20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 326 razy
Najnowsze artykuły:
2014-11-26
Okrzesik przegrał w pierwszej instancji
W Sądzie Okręgowym w Bielsku-Białej odbyła się dziś rozprawa w trybie wyborczym. Sąd zobowiązał Janusza Okrzesika do przeproszenia urzędującego prezydenta za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji opublikowanych w Kurierze Niezależnym.
więcej
2014-11-26
Znowu daliście się nabrać
Wszystko jest jednym wielkim kłamstwem, przedstawieniem na potrzeby ludu w celu osiągnięcia pozornego pokoju. Nie widziałam drugiego takiego spektaklu, w którym nie wiadomo, kiedy zaczyna się i kończy przerwa, a kiedy to koniec przedstawienia.
więcej
2014-11-26
Projekt Queen symfonicznie w Bielsku-Białej
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry i 20-osobowego chóru od ponad dwóch lat zachwycają fanów legendarnej grupy. Projekt zaprezentowany też zostanie w Bielsku-Białej.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic