lista ogłoszeń

Personel sprzątający Bielsko Biała+

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Personel sprzątający:

Bielsko Biała ul. Wyzwolenia,
Wilkowice ul. Dworkowa

Opis stanowiska:

utrzymanie czystości w godzinami pracy do ustalenia,

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności,
 - chęci do pracy

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, 2600 brutto,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł,

* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

Informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy

Kontakt w sprawie pracy w godzinach od 8:00do 15:00 rekrutacja 785 510 307 do kierownika 605 602 284

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"
Kategoria: Inne
Dodano: 2020-10-20

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
605 602 284
Ogłoszenie wyświetlono: 391 razy