20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 421 razy
Najnowsze artykuły:
2015-08-28
Oktoberfest po sąsiedzku
Tym razem park zaprezentuje monachijską atmosferę okraszoną nie tylko piwem w wielu odmianach czy pysznym jedzeniem z grilla, ale także specjalną scenografią i muzyką nadającą temu wydarzeniu bawarski klimat kojarzony z Oktoberfest.
więcej
2015-08-28
Nieuczciwy kurier „dorabiał” do pensji
Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali 30-letniego pracownika jednej z bielskich firm kurierskich, który w sposób nieuczciwy dorabiał do pensji. Policja odzyskała część przywłaszczonych przez niego pieniędzy.
więcej
2015-08-28
Jak zaoszczędzać na prądzie?
Przeciętna polska rodzina wydaje co roku niebagatelne kwoty na rachunki za zużycie energii elektrycznej. Co więcej, rachunki systematycznie wzrastają. Wynika to głównie z rosnących cen energii elektrycznej. Co robić, aby wydawać mniej?
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic