OndraszekKemping Ondraszek zlokalizowany jest w pięknej, pełnej zieleni okolicy bielskich Błoni. Kemping należy do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.


Kempingi
ul. Pocztowa 43
43-309 Bielsko-Biała
tel.: Kliknij aby pokazać
fax: Kliknij aby pokazać
www.ondraszek.cba.pl/

 Oferuje swym drogim gościom 65 miejsc noclegowych w domkach typu Grot oraz w budynku głównym (pokoje 1 i 2 osobowe). Na polu namiotowym są stanowiska dla 25 przyczep lub samochodów kempingowych oraz dla około 30 - 40 namiotów. W Budynku głównym znajduje się kawiarnia z recepcją, sala kominkowa oraz zaplecze sanitarne. Na terenie kempingu znajduje się również basen i tereny rekreacyjne oraz boiska. Cały kemping położony jest wśród zieleni, w bezpośredniej bliskości lasu i szlaków turystycznych. Rośnie tu wiele drzew i barwnych krzewów.


     

Nasz obiekt położony jest w południowej części miasta niedaleko drogi wylotowej w kierunku Szczyrku i Żywca. W lasach wyznaczono liczne szlaki turystyczne, którymi dotrzemy m.in. na: Dębowiec, Szyndzielnię, Kozią Górę, Klimczok, Magurkę, Czupel czy do zapory wodnej w Wapienicy. Dla amatorów spacerów wyznaczono w najbliższej okolicy wiele ścieżek widokowych. Wiosną można przechadzać się wśród kwitnących łąk a jesienią zbierać grzyby. Okolice kempingu i bielskich błoni są też znakomitym terenem dla rowerzystów.

Najbliższa okolica kempingu pozwala na uprawianie kolarstwa górskiego i pieszych wypraw w góry. Dla najmłodszych tuż obok działa miasteczko ruchu drogowego. Na bielskich Błoniach, ledwie kilkadziesiąt metrów od kempingu znajdują się boiska do siatkówki i koszykówki, park z mini golfem oraz wiele innych atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Kemping Ondraszek graniczy też bezpośrednio z Cygańskim Lasem, terenami wypoczynkowymi, które rolę tą pełnia już od początku minionego stulecia. Składają się na nie ogromne tereny leśne z licznymi ciekawymi zakątkami, szlakami spacerowymi i rowerowymi.

 


LokalizacjaWyświetl większą mapę

Grupa: Kempingi


Stronę odwiedzono: 10186 razy.
Ostatnia aktualizacja: 2012-12-01 12:42:38

Jesteś właścicielem obiektu/firmy? Chcesz zmienić dane - kliknij
Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij
Komentarze:


  

niezarejestrowany - BERCIK 2010-07-21 23:26
Bardzo fajny kemping , mały basen, las , góry i spokój .
niezarejestrowany - mnihon 2009-09-29 21:23
Miejsce byłoby fajne, gdyby właściciel nie był chciwym, bardzo konfliktowym człowiekiem.
Zobacz także

Tagi

kempingi, wypoczynek, turystyka Bielsko, turystyka, relaks, kempingi Bielsko, pole namiotowe, pola namiotowe Bielsko, namiot, kemping, przyczepy kempingowe, przyczepy kempingowe Bielsko, Ondraszek, pole kempingowe Ondraszek, Ondraszek Bielsko, wczasy, wczasy Bielsko, noclegi, noclegi Bielsko


Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic