20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 514 razy
Najnowsze artykuły:
2016-10-25
Prezydent nie chce transmisji
Nie będzie transmisji z obrad komisji Rady Miejskiej. Z wnioskiem o udostępnianie zapisu zwróciła się do prezydenta radna Małgorzata Zarębska. Jackowi Krywultowi bliski jest przykład węgierski, gdzie mieszkańcy raz w roku biorą udział w pracach rady.
więcej
2016-10-25
Gorki może zostać
W pierwszej kolejności z tablic mogą zniknąć nazwy: 1 Armii Wojska Polskiego, Armii Ludowej, Dywizji Kościuszkowskiej, Waryńskiego, Krausa, Gagarina czy Krzywoń. Niewykluczone, że nowym patronem ulicy zostanie dziś Andrzej Wajda.
więcej
2016-10-25
Bielskie pojazdy w elektrowniach atomowych
Siedem nowych samochodów specjalnych wyprodukowanych przez bielską firmę WISS trafiło do słowackiego Petroservisu. Pojazdy będą służyć do ochrony budynków elektrowni atomowych i ich personelu w Mechovcach oraz Jaslovskich Bohunicach.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic