"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 445 razy
Najnowsze artykuły:
2016-09-27
Smartfon dla parkingowego
System ruszy na przełomie października i listopada, gdy inkasenci otrzymają smartfony z drukarkami. Zapewni szybszą obsługę kierowców, ale będzie również batem na nieuczciwych parkujących, którzy próbują unikać płatności w strefie.
więcej
2016-09-27
Miasto odwoła się w sprawie Cieszyńskiej
Ratusz złoży wniosek kasacyjny do NSA w związku z wyrokiem sądu w Gliwicach, który uchylił decyzję środowiskową wydaną dla rozbudowy ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Z apelem o szybką realizację inwestycji zwrócił się dziś radny Dariusz Michasiów.
więcej
2016-09-27
Rower pomaga na placu Chrobrego - foto
Na bielskim placu Chrobrego rozdawano rowery. Osiem z sześćdziesięciu jednośladów trafiło wczoraj w ręce dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych z Bielska-Białej, Żywca i Czechowic-Dziedzic. Partnerami akcji są firmy i organizacje społeczne.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic