20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 372 razy
Najnowsze artykuły:
2015-04-26
Kolejny market w mieście
Niedawno w tym miejscu znajdowały się Zakłady Techniczne Eltech. Jak widać na zdjęciach, prezentowały się niezbyt okazałe. Kilka dni temu budynki zniknęły z powierzchni ziemi. W najbliższym czasie powstanie tutaj… kolejny market w mieście.
więcej
2015-04-26
Bójka na balu w remizie
Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała - Północ zakończyła śledztwo przeciwko dwóm mężczyznom w wieku 33 i 36 lat, którzy wzięli udział w pobiciu trzech uczestników zabawy sylwestrowej odbywającej się w remizie OSP. Oskarżonym grozi do ośmiu lat więzienia.
więcej
2015-04-26
Pizza z opóźnionym dowozem - foto
Dzisiejszej nocy na skrzyżowaniu ul. Michałowicza z ul. Partyzantów w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich wiózł pizzę z pobliskiej pizzerii. Sprawca zdarzenia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic