20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 309 razy
Polecamy także:
2014-09-30
Pogotowie w konfesjonale
Nie tylko spowiedź, ale również stałe wsparcie duchowe. W jednym z bielskich kościołów konfesjonał prawie bez przerwy jest otwarty dla wszystkich, którzy odczuwają potrzebę rozmowy. Istnieje możliwość wyboru spowiednika.
więcej
2014-09-30
Prosi o karę bez rozprawy
Do Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej trafił akt oskarżenia przeciwko 30-letniemu mężczyźnie, który w lipcu br. prowadził samochód osobowy, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Oskarżony nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
więcej
2014-09-30
Koniec sezonu motocyklistów - zaproszenie
Bielscy motocykliści organizują po raz drugi zakończenie sezonu. Tym razem oprócz zwykłego spotu i wspólnej przejażdżki, zapraszają do parafii Chrystusa Króla na Leszczynach na mszę. Nabożeństwo zostanie odprawione w intencji motocyklistów i motomaniaków.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic