"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 226 razy
Najnowsze artykuły:
2014-12-22
Zderzenie na Hałcnowskiej - foto
Trzy samochody osobowe uczestniczyły w kolizji na ul. Hałcnowskiej w Bielsku-Białej. Sprawca kolizji zmieniając kierunek jazdy się zamyślił… Do szpitala odwieziono dwie osoby.
więcej
2014-12-22
Telewizyjny debiut bielszczanki - foto
Nagranie odcinka trwało cztery godziny. - Było zamieszanie, dziesięć osób, aparaty, kamery. Musiałam uważać, by nie potknąć się o kable. Byłam bardzo podekscytowana. Chętnie bym to powtórzyła - mówi Paulina, którą w sobotę oglądaliśmy w TV.
więcej
2014-12-22
Agresja drogowa na światłach
Policjanci zatrzymali 26-letniego pasażera fiata 126p, który urządził awanturę na ulicy w centrum Bielska-Białej. Za kierownicą "malucha" siedziała jego partnerka. Krewkiemu mężczyźnie wydawało się, że w czasie jazdy zajechała im drogę inna kobieta.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic