"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 434 razy
Najnowsze artykuły:
2016-08-23
Nagonka na bielską radną?
Anonim przesyła pocztą dokumenty świadczące o tym, że obecna radna Monika Połatyńska zajmowała się w przeszłości handlem „produktami kolekcjonerskimi”. Radna przyznaje, że miała sklep z dopalaczami, ale zlikwidowała go, gdy zmieniło się prawo.
więcej
2016-08-23
Trasy kolejowe dla rowerzystów
Według planów, na nieczynnych trasach może powstać ok. 250-300 km dróg rowerowych. Pomysł marszałka nie dotarł jednak do bielskiego Ratusza, który preferuje ideę ponownego wykorzystania torów w kierunku Cieszyna do ruchu pociągów.
więcej
2016-08-23
Łup znaleziono w lombardzie
Dużego pecha miał 35-latek z Oświęcimia, który okradł dom w Bielsku-Białej, a po kilku tygodniach usiłował sprzedać skradzioną biżuterię jej prawowitej właścicielce. Kobieta rozpoznała swój sznur bursztynów i natychmiast zawiadomiła policjantów.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic