20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 308 razy
Polecamy także:
2014-09-21
Potok bezradności
Bielszczanie mieszkający w pobliżu potoku Krzywa od blisko dziesięciu lat próbują uprosić władze, aby naprawiono linię brzegową. Na co dzień potok nie wygląda groźnie, ale po solidnej ulewie poziom wody potrafi się podnieść nawet o dwa metry.
więcej
2014-09-21
Ukraińcy na rajdzie rowerowym
W XXXVII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się dziś w Bielsku-Białej weźmie udział kilkunastoosobowa grupa młodych Ukraińców w barwach narodowych oraz Rosjanka. Rajd ruszy sprzed ratusza o godz. 9.00.
więcej
2014-09-21
Królowa Krainy Łagodności - wkrótce
Bielskich miłośników poezji śpiewanej czeka wkrótce spotkanie z gwiazdą pierwszej wielkości. Jest nią Elżbieta Adamiak, która wystąpi podczas najbliższej odsłony Bielskiej Sceny Piosenki Niebanalnej. W jej piosenkach zakochują się kolejne pokolenia fanów.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic