20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 483 razy

Najnowsze artykuły:
2016-05-30
Wybraliśmy najpiękniejsze
Czytelnicy się nie mylą. Na wczorajszej gali w Jaworzu korony Miss Beskidów oraz Miss Południa Nastolatek 2016 otrzymały kandydatki, które wygrały plebiscyt naszego portalu: Alicja Tabaka i Julia Jura. Oto jak prezentują się najpiękniejsze.
więcej
2016-05-30
Nowe autobusy dla MZK
Miejski Zakład Komunikacji w Bielsku-Białej rozstrzygnął przetarg na zakup 50 nowych autobusów. Jak poinformował nas przewoźnik, łączna kwota zamówienia wynosi 62,9 mln zł. Pierwsza partia pojazdów jeszcze w tym roku trafi na bielskie ulice.
więcej
2016-05-30
Na początku był korowód - foto
Tradycyjnie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego w Bielsku-Białej otworzył barwny korowód ulicami miasta. Później zabawa przeniosła się do parku. Tam uczestniczące w imprezie placówki oświatowe rywalizowały o cenne nagrody.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic