"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 191 razy
Polecamy także:
2014-09-30
Sprawdzą podpisy na listach poparcia
Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Miejska Bielska-Białej powołała komisję do sprawdzenia wniosku mieszkańców o przeprowadzenie referendum dotyczącego likwidacji Straży Miejskiej. Weryfikacją wniosku zajmą się też służby podległe prezydentowi miasta.
więcej
2014-09-30
„Miłość w grobie” i inne atrakcje
Jutro w Bielsku-Białej rozpocznie się trzecia edycja cyklu „Czuli barbarzyńcy. O kulturze czeskiej w XX wieku”. Podczas przeglądu filmów zostanie zaprezentowany m.in. obraz Agnieszki Holland, którego nie można było dotąd obejrzeć w polskich kinach.
więcej
2014-09-30
Czy można przenieść wysypisko?
Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Bielska-Białej wrócił temat uciążliwości miejskiego składowiska odpadów w Lipniku. Jeden z radnych zapytał prezydenta miasta, czy możliwe jest przeniesienie ZGO w inne miejsce i czy takie rozwiązanie jest rozpatrywane.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic