20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 433 razy
Najnowsze artykuły:
2015-10-07
Tajemnice wieży na Szyndzielni
Spółka, w której 100 proc. udziałów posiada gmina Bielsko-Biała nie wybrała wykonawcy wieży w drodze przetargu. Nie wiadomo ile kosztowała budowa. Wiadomo za to, że szczegółowe dane objęte są tajemnicą handlową przedsiębiorstwa.
więcej
2015-10-07
Cieszyn - Bielsko-Biała w 10 minut?
Naszą redakcję zaalarmował zbulwersowany Czytelnik. - Ktoś jawnie łamie prawo i do tego jeszcze się z tego śmieje! Blisko 300 km/h na trasie z Cieszyna do Bielska-Białej, to o wiele za dużo.
więcej
2015-10-07
Nie będzie podwyżek w Ratuszu
W tegorocznym budżecie miasta nie ma środków na podwyżki dla urzędników. Od kilku lat pensje w Ratuszu są zamrożone. Nowo utworzone stanowisko pełnomocnika prezydenta miasta do spraw zrównoważonego rozwoju kosztuje podatników ok. 120 tys. zł rocznie.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic