20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 384 razy
Najnowsze artykuły:
2015-05-27
Krwawa awantura przy ul. Cieszyńskiej
Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ul. Cieszyńskiej, gdzie trwała impreza i mężczyźni spożywali wspólnie alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni. Dwaj młodzi napastnicy zaatakowali pokrzywdzonych nożem i rozbitą butelką.
więcej
2015-05-27
Szyndzielnia ma być atrakcyjna
Prezydent zapewnił, że w urzędzie oraz spółce ZIAD, która zarządza kolejką na Szyndzielnię, już podjęto określone prace, a ich pierwsze efekty powinny być widoczne w lipcu. Konkurs nie jest potrzebny, gdyż władze miasta wiedzą co robić.
więcej
2015-05-27
Niepokonani są wśród nas - foto
Przy Fundacji Drachma działa grupa niepełnosprawnych „Niepokonani”. Ostatnio pojechali do Rzymu na spotkanie z papieżem. - Są szczególną częścią naszej rodziny, bez której nie wyobrażamy sobie naszej działalności. Są dla nas zbyt cenni - mówią w Drachmie.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic