20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 337 razy
Najnowsze artykuły:
2014-12-21
Nie zdążył wyhamować taksówki - foto
Minionej nocy na ul. Wałowej w Bielsku-Białej doszło do zderzenia taksówki z samochodem terenowym. Utrudnienia w ruchu pojazdów trwały blisko godzinę
więcej
2014-12-21
Wyjątkowa akcja w klubie Decade
Święta Bożego Narodzenia to czas nadziei i radości. Dzisiaj o godz. 18.00 w bielskim klubie Decade odbędzie się wyjątkowa impreza. Organizatorzy zapraszają wszystkich tych, którzy chcą pomóc wychowankom Domu Dziecka w Cygańskim Lesie.
więcej
2014-12-21
Rozbił auto na latarni - foto
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło tej nocy na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Samochód osobowy z nieustalonych przyczyn wpadł na słup sygnalizacji świetlnej i latarnię uliczną. Kierowca został przewieziony do szpitala.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic