20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 395 razy
Najnowsze artykuły:
2015-07-01
Nie pójdzie do więzienia
Czytelniczka portalu internetowego jednego z tabloidów umieściła komentarz, w którym w mało subtelny sposób odniosła się do grupy ludności romskiej. Prokuratura oskarżyła kobietę o przestępstwo na tle etnicznym, ale sąd był łagodny.
więcej
2015-07-01
Zderzenie rowerka z samochodem - foto
Około godz. 14.25 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Leszczyńskiej w Bielsku-Białej małe dziecko jadące rowerkiem zderzyło się z samochodem. Dziecko przebywało w towarzystwie kobiety.
więcej
2015-07-01
Karuzela kadrowa w bielskiej policji
Zmienia się kierownictwo dwóch bielskich komisariatów. Dziś przed południem odbyły się oficjalne wprowadzenia oficerów do nowych jednostek. Rozkazy wręczył pierwszy zastępca komendanta miejskiego policji w Bielsku-Białej nadkom. Krzysztof Czaja.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic