"Bombardowanie" na Karpackim w Bielsku


2002-02-11, 06:00  |  komentarzy (1)

Dziś przed południem około 50 letnia kobieta na osiedlu Karpackim w Bielsku Białej z siódmego piętra wyrzucała ubrania, i różne przedmioty wprost na chodnik. Na szczęście kiedy na chodniku wylądował telewizor nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Strażacy rozłożyli materac na wypadek gdyby kobiecie przyszło do głowy zeskoczyć z balkonu. Akcja jednak się powiodła. Kiedy Strażacy weszli do mieszkania kobieta spała. Pod wieżowcem zebrali się gapie. Kobieta została otoczona opieką lekarską, a sprawę bada też bielska policja.
Artykuł wyświetlono 406 razy
Najnowsze artykuły:
2016-05-06
Filmy ze śmietnika
Na dowód, że do śmietnika, który był ogólnodostępny, wrzucały odpadki osoby z zewnątrz przedstawili urzędnikom filmiki nagrane telefonami komórkowymi. - Do tej altany wyrzucało śmieci pół osiedla, a my mamy płacić karę! - denerwują się lokatorzy.
więcej
2016-05-06
Noc z kulturą: kulinarne niespodzianki
Galeria Bielska BWA przedstawiła program zbliżającej się "Nocy z kulturą". Jedną z jej atrakcji będzie wystawa połączona z degustacją potraw przygotowanych z roślin dziko rosnących. Wbrew zapowiedziom, tego dnia nie będzie można zwiedzać willi Sixta.
więcej
2016-05-06
Fenomen na światową skalę
W dniach 18-22 maja Bielsko-Biała po raz 50. stanie się stolicą sztuki lalkarskiej. Jest to możliwe dzięki festiwalowi organizowanemu co dwa lata przez "Banialukę". Jak mówi dyrektor teatru, będą spektakle, które mogą zachwycić, ale także zezłościć.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Szajs 2009-03-26 13:23
Ja mam wrażenie, że ta kobieta chyba jest lekko chora psychicznie. Rozumiem jakieś stare szmaty, ale wyrzucanie telewizora z takiej wysokości to debilizm. Albo wybuchłby i tak kineskop od siły uderzenia, albo rzeczywiście ktoś mocno obrewałby w głowę tym telewizorem, co mogłoby skończyć się bardzo różnie, od lekkiego wstrząśnienia mózgu po śmierć od uderzenia w głowę. Ludzie jednak potrafią być okropni.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic