"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 374 razy
Najnowsze artykuły:
2016-02-12
Chcą dać 500 zł na każde dziecko
PO chce w przyszłym tygodniu rozpocząć zbiórkę podpisów pod projektem ustawy przyznającej zasiłek w wysokości 500 zł miesięcznie na każde dziecko. Jak poinformowała dziś bielska posłanka Mirosława Nykiel, nowy program miałby ruszyć 1 lipca.
więcej
2016-02-12
Milion na spółkę
Gmina Bielsko-Biała posiada 76 proc. udziałów w Bielskim Funduszu Poręczeń Kredytowych. Reszta należy do Banku Gospodarstwa Krajowego. Bank chętnie wycofa się ze spółki z miastem, a Ratusz chętnie dokupi pozostałe udziały. Tylko po co?
więcej
2016-02-12
Ratusz rozlicza się z zadań
Urząd Miejski w Bielsku-Białej przedstawił zestawienie wszystkich zwycięskich zadań realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego w roku 2015. Wynika z niego, że prawie wszystkie inwestycje zostały zakończone, a projekty zrealizowane. Oprócz jednego.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic