"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 316 razy
Najnowsze artykuły:
2015-09-01
Wiaty pod szklanym dachem
Nowe ławki i zieleńce, elektroniczny ekran wyświetlający czas oczekiwania na autobus, kolorowa kostka brukowa - tak wkrótce będzie wyglądał jeden z bielskich przystanków autobusowych. A wszystko to za prywatne pieniądze.
więcej
2015-09-01
Walka o miejsca parkingowe - foto
- Nie mamy już siły do walki z wiatrakami - napisał do redakcji mieszkaniec bloku na os. Karpackim. Wzdłuż budynku przybywa miejsc parkingowych dla inwalidów. Zdaniem Czytelnika, wystarczy kilka „kopert”. Pozostałe miejsca powinny być ogólnodostępne.
więcej
2015-09-01
Koniec wakacji, a roboty trwają
Podczas wakacji w placówkach oświatowych na terenie Bielska-Białej trwały prace remontowe. W szkołach wymieniano posadzki, stolarkę okienną i drzwiową oraz sanitariaty, schody i ogrodzenia. Remonty realizowane były w 66 obiektach.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic