20. Targi Budowlane


2001-11-09, 06:00  |  komentarzy (0)

Wystawcy ubiegali się o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w pięciu kategoriach. W kategorii materiały technologiczne Złoty Filar zdobyła firma Wiwax za promocję produktów Atlasu. W grupie techniki wykończeniowe wnętrz, chemia budowlana za najlepszą propozycję uznano ekonomiczny kominek zakładu kamieniarskiego Stanisława Matlaka. W kategorii stolarka budowlana Złotym Filarem uhonorowano firmy MTB za stolbudowskie okno super plus i Almont Plast za okna aluminiowe typu barok. Najwyższy laur w kategorii izolacje, pokrycia dachowe i nawierzchnie zdobyła firma Bru-Bet za płyty ogrodowo-tarasowe rezydencja. W technice grzewczej najlepiej oceniono Term-Gaz i jego kotły gazowe dwufunkcyjne. Puchar prezydenta Bielska trafił do firmy GiG Budownictwo i Finanse, a nagrodę Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dostała firma Milewski za okna drewniane.
/naszemiasto.pl/
Artykuł wyświetlono 479 razy
Najnowsze artykuły:
2016-05-05
Pozostał im tylko krzyż
- To była oaza dziewiczej, nietkniętej przez człowieka przyrody - wspominają mieszkańcy. Nasz portal ustalił, że inwestor posiada ważne zezwolenie na wycinkę. Musi do jesieni zasadzić 284 drzewa i wnieść opłatę w wysokości ponad 1 mln zł.
więcej
2016-05-05
Wszystkie są śliczne - PLEBISCYT
Tegoroczne wybory Miss Beskidów i Miss Południa Nastolatek odbędą się 29 maja podczas Pikniku Country w hotelu Jawor w Jaworzu. Zanim poznamy oficjalny werdykt jury konkursowego, Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze dziewczęta internetu - PLEBISCYT.
więcej
2016-05-05
Rozpoczęły się wypłaty 500+
W drugiej połowie kwietnia bielska gmina rozpoczęła wypłatę świadczeń w ramach rządowego programu Rodzina 500+. Dotychczas świadczenie pobrało ponad 1,1 tys. rodzin. W Bielsku-Białej wnioski złożyła już większość uprawnionych.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic