"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 330 razy
Najnowsze artykuły:
2015-10-03
Sprawiedliwe prawo dżungli
Nienaganna córka zdyscyplinowanych rodziców zostaje niespodziewanie wciągnięta do świata zwierząt, który rządzi się surowymi prawami. Po powrocie jest innym człowiekiem - to intrygujące widowisko można już zobaczyć w Bielsku-Białej.
więcej
2015-10-03
Awaryjne lądowanie awionetki
Dziś przed południem w okolicy galerii handlowej Auchan w Bielsku-Białej doszło do awaryjnego lądowania awionetki. Na miejscu trwają czynności służb ratunkowych. Nikt nie odniósł obrażeń.
więcej
2015-10-03
Bielska pikieta antyimigracyjna - foto
Blisko tysiąc osób uczestniczyło wczoraj w antyimigracyjnej pikiecie na placu Bolesława Chrobrego w Bielsku-Białej. Pikietujący wyrazili zdecydowany głos przeciwko planowanemu przyjęciu uchodźców przez nasz kraj.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic