"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 168 razy
Polecamy także:
2014-08-20
Młody zdolny z ambicjami
Jest młody, doświadczony w pracy partyjnej i w samorządzie. Oficjalnie deklaruje, że chce utrzymać mandat radnego w kolejnej kadencji, ale wiadomo, że jego ambicje polityczne są większe. Kolejny kandydat na prezydenta Bielska-Białej?
więcej
2014-08-20
Oskarżony wywołał alarm w sądzie
Bielscy kryminalni zatrzymali wczoraj mężczyznę podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. 21-latek na początku maja zadzwonił na numer centrum powiadamiania ratunkowego informując, że w sądzie przy ul. Bogusławskiego wybuchnie bomba.
więcej
2014-08-20
Pełna transmisja spod Dębowca!
Orange Sport transmitować będzie wszystkie spotkania turnieju UEFA Futsal Cup (27-30 sierpnia). - Zainteresowanie turniejem jest spore - mówi Marek Homa, dyrektor zawodów.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic