20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 296 razy
Polecamy także:
2014-08-21
Pediatryk po liftingu
Elewacja tego budynku nie będzie obecnie odnawiana. Jego ściany zdobią bowiem liczne zabytkowe detale architektoniczne, w tym kamienna tarcza z herbem Bielska podtrzymywana przez gryfy. Na razie w szpitalnej kasie nie ma na to funduszy.
więcej
2014-08-21
TVN szuka kandydatów na „Ugotowanych”
Stacja TVN szuka w Bielsku-Białej kandydatów do programu „Ugotowani”. W każdym odcinku czwórka nieznanych sobie osób spotyka się na organizowanych kolejno w ich mieszkaniach kolacjach. Uczestnicy przygotowują trzydaniowe przyjęcia.
więcej
2014-08-21
Poznaliśmy kalendarz wyborczy
Premier Donald Tusk podpisał dziś rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia wyborów samorządowych. 27 sierpnia zostanie ono publikowane w Dzienniku Ustaw, co oznacza, że tego dnia formalnie rozpocznie się kampania wyborcza.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic