"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 254 razy
Najnowsze artykuły:
2015-03-03
Wszyscy ulegamy manipulacji
Żądni zysku sprzedawcy z czasem zaczynają mamić bohaterów rozmaitymi gadżetami i wizją życia w „wielkim świecie”. Oszukany człowiek w zamian za pozornie niezbędne przedmioty oddaje kolejno swoich przyjaciół - ta bajka jest o życiu.
więcej
2015-03-03
Pośpiesz się - jest o co walczyć!
Escape room, czyli pokój, z którego trzeba uciec, zdobywa coraz większe rzesze fanów na całym świecie. Od niedawna gra dostępna także w Bielsku-Białej. Masz już dość ciągłego przesiadywania w domu przed telewizorem czy komputerem? HURRY UP!
więcej
2015-03-03
Strajk generalny kierowców MZK?
Wczoraj zakończyły się mediacje w bielskim MZK. Strony sporu nie uzgodniły stanowisk. W najbliższych dniach podpisany ma zostać protokół rozbieżności. Wkrótce w mieście może dojść do strajku generalnego kierowców.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic