"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 304 razy
Najnowsze artykuły:
2015-08-01
Kara za nielegalną wycinkę
Na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej trwa poszerzanie parkingu. Na potrzeby budowy wycięto drzewa i krzewy - bez zezwolenia. Przedstawiciel spółdzielni tłumaczy, że to wypadek przy pracy. Inwestor postara się naprawić wyrządzone szkody.
więcej
2015-08-01
Nowe nazwy na mapie miasta
Władze Bielska-Białej zamierzają nadać nazwę dwóm rondom. Są już gotowe projekty uchwał z propozycjami, ale zanim zostaną zatwierdzone przez Radę Miejską, prezydent Jacek Krywult przeprowadza konsultacje internetowe w tej ważnej sprawie.
więcej
2015-07-31
Szpital w pętli zadłużenia
Rada pozytywnie zaopiniowała wniosek dyrekcji dotyczący zmiany wierzycieli szpitala na rzecz prywatnej spółki z Wrocławia. Częściowe oddłużenie powinno również nastąpić poprzez umorzenie pożyczki udzielonej przez miasto Bielsko-Biała.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic