"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 418 razy

Najnowsze artykuły:
2016-06-27
Religia w cieniu terroryzmu
Do Polski miało przyjechać 2,5 mln wiernych. Już wiadomo, że będzie ich około 1,5 mln. Ludzie boją się wydarzeń na tak ogromną skalę. Gości będzie mniej także w Beskidach, gdzie miejsca zorganizowano dzięki ogłoszeniom parafialnym.
więcej
2016-06-27
Ukraińcy przyjechali po naukę
W Bielsku-Białej gościła grupa Ukraińców - uczestników projektu Fundacji Współpracy Polsko-Ukraińskiej, którego celem jest promocja idei budżetu obywatelskiego. Bielscy urzędnicy opowiedzieli im o projektach realizowanych w naszej gminie.
więcej
2016-06-27
Z Bielska-Białej dla rumuńskich strażaków
Do rumuńskiej straży pożarnej trafi 22 nowych pojazdów specjalnych wyprodukowanych przez bielską firmę WISS. Do tej pory spółka z Bielska-Białej dostarczyła do Rumunii ponad 40 samochodów za kwotę 15 mln euro.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic