20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 344 razy
Najnowsze artykuły:
2015-01-27
Armia kusi ochotników
- W całej Polsce, a szczególnie na Podbeskidziu służba wojskowa cieszy się dużym zainteresowaniem - podkreśla major. Nie bez znaczenia jest wielkość uposażenia żołnierza zawodowego. Np. szeregowy otrzymuje 2,5 tys. zł miesięcznie.
więcej
2015-01-27
Od rana będą rozdawać pizzę
Pięć minut ma trwać przygotowanie świeżej pizzy do konsumpcji „w drodze” - obiecują w Pizza Hut Express Sfera. Będzie to pierwszy tego rodzaju lokal znanej sieci w Polsce. Rozruch zaplanowano na jutro. Pierwszy tysiąc klientów otrzyma pizzę za darmo.
więcej
2015-01-27
Ponad podziałami walczą o szkołę
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej grupa radnych złoży wniosek w sprawie rozbudowy budynku, w którym mieści się sala gimnastyczna przy Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Kamienicy. Wniosek poparło pięcioro radnych ze wszystkich klubów.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic