REKLAMA
lista ogłoszeń

Skrzypce, śpiew ,organy 3w1: oprawa muzyczna ślu

Skrzypaczka, organistka - absolwentka PSM II stopnia w Katowicach. Zagram na ślubie na skrzypcach i na organach oraz zaśpiewam (solo); a dla chętnych w DUECIE z wokalistką (lub np z harfistką, wiolonczelistką, z drugim skrzypkiem). (Na organach utwory a także wszystkie części Mszy Św., jeżeli z jakiegoś powodu nie gra organista z parafii - do ustalenia z księdzem lub z organistą)

Przy zapytaniach o wolny termin bardzo proszę o podawanie daty wraz z GODZINĄ ślubu i MIEJSCA uroczystości (wraz z nazwą parafii).

10-letnie doświadczenie w grze w kościele na organach i na skrzypcach, 2 lata prowadzenia scholi oazowej, śpiew w chórze, koncerty organowe i inne.
Podczas Mszy wykonuję ok 3-5 utworów skrzypcowych lub śpiewanych, np pieśni ślubne/religijne z jednoczesną grą na organach (poza śpiewem operowym - nie śpiewam głosem operowym) plus 2 uroczyste utwory organowe na wejście i wyjście (zwykle tradycyjne marsze weselne), a dodatkowo dla chętnych gram na skrzypcach podczas życzeń pod kościołem dowolne utwory (ok 15 minut, gratis). Na ślubie cywilnym 3 utwory + podczas życzeń (repertuar dowolny, również rozrywkowy - propozycje wysyłam na maila, część takich utworów jest na mojej stronie w zakładce Restauracja')

Współpracuję też z drugim skrzypkiem (DUET I - nagrania gdzie ja śpiewam i gram na organach) i z profesjonalną wokalistką (DUET II - nagrania gdzie ja gram na skrzypcach), oraz z innymi muzykami (harfa, wiolonczela, flet, trąbka, gitara,wokal męski..) (nagrania harfy i duetu harfa + skrzypce wysyłam na priv). Podpis wykonawców każdego utworu znajduje się w opisie filmów na YouTube (trzeba otworzyć je w YouTube) - pieśni wykonywane są przeze mnie (organistka Laura) lub przez wokalistkę (Julia).

Repertuar ślubny to zarówno klasyka (np Ave Maria), jak i inne utwory i pieśni na życzenie, jestem otwarta na propozycje Państwa Młodych (wystarczy np podesłać nuty lub po prostu link do YouTube z pieśnią/utworem, który się Państwu podoba, a opracuję go na wybrany skład instrumentalny). Możliwość również śpiewu z elementami chorału gregoriańskiego oraz śpiewu na 2 głosy (2 damskie lub wokal damski i męski).

Zachęcam do odsłuchania nagrań z mojej strony/kanału YouTube - www.oprawa-muzyczna.net.pl

Śpiewamy też np po angielsku i po niemiecku - w przypadku ślubów dwujęzycznych jest możliwość dodania utworu w obcym języku za zgodą księdza, odpowiednim momentem jest zwykle zakończenie mszy, czyli przed marszem weselnym lub ewentualnie podczas wejścia Pary Młodej, podobnie jak w przypadku tzw utworów nieliturgicznych (czyli momenty poza Liturgią)

Możemy grać razem z parafialnym organistą, jeśli jest chętny do współpracy i jeśli jego poziom gry jest wystarczający (jednak wtedy repertuar ustalamy z reguły wspólnie z organistą i nie odpowiadamy za jego poziom gry). Jeśli nie, możemy grać same (również wszystkie części Mszy). Dość często organista potrafi zagrać części Mszy, ale nie potrafi zagrać utworów np Marsza Weselnego - wtedy mogę też zagrać same marsze itp a organista Mszę, wszystko jest do ustalenia.

Spośród wielu świetnych muzyków wyróżnia nas indywidualny dobór repertuaru, nie tylko standardowego, autorskie aranżacje pieśni religijnych/oazowych/ślubnych (na wokal + skrzypce i dodatkowo np na wiolonczelę, flet), stały kontakt telefoniczny/fb w razie potrzeby, pomoc w dogadaniu się z organistą i księdzem, szczególnie jeśli są problematyczni (wymagam kontaktu z nimi, aby nie dopuścić do niedomówień) a przede wszystkim zaangażowanie w najpiękniejszy ślub każdej Pary Młodej, gdyż jako osoba bardzo wrażliwa na muzykę i takie wydarzenia jak ślub, po prostu przeżywam razem z Wami ten dzień :) Mi też zależy, by było jak najpiękniej :)

Dokładny koszt ustalam indywidualnie w zależności od terminu i dojazdu. Piątki i soboty z reguły 300-400 zł, inne dni ok 250-300 zł.

Duety około 600 zł w zależności od dojazdu (ta cena nie dotyczy duetu z harfą)

TERMINY POZA SEZONEM: cena do negocjacji.

*Możliwość zamówienia składu 2- do 4-osobowego na grę w restauracji podczas obiadu/życzeń/wesela/koncerty: skrzypce/wokal, pianino i wiolonczela, muzyka filmowa, klasyczna i instrumentalne aranżacje piosenek rozrywkowych, a także skrzypcowe covery muzyki klubowej z oryginalnym podkładem z DJ-em. Gram na swoim PIANINIE ELEKTRONICZNYM, które jest przenośne, nie jest to keyboard. Nagrania na mojej stronie (link na samym dole ogłoszenia) w zakładce Restauracja*
Kategoria: Inne
Dodano: 2019-07-11

Dane kontaktowe:

E-mail:
oprawa.muzyczna.net@gmail.com
Telefon:
884097220
Ogłoszenie wyświetlono: 246 razy

Galeria:

Zobacz inne ogłoszenia:

POLECAMY
Wywóz zbędnych mebli
Wywóz zbędnych mebli
dodano: 2020-01-28
POLECAMY
Wisła - Kuligi z Biesiadą + Walentynki 14.02
POLECAMY
WYNAJEM OSUSZACZY PO ZALANIU OSUSZANIE BUDYNKÓW
POLECAMY
OZONOWANIE ODGRZYBIANIE ODKAŻANIE BUDYNKÓW
papugi z drewna
papugi z drewna
dodano: 2020-01-29
REKLAMA
ŁADOWANIE