obsługi
dodano: 2018-06-23
KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU
KUPIE SZABLE,BAGNETY,MUNDURY STARE WOJSKOWE
REKLAMA
ŁADOWANIE