20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 290 razy
Polecamy także:
2014-07-29
Teraz chcą pośmigać na lotnisku
Ponad 270 samochodów wraz z ich właścicielami stanęło w minioną sobotę na jednym z bielskich parkingów. Punktem kulminacyjnym zlotu był przejazd kolumny pojazdów przez miasto. Organizatorzy myślą o spotkaniu na płycie lotniska w Kaniowie.
więcej
2014-07-29
Bezwstydnicy nad morzem
Zamożni bielszczanie wyjeżdżali na odpoczynek na południe Europy. Panie z dobrego towarzystwa mogły wtedy na plaży pokazywać swoje wdzięki. Na pięciotygodniowy urlop nad Adriatykiem wybrał się nawet bielski proboszcz.
więcej
2014-07-29
Wybiorą najlepsze firmy w regionie
Rozpoczęła się rywalizacja w piątej edycji konkursu Firma Roku 2014. Swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa działające na terenie Bielska-Białej oraz powiatów bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic