REKLAMA
lista ogłoszeń

wyjątkowo dekoracyjny krzew !

pienny krzew porzeczki na którym zaszczepiono następujące odmiany:

– czerwoną Jonkheer van Tets
– białą White Pearl
– czarną Titania

Prawda, że wyjątkowy krzew?

Roślina ta może być uprawiana w każdym ogrodzie. Będzie się dobrze prezentować na rabacie jak i w innym miejscu ogrodu. Można też ją trzymać w dużej donicy lub skrzyni na tarasie czy balkonie. Odmiana ta nie jest wymagająca i wyrośnie w każdym miejscu. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż trzy osobne krzewy. Wysokość pnia to około 60 cm. Owoce oczywiście są jadalne jak każdej porzeczki. Zamówić można nawet jeden krzew.

Zdjęcie przedstawia krzew czteroletni. W tym roku sprzedawać będziemy krzewy trzyletnie, których korona będzie mniejsza o połowę.

Sprzedaż rozpoczynamy po 15 marca, a już teraz przyjmujemy zamówienia. Ilość ograniczona. Cena 96 zł + kurier lub odbiór osobisty w Pszczynie.

Polecamy przy okazji dzikie rabaty naturalne. Kilkanaście lub kilkadziesiąt roślin w doniczkach, które wystarczy posadzić do gruntu według szablonu. Rabata kwitnąć będzie od maja do końca września. Niektóre rośliny przekwitną a na ich miejsce pojawią się kwiaty innych bylin.

Polecamy również sztuczną petunię na balkony. Wyjątkowo naturalnie wyglądająca sztuczna roślina. Nie jest to produkt chiński, wykonany został w Europie.

UWAGA - krzew porzeczki można otrzymać gratis. Wystarczy zakupić naszą aplikację komputerową na urządzenia stacjonarne i mobilne, która między innymi chroni przed śledzeniem w internecie. Aplikacja dzięki innej funkcji bardzo przyda się za granicą.
Kategoria: Inne
Dodano: 2018-02-17

Dane kontaktowe:

E-mail:
rolnictwo@intia.pl
Telefon:
799118191
Ogłoszenie wyświetlono: 1862 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

Sex Zabawa z Kicią
Sex Zabawa z Kicią
dodano: 2018-03-18
KURS WYCHOWAWCY   WYPOCZYNKU 26-28 marca  2018
KURS WYCHOWAWCY   WYPOCZYNKU 26-28 marca  2018
KURS WYCHOWAWCY   WYPOCZYNKU 26-28 marca  2018
REKLAMA
ŁADOWANIE