20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 411 razy
Najnowsze artykuły:
2015-08-03
Urzędnik śpi spokojnie
Przepisy można zinterpretować na korzyść podatnika, albo i nie. Wszystko zależy od woli urzędnika. Przeciętny obywatel w starciu z nim nadal bywa na straconej pozycji.
więcej
2015-08-03
Ognisko w korycie rzeki - foto
Pouczeniem zakończyła się interwencja patrolu policji wobec mężczyzny którzy rozpalił ognisko w korycie rzeki Białej przy ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Dym przedostał się na parking pobliskiego centrum handlowego i uruchomił czujnik systemu ppoż.
więcej
2015-08-03
Szaleniec w Bielsku-Białej
Bez wymaganych uprawnień do kierowania motocyklem pędził ponad 155 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic