20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 504 razy
Najnowsze artykuły:
2016-08-26
Piknik z myśliwcem
Pokazy będą wyjątkowe ze względu na przypadający w tym roku okrągły jubileusz bielskiego lotniska. Sensacyjnie zapowiadają się występy wojskowego zespołu akrobacyjnego "Orliki" w składzie ośmiu maszyn oraz naddźwiękowego myśliwca MiG-29.
więcej
2016-08-26
Przez trzydzieści lat bez kolizji - foto
Około godz. 11.30 na ul. Słowackiego w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Sprawczyni kolizji włączała się do ruchu. Została ukarana przez policję wysokim mandatem.
więcej
2016-08-26
Akcja bielskiej policji w Warszawie
W sierpniu mężczyzna dwukrotnie wywołał fałszywy alarm bombowy w bielskim sądzie, aby pomóc swojej partnerce w odroczeniu sprawy rozwodowej. Od tamtej pory ukrywał się w Warszawie. Teraz został zatrzymany przez kryminalnych z KMP w Bielsku-Białej.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic