20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 460 razy
Najnowsze artykuły:
2016-02-06
Mężczyzna wypadł z okna - foto
Nie żyje 36-letni bielszczanin, który spadł z okna na czwartym piętrze budynku przy ul. Czajkowskiego w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy żonie zmarłego.
więcej
2016-02-06
Składka na remont muru?
- Zwróciłem się z wnioskiem do prezydenta Bielska-Białej o rozważenie możliwości podjęcia wspólnych działań i współudział w kosztach remontu muru - informuje urzędnik. Władze województwa liczą na pomoc w wysokości pół miliona złotych.
więcej
2016-02-06
Bielszczanie we władzach Nowoczesnej
Na wojewódzkiej konwencji partii .Nowoczesna Ryszarda Petru, która obradowała w Katowicach, wybrano władze lokalne tego ugrupowania. W skład zarządu i rady regionalnej weszli przedstawiciele Bielska-Białej i Podbeskidzia.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic