REKLAMA
lista ogłoszeń

Nieruchomości Trojanowska

Kancelaria Trojanowska to przede wszystkim profesjonalizm na każdym etapie naszego doradztwa. Aby zapewnić Ci doskonały poziom obsługi, którego oczekujesz, nawiązujemy współpracę ze specjalistami z zakresu między innymi:

Inwentaryzacji oraz szczegółowej wyceny każdego mieszkania, domu, obiektu, czy działki;
Projektowania oraz architektury;
Geodezji;
Rzetelnego doradztwa w zakresie zagadnień prawnych;
Doradztwa dla inwestorów oraz kredytobiorców.

Dodatkowo:
Zarządzanie wynajmem – jeżeli jesteś za granicą, w innym mieście i twój czas jest bardzo cenny, oferujemy usługę polegającą na kompleksowym zarządzaniu nieruchomością w procesie wynajmu. Usługa polega na przygotowaniu nieruchomości, znalezieniu klienta, przygotowaniu umowy oraz kontynuacji procesu wynajmowania.
Oferta kredytowa – współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi. Nasi klienci za darmo mają dostęp do ogromnej oferty kredytów hipotecznych i nie tylko. Klienci którzy skorzystają z naszej pomocy w zakresie kredytowania, mogą liczyć na rabat przy obsłudze transakcji kupna lub sprzedaży.
Pomoc prawna dla trudnych nieruchomości – w pakiecie naszej obsługi nasi klienci mogą liczyć na ograniczona obsługę prawną, pomoc w utrudnionych sytuacjach pod względem stanu prawnego. Pomagamy wyjaśnić większość sytuacji i pokierować transakcje tak aby doszło do sprzedaży lub kupna bez ryzyka dla naszych klientów!
Oferta dla klientów za granicą – oferta skierowana dla klientów przebywających za granicą, którzy nie mogą pozwolić sobie na częste przyjazdy. Dla klientów posiadających nieruchomości w Polsce, ale stale i nie tylko przebywających za granicą oferujemy pełną i kompleksową pomoc zmierzającą do bezpiecznej transakcji. Pomagamy na odległość przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, reprezentujemy naszych klientów na podstawie pełnomocnictw w celu doprowadzenia do transakcji. Współpracujemy z adwokatami, sądami, urzędami, komornikami, syndykami i notariuszami.
Na naszej stronie odnajdziesz mieszkania, domy, grunty, działki, lokale i obiekty, które spełnią Twoje założenia. Na bieżąco aktualizujemy swoją bazę. Sląsk oraz okoliczne gminy są areną naszych działań – jeśli to właśnie tutaj szukasz swojej wymarzonej nieruchomości, skontaktuj się z nami.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są płatne, koszt każdego zlecenia ustalany jest indywidualnie z klientami.

Kategoria: Nieruchomości
Dodano: 2018-06-24

Dane kontaktowe:

E-mail:
biuro@kancelariatrojanowska.pl
Telefon:
570801843
Adres:
43-300 Bielsko-Biała
ul. Bohaterów Warszawy 1
Ogłoszenie wyświetlono: 1559 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

POLECAMY
Sprzedam widokową działkę w Kozach
Nocleg,pokój dla pracowników 400zł/osoba miesi
Zarządzanie Nieuchomościami w Bielsku-Białej ..
Sprzedam pilnie działkę, Jaworze Średnie ..
Zarządzanie Nieuchomościami w Bielsku-Białej
Brenna 2,53 ha blisko wyciągu pod usługi agrotur
REKLAMA
ŁADOWANIE