20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 447 razy
Najnowsze artykuły:
2015-11-29
(Nie)bezpieczne konta
- Zawsze staraliśmy się być bardzo ostrożni, nikomu nie podawaliśmy loginu, hasła i kodów. Nasz komputer ma legalne oprogramowanie i aktualizowany program antywirusowy - mówi klientka banku. Z jej rachunku wyparowało prawie 46 tys. zł.
więcej
2015-11-29
Zbierają pieniądze dla Neli - foto
W Galerii Sfera trwa akcja charytatywna „Przed Nią życie całe. Podaruj serce Neli z Bielska-Białej”. Panie z grupy Bielskie Mamy zbierają pieniądze na rzecz chorej dziewczynki. Akcję wspiera wiele osób i podmiotów, w tym nasz portal.
więcej
2015-11-29
Przed rocznicą grudniowej zbrodni
„Grudniowa zbrodnia” - taki tytuł będzie miało spotkanie poświęcone 34. rocznicy strajku i pacyfikacji kopalni Wujek. Spotkanie odbędzie się jutro w ramach cyklu „Bielskie spotkania z historią najnowszą” - wspólnego przedsięwzięcia książnicy oraz IPN.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic