REKLAMA
lista ogłoszeń

Nowoczesne strony www, Projektowanie stron

Sochacki Design – Jesteśmy innowacyjną, ambitną firmą IT świadczącą kompleksowe usługi z zakresu projektowania nowoczesnych stron internetowych. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku informatycznym. Wykonaliśmy kilka tysięcy stron internetowych dla wielu firm zarówno z Polski, jak i z całej Europy. Nasz główny oddział mieści się w Katowicach, pozostałe nasze siedziby ulokowane są na całym Śląsku – Cieszyn, Żory, Bielsko – Biała, Częstochowa, Sosnowiec.

Aktywnie udzielamy się również w piłce nożnej, posiadamy własną agencję piłkarską o nazwie „WS Progres” zrzeszającą najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia z całej Europy. Jesteśmy partnerami oraz sponsorami wielu progresywnych sportowców. Prężnie inwestujemy również w esport, posiadamy własną organizację oraz drużynę esportową - Sochacki Esports.

W przyszłości planujemy systematyczny rozwój firmy, inwestycje oraz sponsoring na szeroką skalę.

Nasze strony internetowe wyróżnia nowoczesność, przejrzystość, funkcjonalność oraz prostota w edycji. Dodatkowo każda witryna jest specjalnie zoptymalizowana pod kątem Google, dzięki czemu z automatu ma szanse uzyskiwać wysokie pozycje w wyszukiwarce. Edycja strony jest prosta i intuicyjna. Specjalizujemy się w systemie CMS WordPress. Projektujemy również sklepy internetowe oraz rozbudowane portale internetowe.

Świadczymy tylko i wyłącznie kompleksowe usługi, wraz z instalacją, konfiguracją strony oraz bezpłatną pomocą techniczną. Fachowo i rzetelnie przeprowadzimy Państwa firmę przez cały etap wykonania strony internetowej od A do Z. Na życzenie klienta, jako jedna z nielicznych firm, jesteśmy w stanie przesłać specjalny poradnik video omawiający całą edycję strony internetowej.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą niezwykle profesjonalną oraz przesympatyczną firmą!

Sochacki Design

512 491 983

biuro@sochackidesign.com

www.sochackidesign.com

www.facebook.com/SochackiDesign
Kategoria: Komputery
Dodano: 2020-01-08

Dane kontaktowe:

E-mail:
biuro@sochackidesign.com
Telefon:
512491983
Ogłoszenie wyświetlono: 330 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

POLECAMY
UNIDRUK Tusze Tonery - SERWIS DRUKAREK
Kompleksowa obsługa informatyczna, zabezpieczenie
Usługa wymiany wyświetlacza smartfona różne mo
Serwis komputery PC i Laptopy przeglądy składani
Zaszyfrowana baza danych MSSQL to nie problem
Pomoc przy konfiguracji VPN itp.
REKLAMA
ŁADOWANIE