"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 293 razy
Najnowsze artykuły:
2015-07-06
Polityka nie musi być brudna
Poprawa w gospodarce jest możliwa w ciągu czterech lat. Młodzi Polacy zaczną wtedy lepiej zarabiać - mówi Ryszard Petru, który w wywiadzie dla portalu tłumaczy dlaczego nie należy głosować na PO i PiS. Skąd pieniądze na politykę ma NowoczesnaPL?
więcej
2015-07-06
Studiowanie może być tańsze
W najbliższy piątek blisko 100 osób dołączy do grona absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jedni studia kończą, a inni składają dokumenty i korzystają z bonifikat. Do 15 lipca wszystkie studia podyplomowe w Cieszynie są tańsze o 300 zł.
więcej
2015-07-06
Rekord na bielskich basenach
Miniony weekend był rekordowy pod względem frekwencji na bielskich kąpieliskach. Pływalnie Start w Cygańskim Lesie oraz Panoramę przy ul. Konopnickiej odwiedziło łącznie około 12 tys. bielszczan. To tegoroczny rekord.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic